Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cantekim

Fm grafikleri için link var mı acaba ?

Ayrıca beta sürümde başlanan kariyere full sürüm çıktığında devam edilebiliyor mu ?
    Buyrun hocam,
    https://sortitoutsi.net/

Ayrıca evet devam edebilirsiniz.
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Segefendi

Saolsun Durmaplay hala kodları yollamadı beklemedeyiz.

Arkadaşlar yukarıda gördüm faydam olursa diye yazıyım dedim.

Ben oyunu kendimi bildim bileli full databese oynuyorum sebebi ise sanki oyunda olupta göremediğim futbolcu , göremediğim antrenör olunca sanki oyun bana yarımmış gibi geliyor.

Faydaları ne peki çoğu kişinin 50 binlik databaseler yüzünden erişemediği ucuz regenleri alabiliyorum veya bazen ucuza çok kaliteli antrenörler oluyor alıyorum veya normal veritabanında gözükmeyen çok kaliteli futbolcular alabiliyorum.

Tabiki full veritabanı oyunu yavaşlatıyor ancak onuda hızlı oynamanın yolu var.

Bakın dostlarım oyunu %70 yavaşlatan şey seçtiğiniz liglerdir.İşte ben bu sebepten dolayı hem full veritabanı hemde en az 30 tane lig seçtiğim bu oyunda kendim oynadığım lig dışında tüm ligleri sadece görüntüle yapıyorum.Bu sayede o seçtiğim ligler sadece görüntüle modunda olduğu için oyunda yavaşlama yapmıyor.

İsteyen test kariyeri açıp 50 lig seçip 49'unu sadece görüntüle seçip oyun hızının hala 5 yıldız olduğunu görebilir buda kanıtıdır.

Son olarak bu yıllardır kullandığım sistem sayesinde normalde 8 lig seçtiğiniz full db oyunda bilgisayarınız 3x yorulacaksa eğer 1 lig seçip diğer seçtiğim tüm ligleri sadece görüntüle yapınca x yoruluyor yani 3 katı performansınız artıyor.

Oynadığım ülkeden sıkılınca sezon sonu sadece görüntüle yapıp ülke ekliyorum.

Kısacası olay budur faydam olduysa ne mutlu bana.
    ligleri sadece görüntüle yapınca databese de küçülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

ligleri sadece görüntüle yapınca databese de küçülüyor.

Alıntıları Göster
    Özel veritabanı ile tüm oyuncular açılıp ligleri sadece görüntüleyi bahsetmiş sanırım. Bu şekilde ligdeki oyuncu maç istatistikleri biraz daha ayrıntılı oluyor, oynanabilir kadar olmasa da. Kaç gol attığı vs, takımların transferleri de daha gerçekçi oluyor galiba. Ama 250 bin oyuncu seçince bende arayüz çok yavaşlıyordu geçenki oyunlarda sistemim iyi olduğu halde. Bunda denemedim normal açtım 13 lig 13 ülke büyük veritabanı oyun geçtiğimiz yıllara göre daha akıcı ve hızlı geldi gözüme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Özel veritabanı ile tüm oyuncular açılıp ligleri sadece görüntüleyi bahsetmiş sanırım. Bu şekilde ligdeki oyuncu maç istatistikleri biraz daha ayrıntılı oluyor, oynanabilir kadar olmasa da. Kaç gol attığı vs, takımların transferleri de daha gerçekçi oluyor galiba. Ama 250 bin oyuncu seçince bende arayüz çok yavaşlıyordu geçenki oyunlarda sistemim iyi olduğu halde. Bunda denemedim normal açtım 13 lig 13 ülke büyük veritabanı oyun geçtiğimiz yıllara göre daha akıcı ve hızlı geldi gözüme.

Alıntıları Göster
    Aynen onu kast ettim kardeşim.Sadece görüntülede maç skorları vs görüyorsun ancak herhangi bi oyun hızına etkide bulunmadığından dolayı sanki Full Veritabanı + Tek Lig açmışım gibi oluyor.

• ligleri sadece görüntüle yapınca o liglerin takımlarından sana menajerlik teklifi gelebiliyor mu yine de ? Çünkü bir de oynanabilir var.

Bir de bu juve'nin ismini halledebilen oldu mu ? Nette silinmesi gereken 3 dosya var onları silmeme rağmen adı değişmedi yine zebra mı ne yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _nick falan yok_ -- 1 Kasım 2019; 18:33:50 >
  • 3d maç izlerken lag oluyor gerçekten. GTX 1050 kullanıyorum, umarım düzeltilir.
  • _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt
    Buradaki adımları yaparsanız 2 dakikada Juventus vb isimler düzeltebilirsiniz. https://fmturkiye.net/dosyalar/football-manager-2020-lisans-ve-isim-duzeltme-yamasi

Size veritabanı hakkındaki görüşümü söyleyim. Ben teklif beklediğim 2-3 lig açarım. Geri kalan ligleri özel database'den sadece oyuncular gözükecek şeklinde oynuyorum. Bu sayede 255 bin oyuncuyla rahatça oynuyorum.
    Yıldız yarım gözüküyor ama o kadar da yavaş olmuyor. Masaüstü güçlü pcniz varsa sıkıntı olmaz.

