Şimdi Ara

FM UCUZA YILDIZ OYUNCU NASIL BULUNUR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• bence "genie scout" kullanmadan anlatsanız daha mantıklı olur...

• Oyunun simülasyon tadından çıkaran gelişmeler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • channibalism C kullanıcısına yanıt

Fm datasına hakimseniz veya gerçek hayat da potansiyel futbolcu datanız var ise, bu genç oyuncuları Kiralayarak transfer ediceksiniz fakat kiralar ken opsiyonlu bonservis bedeli maddesini de ekleyeceksiniz ki kiralık sözleşmesi biterken oyuncuyu transfer edebilin oyuncu kulüp de oynamaktan memnunsa bu yolla kalıcı olarak fazla maliyet yapmadan transfer edebilirsiniz...

Oyuna başlarken oyuncunun özellikleri gizlenmesin diye bir seçenek var onu tikleyin lig seçme aşamasında datayı da büyük seçin mutlaka GÜNEY AMERİKA liglerini açın...

Örnek avrupa liglerini açıcagına kolombiya-brezilya-arjantin bu ligleri açacaksın ordan oyuncular çıksın özellikle 3-4 sezon sonra oralardan acaip potansiyel oyuncular çıkmaya başlıyor..

Ayrıca türkiye gibi liglerde başlamak avantaj ama yabancı kısıtlaması oldugu için tavsiye etmiyorum, almanya ligi iyidir orta sıra takımları ile 3-4 sezon sonra şampiyonlar ligi takımı olunur....

Yine benim eski seriler de uyguladıgım taktik şu ülke futbolunu geliştirmek için güney amerika da 17 - 16 yaşlarında potansiyeli bulup türkiyeye getirip vatandaşlıga geçirip milli takımda hocasını kovdugu an iş başvurusu yapıp bu oyuncuları milli takıma alıp dünya kupasını avrupa şampiyonasını kazanmışılıgım da vardır...

Editör den scouting programların dan bakılır mı işin büyüsü kacıyor 169 potansiyel puanı görüyorsun diyosun 180 lik bakayım halbuki oyun belli seviyeden sonra arşa çıkıyor 169 adam 180 oluyor, program dan baktıgın için bununla ugrasmak istemiyorsun...

• Mertcanoa kullanıcısına yanıt

Çok güzel yazmışsın, teşekkür ederim...

"oyuncunun özellikleri gizlenmesin" seçeneğini, kariyere başlarken "gerçekçi olsun, zevkli olsun" diyerek işaretlememiştim. Gerek duymadım açıkçası.

Alıntı

metni:
    lig seçme aşamasında datayı da büyük seçin mutlaka GÜNEY AMERİKA liglerini açın...Örnek avrupa liglerini açıcagına kolombiya-brezilya-arjantin bu ligleri açacaksın ordan oyuncular çıksın özellikle 3-4 sezon sonra oralardan acaip potansiyel oyuncular çıkmaya başlıyor..

Aynen. Zaten 5 büyük ligteki takımlar da o kıtadan oyuncu alıyorlar...

Alıntı

metni:
    Yine benim eski seriler de uyguladıgım taktik şu ülke futbolunu geliştirmek için güney amerika da 17 - 16 yaşlarında potansiyeli bulup türkiyeye getirip vatandaşlıga geçirip milli takımda hocasını kovdugu an iş başvurusu yapıp bu oyuncuları milli takıma alıp dünya kupasını avrupa şampiyonasını kazanmışılıgım da vardır...

Şu an aynı yoldan ilerliyorum. Kariyerim Beşiktaş.

Bu konuda Alman futbol disiplinine imreniyorum. Bundesliga'da Alman harici futbolcu pek göremezsin misalen...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.