Şimdi Ara

FOCUS MODELLERİNDE ESKİ VE YENİLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Focus araba arıyorum. İyi olduğunu düşündüğümden. Ancak focusun da kendi içinde modelleri var. Trend, comfort. colleksion vs. Bu sıralamada hangileri daha donanımlı ve yeni hangileri daha eski. Bilen varsa sevinirim.

• titanium fulll olanı...
  • İşin özü bana bir focus söyledi arkadaş. 2009 comfort sedan. 18000 km. 32500 tl diyor ve benzinli. Tüp yok. Comfort hangi sıralama içinde. trendlerden öncemi, sonramı, 1.4 trend. 1.6 trend, collection vs var. hangileri daha donanımlı.
    Comfordu internetten baktım eski modelleri var.2004-2005 vs. Ruhsatta öyle yazdığını söylüyor satan kişi. Comfort muş.
    Pahalımı, donanımı nasıl bilgisi olan var mı?
  • comfortlar trendlere göre donanımı nasılcollectionlara göre nasıl. İnternetten baktım eski modelleri var 2004,2005 vs. Satan kişi ruhsatta comfort yazdığını söylüyor.
    İşin özü 2009 comfort var. 18000 de kmsi. 32500 tl diyor.benzinli, tüp yok. Pahalı mı nasıl fiyatı .
    Bir de patlıcan moru rengindeymiş. İskenderundayım ben buralar çok sıcak. Boyası atar mı, rengi solar mı bunların. Garajım yok, sıcakta sürekli kalacak araba.
  • 100lük confortlar 4 hava yastığı abs klima ön camlar otomatik...2011 varı bende böyleydi...2009 da heralde ona benzer...Yanıltmış olmayayın yanlız 2009 olan biri cevaplarsa daha iyi olur...
  • focuscular yok mu bilgisi olan konu ile ilgili.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.