Şimdi Ara

FM 20| Alfreton Town | Bir yükseliş hikayesi | Premier Ligdeyiz (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fm19da bende wulfu kullaniyordum. Fm20de de calistigini gormek guzel. Uclu savunma seviyorsan hocam north souluda kullanabilirsin. Tavsiye ederim gayet iyi isliyor. Ben suan onu kullaniyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Kullandığım bu taktik fena değil ama yeni oyun versiyonu için yeni taktikleri var. Onlara bakarım. Dediğim gibi çok da süper işlemedi, şampiyon olamadık. Tabi dediğim gibi oyunun kasıtlı olarak beni şampiyon yapmadığını düşünüyorum. Ayrıca birkaç maçta maç içinde(sadece spiker olarak izliyorum) gözükmeyen ama maç sonunda yediğimizi öğrendiğimiz son dakika golleri yüzünden 1-2 maç puan kaybettik.
  • Ve an itibari ile bir üst ligdeyiz.

FM 20| Alfreton Town | Bir yükseliş hikayesi | Premier Ligdeyiz

FF ödülü kupasında ise finalde penaltılar ile kaybettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 7 Aralık 2019; 22:27:30 >

• Tebrikler hocam. Valla bu ne hız FM 20| Alfreton Town | Bir yükseliş hikayesi | Premier Ligdeyiz  Biz daha 3 sezon oldu sürünüyoruz. İnşallah bende şu bataklıktan kurtulurum.

• tebrikler hocam, üst ligde şimdiden başarılar, transferleri bekliyoruz

• - The Stig - kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, taktik bayağı etkili oldu son dönemde. Zaten 1-0, 2-1 falan yenerek çıktık play-offta.

Şu anda da ligde şampiyonluk peşindeyiz gene ama play-off daha gerçekçi hedef. Gerçi yönetim küme düşüceğimizi düşünüyor, medya 11. bitiririz diyor. Bakalım. Maaş bütçesini aşarak transferler yaptım, başarı şart.
  • amatormerakli A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Yaptığımız transferler bunlar. Ayrıca sözleşmesi biten çoğu oyuncu da gitti. Aldığımız oyuncuların yarısından çoğu futbol direktörünün önerisi geri kalanlar da "beni al" diyenlerden seçilenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 8 Aralık 2019; 1:51:45 >
  • hocam oyuncu yeteneklerini bilmiyorum ama ben pek fd önerisine göre transfer yapma taraftarı değilim, çünkü kulübün mevcut hedefine göre oyuncu öneriyolar. bizim hedefimizle, konulan hedef arasında baya fark var. biraz zaman harcayıp gözlemleme ile çok başarılı oyuncular bulabilirz.

• amatormerakli A kullanıcısına yanıt
    Normalde ben de pek sıcak bakmam ama en azından kulübe gelebilecek oyuncuları söylüyor. Benim bulup teklif götürdüğüm oyuncular başka takımlara gitti. Hatta üst takımların u23üne bile gidenler oldu, alt lige gitmeyi seçenler oldu.
  • Son lig durumu

• kötü olmuş hocam, umarım bekleme olmadan üst lige çıkılır, takıma inancımız tam. aldershot efsane başlamış 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: amatormerakli

kötü olmuş hocam, umarım bekleme olmadan üst lige çıkılır, takıma inancımız tam. aldershot efsane başlamış 😅
    Aldershot efsane devam ediyor. 17 maçta 16 galibiyet 1 beraberlik aldı. Beni de yendi.

Moracambe de iyi gidiyor. İlk 2 onlar olacak, şampiyonluk gitti.
  • Lige iyi başlanmış. 9 maçta tek mağlubiyet harika. Playofflara kalabilmek en büyük hedef olmalı.

• @-The Stig- Fm 19da şampiyon olup çıkıyorduk ama bu sene işler zor. Hedef gene şampiyonluk ama yönetim para vermiyor. Maaş bütçesini epey aştım ama gene de eksikler var.

• Playoff garanti artık FM 20| Alfreton Town | Bir yükseliş hikayesi | Premier Ligdeyiz  3. bitirip yarı final oynamak büyük avantaj olur FM 20| Alfreton Town | Bir yükseliş hikayesi | Premier Ligdeyiz 

• quote:

Orijinalden alıntı: - The Stig -

Playoff garanti artık   3. bitirip yarı final oynamak büyük avantaj olur  

Daha kesin olarak garantilemeden rehavete kapılmak yok. Hedef şampiyonluk.
  • Ligde son dönemece girildi ve işler kızışmaya başladı. Heyecan dorukta. Şampiyonluk kapalı kulislerde konuşulmaya başlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 9 Aralık 2019; 21:14:50 >
  • Normal lig bitti. 2 puanla şampiyonluğu kaçırdık.

Ligde rakiplerimize bu konuda fark atarak 107 gol attık ama yenilen gollere engel olamayınca puan kayıpları yaşadık.

• geçmiş olsun hocam, son maçlarda büyük kayıplar yaşanmasa önceki aylarda alınan galibiyetlerin ekmeği yenirmiş. önümüzdeki maçlarda çıkarız artık üst lige

• Ve bir üst ligdeyiz gene.

Penaltılara kaldığımızda heyecanlandık ama şans bizim yanımızda olunca kazandık.

@amatormerakli
    Son maçlarda niye o kadar puan kaybı oldu anlamadım zaten. Yukarıda dediğim gibi bilgisayar hile yapıyor olabilir, belki oyun zorlaşsın istiyorlar. Ama şampiyonluk kesinlikle hakkımızdı.

Bu arada kulüp yarı-profesyonelden profesyonele geçme çalışması yapıyor. Transfer ve maaş bütçesi league two ya göre az ama idare edeceğiz, zaten herhalde gene düşmemeye oynamayı hedefler yönetim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 10 Aralık 2019; 20:38:10 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.