Şimdi Ara

Focal Dome Pack İçin Avr Öneri & Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Aranıza ufak bir sistem ile giriş yapmaya çalışıyorum ilk etapta Focal Dome Pack 5.1 Hoparlör alarak başladım, ancak pek fazla bilgim olmadığından Avr seçemiyorum. Ben ileriye dönük olsun hemde amacına uygun olsun istiyorum, Yorumlarınızın büyük bölümünü okudum her kesin zevki farklı kulak algısı farklı o yüzden farklı yorumlar gelecektir tahmin ediyorum. Benim kendimce baktığım Avr ler şu şekilde
    Focal 'ler Marantz larla genel olarak öneriliyor, nedeni yok ancak benim gönlüm Onkyo 'dan ya ancak belirgin bir nedeni yok.
    Marantz 7009
    Onkyo Tx-Rz 900
    Yamaha Rx-A 2040

• Bunu al yeter. Fazla bile o kolonlar için. Fazla para verme. O kolonlara değmez.

http://www.sesvegoruntusistemleri.com/AVR-X-2000-Network-AV-Receiver,PR-1934.html
  • Hayırlı olsun sisteminiz öncelikle şunu söyliyim paket sisteme sahipsiniz bu nedenle marantz 7009 gibi modellere yönelmeyin paranızı boşa vermiş olursunuz zira bu tip üst segmen ürünler kule tipi hoparlörer için verimlidir. Sizin çok fazla güce ihtiyacınız yok kanal başı 50w amfiler sahip olduğunuz sistemi çok rahat besleyecektir hangi markaya karar verirsniz bilmiyorum ama karar verdiğiniz markanın giriş seviyesi veya giriş-orta seviyesi ürünlerinde kalın üzerine çıkmayın derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.