Şimdi Ara

/ / FOOTBALL MANAGER 2020 / [ANA KONU] / / [v20.4.4] (1080. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.475
Cevap
149
Favori
1.414.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben taktik olarak bol hücumculu, atak taktikler seçiyorum. O yüzden şut vs yüksek. Hadi büyük takımlarda falan savunma sağlam olduğundan 3-0, 5-0 bitecek maçı gol yemeden 1-0 kazanıyorsun da 2-3 gol yiyince olmuyor.

Bir de bu duruma doğru orantılı neredeyse her maç 1-2 top direkten dönüyor.

Ayrıca golcülerin gol atamadığı genel bir sorun galiba, birkaç yerde daha okudum. En baba golcü bile şut, pozisyon oranında çok az gol atıyor. Gene büyük takımda bir şekilde atıyor ama küçük takımda o baskı olmayınca atamıyorlar.
  • merhabalar oyunu yeni yükledim. şu an maçları atlayarak gidiyor ne maçı izleyebiliyorum ne de müdahele edebiliyorum. maç listesinde üzerine tıklayıp izle dersem izleyebiliyorum ama onda da müdahele edemiyorum. nereye baktıysam düzeltemedim. nereden yapacağım bu ayarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: termomuk

merhabalar oyunu yeni yükledim. şu an maçları atlayarak gidiyor ne maçı izleyebiliyorum ne de müdahele edebiliyorum. maç listesinde üzerine tıklayıp izle dersem izleyebiliyorum ama onda da müdahele edemiyorum. nereye baktıysam düzeltemedim. nereden yapacağım bu ayarı.
    Hazırlık maçları mı? Eğer öyleyse ayarlarda hazırlık maçını asistana devret seçili olabilir.
    Sırasıyla sol taraftan kulüp çalışanları-sorumluluk-as takım-hazırlık maçlarını yönetir kısmını kendinize alın.
  • miyavlayankirpi kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim düzeldi.
  • Beyler benim oyuncum vardı Türk asıllı ama Hollandalı yazıyor.Herhalde ilk aldığımda yerli oyuncu statüsündeydi. ( ama pek dikkat etmedim) Ama sonra Hollanda takımında maça çıktı o yüzden yabancı statüsünde gösteriyor şimdi. Sebebi milli takıma çıkması olabilir mi ?

EDIT:Yabancı kurallarından dolayı eğer 2.uyruğu Türk olan biri yabancı milli takımda oynarsa o maçtan sonra yabancı statüsünde sayılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asa1992 -- 31 Temmuz 2019; 17:15:52 >
  • Arkadaşlar forma, logo ve yüz paketlerini In-Game Editor DLC'sini almazsam yükleyemiyor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Arkadaşlar forma, logo ve yüz paketlerini In-Game Editor DLC'sini almazsam yükleyemiyor muyum?
    İnternetten forma, logo ve yüz paketlerini indirip klasöre kopyalarsan sorun olmaz. Editöre gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asa1992

Beyler benim oyuncum vardı Türk asıllı ama Hollandalı yazıyor.Herhalde ilk aldığımda yerli oyuncu statüsündeydi. ( ama pek dikkat etmedim) Ama sonra Hollanda takımında maça çıktı o yüzden yabancı statüsünde gösteriyor şimdi. Sebebi milli takıma çıkması olabilir mi ?

EDIT:Yabancı kurallarından dolayı eğer 2.uyruğu Türk olan biri yabancı milli takımda oynarsa o maçtan sonra yabancı statüsünde sayılıyor.
    Dediğin gibi kural Türk milli takımında oynayabilir durumdaysa yerli diyor. Başka milli takımı seçince yabancı oluyor bu yüzden. Yalnız kural öncesi yerli olan futbolcular yerli sayılıyor olması lazım. Ama yeni gurbetçi transferlerinde bu sorun var. Benim de başıma gelmişti, oyuncuyu satmak zorunda kalmıştım.
  • Oyun Voidu'da indirime girmiş 39,76 TL.

https://tr.voidu.com/football-manager-2019
  • Eğer aldığımız oyuncunun potansiyeli düşükse belli bir yerden sonra gelişmiyor mu? O oyuncu için boşa mı uğraşmış oluyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Eğer aldığımız oyuncunun potansiyeli düşükse belli bir yerden sonra gelişmiyor mu? O oyuncu için boşa mı uğraşmış oluyoruz?
    Oyuncuların maksimum ulaşabileceği yer potansiyelleri. Potansiyeline tam ulaşsa bile eğer dediğin gibi düşükse düşük kalıyor. O yüzden editörlerden ya da gözlemci raporlarından potansiyelleri öğrenmek şart yoksa o oyuncu için boşa uğraşmış olabilirsin.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Oyuncu çok iyi oynarsa potansiyeli yükseliyor o yüzden gözden çıkartmayın hemen.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    pa değişmiyor diye biliyorum ama değişse bile az olur. Yani 100 ken 150 olmaz.
  • captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Evet o kadar artmaz ama 10 puan artsa bile iyidir. Son oyunlarda potansiyel artış özelliği geldi eskiden yoktu.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    10 puan için değmez yaw.
  • quote:

Eğer aldığımız oyuncunun potansiyeli düşükse belli bir yerden sonra gelişmiyor mu? O oyuncu için boşa mı uğraşmış oluyoruz?
    Kaliteli gözlemci, kaliteli baş gözlemci ile oyuncu hakkında bilgi sahibi olursun.. Oyuncu için "potansiyeline yakın oynuyor" tarzında bisey yazıyorsa almazsın.

Suanki durumu 2.5 iken potansiyel yıldızını 4 gösteriyorsa o oyuncu gelişir demektir..

• Bana zevk aldığınız kariyerinizden takım önerisi yapabilir misiniz arkadaşlar? Birkaç kariyer açıp sıkılıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Bana zevk aldığınız kariyerinizden takım önerisi yapabilir misiniz arkadaşlar? Birkaç kariyer açıp sıkılıyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Almanya ligi olabilir, schalke 04 olabilir. İngiltere 2.lig olabilir. İspanya ligi seviyorsan orası da olabilir.. Atletico madrid falan..

• James için Swensea kariyeri açtım öylesine şimdiye kadar ki en zevk aldığım kariyerlerden biri oluyor 3 sezondan fazla oynayamıyordum 5 sezon oldu galiba. Tuanzebe boşa çıktıydı tam o sırada 50 milyona lafontu aldım para kalmadı maaş yüzünden imza attıramadım ardından cardiff kaptı. Evlat acısı gibi koydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 3 Ağustos 2019; 3:58:5 >

• Oyunda durum güncellemesi nasıl gönderiyoruz ya? Öyle bi steam başarımı var merak ettim ne o
  • 
Sayfa: önceki 10781079108010811082
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.