Şimdi Ara

Fm 2016 Nerede Ucuz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
14.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orusburus

Torentte :)

Torrent çıktı mı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beto16dan

bu ne demek anlamadım ben hocam. enpara hesabım var ama enpara sitesinde şunu diyor:
    Kampanya sadece Encard ile yapılan harcamalarda geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
    Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak "Visa" seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Ödeme yöntemi olarak “Visa (National)", “Visa (Türkiye)", “Visa (BoaCompra)” veya diğer seçeneklerin seçildiği (yani ödeme için BoaCompra vb. platformlara yönlendirilen) durumlarda yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
    Her ay Steam, League of Legends, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Play Station, Karnaval One ve Deezer üzerinden toplam 50 TL'ye kadar yapılan harcamalar için %50 iade yapılacaktır. Ay içinde toplamda 50 TL üzerinde harcama yapılması durumunda 50 TL'nin üzerindeki tutar için iade yapılmayacaktır. Aylık maksimum 25 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 300 TL iade kazanılabilir.

hesapta 2 aylık enpara hakkı ne demek? kampanya şartlarında encard ile ödemelisin diyor, ayda 50 tl üzerinde tutar ödersen 25 tl öderim fazlasını ödemem diyor. dediğinizi anlayamadım ben

steam cüzdana 50tl para atın. 25tl iade gelecek. bir daha ki aya da 50 50 atın. 7-8 aydır atmıyorum ben iyi birikirdi halbuki.

• Bende ucuza arıyorum oyunu beğendim 2008 oynamıştım en son adam akıllı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksa'da 87 TL ve 25-27 Kasım tarihlerinde oyunlarda 35 TL indirim kodu var. Ben biraz önce aldım oyunu..
  • antares079 kullanıcısına yanıt
    kodu paylaşabilirmisiniz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: antares079

Kliksa'da 87 TL ve 25-27 Kasım tarihlerinde oyunlarda 35 TL indirim kodu var. Ben biraz önce aldım oyunu..

Hocam herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi Steam hesabımıza düzgünce ekleyebiliriz kutulu şekilde geldikten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Decemst

kodu paylaşabilirmisiniz acaba

zaten kliksa'nın iik sayfasında var kod "KLIKSAOYUN35"
    Ben de siteleri dolaşırken kliksaya girdim ve şansa gördüm..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 26 Kasım 2015; 22:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

quote:

Kliksa'da 87 TL ve 25-27 Kasım tarihlerinde oyunlarda 35 TL indirim kodu var. Ben biraz önce aldım oyunu..

Hocam herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi Steam hesabımıza düzgünce ekleyebiliriz kutulu şekilde geldikten sonra

Ben FM 2013'ü de zamanında DR'dan indirimli almıştım. Neden sorun olsun ki orjinal alıyorsunuz oyunu.. İçindeki key ile kaydedersiniz steam'de.. Ben uzun süredir almıyorum oyun ve Steam'e de bağlanmıyorum ama sorun olacağını da sanmıyorum. Steam üzerinden alacağın kod sana burada kutu içerisinde gelecek ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antares079 -- 26 Kasım 2015; 22:16:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ownerplus

quote:

Ben FM 2013'ü de zamanında DR'dan indirimli almıştım. Neden sorun olsun ki orjinal alıyorsunuz oyunu.. İçindeki key ile kaydedersiniz steam'de.. Ben uzun süredir almıyorum oyun ve Steam'e de bağlanmıyorum ama sorun olacağını da sanmıyorum. Steam üzerinden alacağın kod sana burada kutu içerisinde gelecek ..

Tesekkurler cevap icin

• Kliksa kodu devam ediyor hala. 54 liraya geliyor oyun.
    KLIKSAOYUN35
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael j fox

Kliksa kodu devam ediyor hala. 54 liraya geliyor oyun.
    KLIKSAOYUN35

Hocam, kliksaya giriyorum fakat kodu nerden alacağımı bulamıyorum. Yardımcı olabilirmisin?