• Daha 1 gün olmadı direk kupayı aldık
  • 12 Saatte 1 sezon bitirip diğerine başladım,oyun gayet akıcı. 1660Ti ekran kartımla 3D maçta herhangi bi problem yaşamıyorum. Sorusu olan varsa yanıtlarım. Bu arada FM19'dan kat be kat daha güzel olmuş.
  • Sol bek arayanlar için 800bin euroya aldığım(muhtemelen daha ucuzada alınabilir) Zlatan Sehoviç'i öneririm.19 luk Sırp'ın iyi profili var ve bence FB kariyeri yapanların kesin alması gereken bir oyuncu.HAK falan anca yedek olur.Zaten HAK tanda sezon başı yararlanamayacaksınız sakat olduğu için o dönemde çok iyi geldi direkt 11 e koydum.

• Oyun başlangıç ekranında crush daumps hatası veriyor neden olabilir ? Başka bir bilgisayara yükledim başlatıyorum hemen hata veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Oyun başlangıç ekranında crush daumps hatası veriyor neden olabilir ? Başka bir bilgisayara yükledim başlatıyorum hemen hata veriyor.
    Oyuna güncelleme geldi, yaptınız mı güncellemeyi? Bazı crash hataları düzeltilmiş yazıyor güncellemede.

Bu arada bu teknik heyet arayışına girdim. Yeni teknik personeller gelmiş İdari Menajer falan diye onları alıyordum çok para istiyorlardı ben de verebileceğim en yüksek miktarı ve + yıllık %50 maaş artışı veriyordum önceki yıllarda fakat bu yıl veremiyorum kaldırmışlar bunu. Yüzde maaş artışıyla izin verilen en yüksek miktarın artmasına izin vermiyor yani yönetim artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Oyuna güncelleme geldi, yaptınız mı güncellemeyi? Bazı crash hataları düzeltilmiş yazıyor güncellemede.

Bu arada bu teknik heyet arayışına girdim. Yeni teknik personeller gelmiş İdari Menajer falan diye onları alıyordum çok para istiyorlardı ben de verebileceğim en yüksek miktarı ve + yıllık %50 maaş artışı veriyordum önceki yıllarda fakat bu yıl veremiyorum kaldırmışlar bunu. Yüzde maaş artışıyla izin verilen en yüksek miktarın artmasına izin vermiyor yani yönetim artık.

Alıntıları Göster
    Bu arada güncelleme gelmiş dediğin gibi

Bende o şekilde maaş artışı ile alabiliyordum.Açıkcası kaldırmakla iyi yapmışlar.Yüzde 50 maaş artışı çok uçuk oluyordu:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 09kezman09 -- 2 Kasım 2019; 17:47:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 09kezman09

Bu arada güncelleme gelmiş dediğin gibi

Bende o şekilde maaş artışı ile alabiliyordum.Açıkcası kaldırmakla iyi yapmışlar.Yüzde 50 maaş artışı çok uçuk oluyordu:)

Alıntıları Göster
    Valla bi' de 5 yıllık imzalıyordum sonraki senelerde acayip para ödüyordum zaten böyle daha iyi olmuş bi' bakıma.

• Bilgisayar eski kabul ama bu kadarcık grafiği de kaldırması gerekiyordu normalde. Cidden çok kötü performansla oynuyorum oyunu. 2D Classic izlememe rağmen donarak oynuyorum. FM 2020'yi bu bakımdan beğenmedim, bu gidişle de oynayamam gibi duruyor (dayanamayıp oynarım gerçi ).

GT540M ekran kartı.
    8 GB RAM
    i5 2410M işlemci.

Bu arada gereksiz bir uzun pas başarı oranı var sanki. 3 maç yaptım uzun paslarla defans arkasına sarkan oyuncular golleri atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 2 Kasım 2019; 19:42:55 >
  • Ben de dayanamayıp satın aldım Voidu üzerinden. Ödeme yapar yapmaz zaten oyun kodu çıkıyor. Tertemiz.

Daha oynamaya başlamadım, huyumdur illa ilk olarak o face, logo paketleri yüklenecek. :D
  • Oyunu hala 2D Oynayan var mı benim gibi? @TMoE
  • Facepacklerde inince sıra gelecek FM2020'ye

Bu akşam uzun bir gece olacak

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Ben sortitoutsiden indirdim hocam facepacki fakat diğerlerini indirmedim metalik logonun güncellemesini bekliyorum şimdilik sadece Türkiye kulüplerinin logosu ve formaları var, siz nereden hangilerini indiriyorsunuz?
  • 
Sayfa: önceki 10921093109410951096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.