Şimdi Ara

Focus II Hakkında Bilmek, Öğrenmek İstediğiniz Herşey (Makyajsız+Makyajlı Kasa) (1090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.072
Cevap
29
Favori
1.974.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 75000 bakımına gittiğimde kapılardan ve camlardan ses geliyor desem ekstra ücret alırlar mı?
  • Arkadaşlar herkeze merhaba;
    10 Gün Önce Ford Focus Titanium 1.6 TDCİ Bi Araç Almaya Karar Verdim Ama Bütçem Biraz Kısıtlı10 Gündür Arıyorum Doğru Düzgün Birşey Bylamadım.
    Bu Gün İtibari İle 2009 Model Ford Focus Titanium X Paket 1.6 TDCİ 33.000 Orinal Km'de Bi Araç Buldum ve Bakmaya Gittik Ustaız Araca Baktı Hiç Değişen ve Boyanan Bir Parça Yok Dedi.Ancak Aaçta 35.000 Tl Hasar Kaydı Gözüküyor Tramerde Ama Araç Sıfır Gibi Çok Hoşuma Gitti Ustada Boya Değişen Yok Değince Hasar Kaydını Sordum Sahibine Alttakımdan Hasar Almış Aracın Eski Sahibi Aracının Onarılmamasını Aracının Raiç Bedelini Talep Etmiş Sigortadan Sigorta da 35.000 Tl Kasko Bedelini Sahibine Ödemiş ve Aracı Satmış.
    Alan Arkadaş Hasarlı Resimlerinide Gösterdi Gerçekten Arçta Ciddi Hiçbir Hasar Bulamadık.Sizce Almalımıyım Almamalımıyım Bu Arada Araca 31.000 TL İsteniyoır ve Satıcı Aşşağı Vermiyor.İnternett Baktım Komple Boyalı Araçlara 32-33 İsteniyor Bu Km Orjinal Araçlara 37-38 İsteniyor Sizce Nasıl Hareket Etmeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: adolf35

Arkadaşlar herkeze merhaba;
    10 Gün Önce Ford Focus Titanium 1.6 TDCİ Bi Araç Almaya Karar Verdim Ama Bütçem Biraz Kısıtlı10 Gündür Arıyorum Doğru Düzgün Birşey Bylamadım.
    Bu Gün İtibari İle 2009 Model Ford Focus Titanium X Paket 1.6 TDCİ 33.000 Orinal Km'de Bi Araç Buldum ve Bakmaya Gittik Ustaız Araca Baktı Hiç Değişen ve Boyanan Bir Parça Yok Dedi.Ancak Aaçta 35.000 Tl Hasar Kaydı Gözüküyor Tramerde Ama Araç Sıfır Gibi Çok Hoşuma Gitti Ustada Boya Değişen Yok Değince Hasar Kaydını Sordum Sahibine Alttakımdan Hasar Almış Aracın Eski Sahibi Aracının Onarılmamasını Aracının Raiç Bedelini Talep Etmiş Sigortadan Sigorta da 35.000 Tl Kasko Bedelini Sahibine Ödemiş ve Aracı Satmış.
    Alan Arkadaş Hasarlı Resimlerinide Gösterdi Gerçekten Arçta Ciddi Hiçbir Hasar Bulamadık.Sizce Almalımıyım Almamalımıyım Bu Arada Araca 31.000 TL İsteniyoır ve Satıcı Aşşağı Vermiyor.İnternett Baktım Komple Boyalı Araçlara 32-33 İsteniyor Bu Km Orjinal Araçlara 37-38 İsteniyor Sizce Nasıl Hareket Etmeliyim.

Ben olsam bu arabayı almam yarın satman gerektiğinde senin gibi iyi niyetli alıcı bulabileceğine inanıyorsan al.