• siptorfatih S kullanıcısına yanıt
    "FM 2016 Limited Edition" adlı oyunu sepetinize ekleyin, daha sonra sepetinize girin ve alma işlemlerine devam edin.
    Adres bilgisinden sonraki 2. aşamada promosyon kodunuz varmı diye soru var alt kısımda.
    Oraya "KLIKSAOYUN35" yazdığında 35 TL indirimi alacaksınız.
  • Kliksa'nın 35TL indirimine ek olarak BKM Express üzerinden ödeme yapılıp ayrıca bu kampanyadan da faydalanarak artı 20TL daha indirim kazanılabilir.
    Şu an siparişimi geçtim 54TL ödedim, 31 Aralık'a kadar da BKM 20TL iade ederse 34TL'ye oyunu edinmiş olacağım.
    Kliksa stokları sürekli güncelleniyor, sabah yetişemedim ancak az önceki stokdan bir adet alabildim. Almak isteyenler için sürekli takip etmekte fayda var.

BKM express kampanya şartlarını aşağıdaki linkte görebilirsiniz.
    https://bkmexpress.com.tr/hayat-beklemez.bkm
  • edit : gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_ulu88 -- 1 Aralık 2015; 23:07:46 >
  • kliksa da stok yok. başka nerden alabilirim?
  • takipteyim kliksada stok olunca alıntılarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fesbi

takipteyim kliksada stok olunca alıntılarsanız sevinirim

Bu kliksadaki stok olayı da acayip hakikaten,2-3 gündür bakıyorum stok yok,ne zaman güncellenir o da belli değil ilginç
    daha uygun alabileceğimiz bir seçenek bilen var mı arkadaşlar
  • Kaçırdık kliksa yı

• ARKADAŞLAR 37 TL YE ALMANIN YOLUNU ANLATIYORUM HERKEZ ALABİLİR...

N11 DE FOOTBALL MANAGER 2016 OYUNU 90 TL. SEPETİMİZE EKLİYORUZ. VE 10 TL LİK BAŞKA BİRŞEY DAHA ALIYORUZ MESELA GÜNLÜK İHTİYAÇLARIMIZDAN OLAN DEODORANT GİBİ. 10 TL LİK DEODORANTIDA SEPETE EKLEDİK.

SEPETİMİZDE = FOOTBALL MANAGER 2016 OYUNU 90 TL + DEODORANT 10 TL TOPLAM=100 TL OLDU.

ŞİMDİ DE 100 TL YE 33 TL LİK İNDİRİM KODUNU KULLANIYORUZ. "YENİYIL33" . VE BKM EKSPRES İLE ÖDÜYORUZ VE 30 TL YE 20 TL İADE KAZANIYORUZ.

[b]SONUÇ= 100- 33 KUPON - 20 TL BKM İADE - 10 TL DEODORANT = 37 TL FOOTBALL MANAGER

BENDEN BU KADAR .

CRACK BEKLEYENLERDE BOŞA BEKLEMESİNLER. CRACK ÇIKARTMAK İÇİN 1 KİŞİ TEK BAŞINA UĞRAŞIYOR ŞUAN. " MKDEV CRACK " O ADAM DA YAPTIĞI ŞUANA KADAR 6 CRACK'IN HİÇBİRİ ÇALIŞMADI. ÇEVİRİP ÇEVİRİP AYNI CRACKI SUNUYOR . 7.12.2015 TARİHLİ AÇIKLAMASINDA OYUNU KIRMANIN UZUN ZAMAN ALACAĞINI SÖYLEDİ. ZATEN ADAM BAŞLANGIÇ SEVİYE İNGİLİZCE BİLİYOR. NASIL CRACKER OLMUŞ ANLAMAK GÜÇ.

3DM ' YAPTIĞI SON AÇIKLAMADA İSE FİFA 16 YI KIRMAYA KONSANTRE OLDUKLARINI FİFA 16 KIRILANA KADAR FM 2016' YI KIRMAYA ÇALIŞMAYACAKLARINI SÖYLÜYOR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevda_nassu -- 7 Aralık 2015; 12:39:15 >

• @sevda_nassu hocanın tavsiyesi kafama çok yatmıştı fakat açgözlü insanlar yüzünden n11 kuponu kalmamış.bu arada biraz araştırınca gittigidiyorun vodafone kullanıcılarına 100 TL alışverişe 25 TL indirim kuponu verdiğini gordum .(bana ve bir çok kişiye 30 TL geldi) vodafone avantaj cepte uygulamasını indirip kodumu aldım.Yaklaşık 94 TL ye FM 16 kutulu aldım.(sadece key olarak almaya kalkınca bkmexpress ile odeyemiyoruz) bunun yaninda 100 TL olsun diye deodorant aldım.bkmexpress iadesi ile birlikte ortalama 40 TL gibi bir fiyata FM almış oldum. Faydalanmak isteyenlerin bilgisine.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.