Şimdi Ara

Football Manager 2016: Real Time Editor Full Türkçe (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
16.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaanon

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim1213

Bunu yaptıktan sonra normal fm den mi giriyoruz?

Normal FM'den mi giriyoruz dan kastın nedir ? Videodaki işlemler ile programı lisansladık sadece. Normal FM 2016 oyununuzu açacaksınız ilk önce. Kayıtlı oyunu yükleyeceksiniz, oyununuz yüklendikten sonra bu programı çalıştırıp Yükle butonuna basacaksınız. Kayıtlı oyununuzda ki verileri çekecek ve o veriler üzerinde işlem yapabilmenizi sağlayacak. Örn: Oyuncu özellikleri, transfer bütçesi, antrenman tesisleri kalitesi vs.

Aynen onu kastetmiştim, teşekkür ederim.
  • kaanon kullanıcısına yanıt
    Hocam build 17'de de(16.2.0) çalışıyor mu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Henüz FMRTE'nin FM 2016 (16.2.0)'a uygun versiyonu çıktımı bilmiyorum. Ancak deneyerek öğrenebiliriz. Büyük ihtimalle 16.1.1 sürümüne uygundur. 16.2.0 da işe yaramaz. FMRTE sitesinde programın 16.2.0 versiyonunu yayınlamışlar ise sadece programı indirip, aynı işlemi onun üzerinde de yapıp, işe yarayıp yaramadığını ancak o zaman görebiliriz.

Şayet şu ana kadar işlerim dolayısı ile pek deneyemedim.
  • Bu yöntem build 17 dede çalıştı arkadaşlar deneyebilirsiniz. Bu arada videonun sonlarında koptum

Arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanon

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Henüz FMRTE'nin FM 2016 (16.2.0)'a uygun versiyonu çıktımı bilmiyorum. Ancak deneyerek öğrenebiliriz. Büyük ihtimalle 16.1.1 sürümüne uygundur. 16.2.0 da işe yaramaz. FMRTE sitesinde programın 16.2.0 versiyonunu yayınlamışlar ise sadece programı indirip, aynı işlemi onun üzerinde de yapıp, işe yarayıp yaramadığını ancak o zaman görebiliriz.

Şayet şu ana kadar işlerim dolayısı ile pek deneyemedim.

Şimdi denedim çalıştı. Sağol, valla bu program çok iyi geldi.

• İşinize yaradı ise ne mutlu bana beyler. Tepe tepe kullanın. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Amped.exe'yi açtığımda hata alıyorum "erişim izinlerince izin verilmeyen bir şekilde bir yuvaya erişilmeye çalışıldı" diye bir framework hatası. Güvenlik duvarından fmrte yi de blokladım, ampedi de, hatta windows defenderı kapattım antivirüs de yüklü değil, yönetici olarak da çalıştırıyorum her şeyi denedim olmuyor .s.s yardım pliiz

• enes_k15 E kullanıcısına yanıt
    Dostum öncelikle çok teşekkür ederim. Ama aktivasyon yapılmamış gözüküyor bende?

• Tamam kardeş kusura bakma ben başka bilgisayarda da bakıp tekrar guncelleyecegim linki bende actif görünüyor suan

Estağfirullah kardeş linki güncellemeni beklerim o zaman oyuncularımın yarısı sakat bu fm 16da ne kadar çok sakatlanıyorlar 2006dan beri oynuyorum hiç böylesini görmedim :)

kardeşim bahsettiğin tüm adımları uyguladım ancak fotoğraftaki gibi bir hata alıyorum
     Football Manager 2016: Real Time Editor Full Türkçe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet Enes Metin -- 31 Aralık 2015; 1:31:01 >
  • Merhabalar. Öncelikle işlerim dolayısı ile konuyu biraz geç görüyorum. Size bir yöntemden bahsedeceğim.

FMRTE'nin ilk versiyonunu indirip bu işlemi onun üzerinde yapın. FMRTE 16.2.0 versiyonunu indirip kurduğunuzda direkt aktif olarak gözüküyor program. Bir de öyle deneyin. :)
  • Ahmet Enes Metin kullanıcısına yanıt
    Dostum al burdakini uygula
    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=5iwvxeXg6Ds

Oldu kardeşim bouncy.dll'yi senin ilk attığın bouncy ile değiştirdim aktifleşti çok teşekkürler :)
    Bu daha iyi, teşekkürler.
  • sağol işe yaradı .
  • Online oynanıyor mu bu şekilde?
  • Dostum video yok! Nasıl yapacağız???
  • beyler bunu ben satın aldım hıc bırsey kullanamıyorum ne sakatlar ıyılesıyor ne baska bsey fınans fln aranızda kullanabılen var mı satın alıp yada crack yapıp ?
  • FM 16 Tüm versiyonlarda çalışan gerçek zamanlı bi editör var... %100 çalışıyor sorunsuz. Burdan bakabilirsinizhttp://forum.donanimhaber.com/m_117349665/tm.htm
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.