• iyide bu parayada böyle bi araç yok 7/24 bakıyorum bulamıyorum
  • quote:

iyide bu parayada böyle bi araç yok 7/24 bakıyorum bulamıyorum

Arayınca bulunur acele etme sadece internet piyasasını değil oto pazarlarını da takip et bende senin yazdığın fiyat aralığında focus bakıyordum ama dizel araçlarda km yüksek ve model düşük olduğu için (bu paralara) yüksek model benzinli araç bakmaya başladım ve 2011 model 1,6 comfort hb 14,500 km de focus buldum aracı istanbul ayışığı honda bayiinden uzun süren pazarlıklardan sonra 32,000 tl isteniyordu 30,000 tl ye aldım.1,600 tl ye aldığımın 4, gününde brc marka lpg kiti taktırdım şu an arabam 24,000 km de sorunsuz ve bir o kadar da keyif ile kullanıyorum kar olarak hesaplarsam yüksek model az km düşük yakıt sarfiyatı bence yeterli.
  • oto pazarı sanki internetten daha yüksek gibi geldi bana millet çıldırmış gerçi ikamet ettiğin yeri bilmiyorum istanbulda falan düşük olabilir zira ben izmirde ikamet ediyorum ve buradaki pazar fiyatları internetten çook yüksek istanbul arabası para etmiyor burada bi başka göze bakıyor her nedense herkez istanbul plakalı satılık araçlara.sen bile 30.000a benzinlisini almışsın araştırdığıma göre dizel benzin arasında en az 5.000tl fiyat garanti oynuyor bende benzinli almak istemiyorum hem tüketim fazla hemde benzin çook pahalı diye.
    Bu sabah O arabayı almak için tüm cesaretimi topladım adamı aradım 30.000'a alalım diye telefon açtım adam noterde az önce imzayı attım dedi şook oldum 31.000tl'ye satmış hasar kaydı falan vardı ama araba sıfır gibiydi hiç değişen boyanan yoktu bu paraya nasıl bi daha öyle bi araba bulurum diye düşünüyorum şimdi.benzililerine bile 33.000 - 34.000 tl isteniyor hiç boyasız araçların.pişman oldum almadığıma.hasar kaydını falan geçtim o paraya hiç kayıtsızını adam çalsa vermez zaten

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 5 Eylül 2012; 17:04:23 >
  • oto pazarı sanki internetten daha yüksek gibi geldi bana millet çıldırmış gerçi ikamet ettiğin yeri bilmiyorum istanbulda falan düşük olabilir zira ben izmirde ikamet ediyorum ve buradaki pazar fiyatları internetten çook yüksek istanbul arabası para etmiyor burada bi başka göze bakıyor her nedense herkez istanbul plakalı satılık araçlara.sen bile 30.000a benzinlisini almışsın araştırdığıma göre dizel benzin arasında en az 5.000tl fiyat garanti oynuyor bende benzinli almak istemiyorum hem tüketim fazla hemde benzin çook pahalı diye.
    Bu sabah O arabayı almak için tüm cesaretimi topladım adamı aradım 30.000'a alalım diye telefon açtım adam noterde az önce imzayı attım dedi şook oldum 31.000tl'ye satmış hasar kaydı falan vardı ama araba sıfır gibiydi hiç değişen boyanan yoktu bu paraya nasıl bi daha öyle bi araba bulurum diye düşünüyorum şimdi.benzililerine bile 33.000 - 34.000 tl isteniyor hiç boyasız araçların.pişman oldum almadığıma.hasar kaydını falan geçtim o paraya hiç kayıtsızını adam çalsa vermez zaten

• Eskişehir de çalışkan otoya git , aracı gözün kapalı teslim et,ne problemi varsa çözerler,fiyatlar çok iyi
  • arkadaşlar 2007-2008 focus tdci ghia hb araçlarda triger kayışı fln kaç yıl/km de değişiyor?
    2.el bi arkadaş için ghia almayı düşünüyoruz 115 bin km de kazasız boyasız 115 bin km de ne gibi bakım gerektirebilir araç? fiyat 29 bin tl bu fiyat uygunmudur?
  • arkadaşlar bir şey sormak istiyorum
    2010 model focus II sahibiyim, aracım ikinci araç olarak kullanıldığından 3. yılında henuz 20.000km de en son bakımı geçen sene 15000 km de yapılmıştı. şimdi bakım yaptırıp yaptırmamakta tereddüt içerisindeyim. Kullanımıyla ilgili bir sıkıntı söz konusu değil ama sizce servise götürmelimiyim aracı?
  • quote:

iyide bu parayada böyle bi araç yok 7/24 bakıyorum bulamıyorum

önemli olan aracın boyalı olması değil, motor durumudur
  • Dostum bahsettiğim araba daha 30.000 kmdeydi gıcır gıcırdı motorunda bi problem bulamadı ustamız.ama giden gitti geçmiş olan bi anlık bi acaba kaydı diye düşünmem arabayı kaçırmama mal oldu halen arıyorum o paraya öyle bi arabayı bırak yarısı düzgünlükte bi araç bulamadım 36-37 istenen araçlara bakıyorum kaydı yok ama arabalar turşu olmuş hoşafı çıkmış neymiş kaydı yokmuş kaydınamı binicem ben bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogen

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum
    2010 model focus II sahibiyim, aracım ikinci araç olarak kullanıldığından 3. yılında henuz 20.000km de en son bakımı geçen sene 15000 km de yapılmıştı. şimdi bakım yaptırıp yaptırmamakta tereddüt içerisindeyim. Kullanımıyla ilgili bir sıkıntı söz konusu değil ama sizce servise götürmelimiyim aracı?

Bakım periyodları 15,000km de yada yılda 1 dir.Servise telefon ile ulaşıp daha net bir cevap alabilirsiniz.
  • quote:

Dostum bahsettiğim araba daha 30.000 kmdeydi gıcır gıcırdı motorunda bi problem bulamadı ustamız.ama giden gitti geçmiş olan bi anlık bi acaba kaydı diye düşünmem arabayı kaçırmama mal oldu halen arıyorum o paraya öyle bi arabayı bırak yarısı düzgünlükte bi araç bulamadım 36-37 istenen araçlara bakıyorum kaydı yok ama arabalar turşu olmuş hoşafı çıkmış neymiş kaydı yokmuş kaydınamı binicem ben bunun

Bu aracı bir incele ve sor istersen belki sana uygundur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-aydoganlar-ford-bayiinden-2009-focus-mca-trend-hb-1-6-tdci-98298120/detay/

• quote:

Dostum bahsettiğim araba daha 30.000 kmdeydi gıcır gıcırdı motorunda bi problem bulamadı ustamız.ama giden gitti geçmiş olan bi anlık bi acaba kaydı diye düşünmem arabayı kaçırmama mal oldu halen arıyorum o paraya öyle bi arabayı bırak yarısı düzgünlükte bi araç bulamadım 36-37 istenen araçlara bakıyorum kaydı yok ama arabalar turşu olmuş hoşafı çıkmış neymiş kaydı yokmuş kaydınamı binicem ben bunun

Ford Focus 1.6 TDCİ Ghia al o zaman

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ariic -- 12 Eylül 2012; 10:34:55 >
  • Kardeşim sağol ilgilendiğin için aradım sordum 3 parçada boya var dediler hem araç 2009 trend titanum ile arasında çok fark var biliyorsun ki ilgine tekrar çok teşekkür ederim.
  • dostum ghiaların modelleri eski bilmiyormusun ?
  • arkadaşlar merhaba 2010 tit.hb dizel focus sahibiyim daha önce yoktu buaralar duymaya başladım
    teyp yada digital klimanın oralardan biyerden sanki cd dönüyormuş gibi bir ses geliyor kesik kesik
    sesi şöyle tarif ediyim hani teyibin sesini son ses açarsınız ama teypte çalan birşey olmazda hafif bir kolon sesi gelirya onun gibi nedir bu ses nasıl çözerim?

teyp kapalı,klima kapalı bu ses geliyor aracı stop ediyorum start/stopa bi kere basıorum motor çalışmadan bu ses yine geliyor yani motorla alakalı değilde elektirik aksamla alakalı bişey sanırım..
  • 
Sayfa: önceki 10881089109010911092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.