Şimdi Ara

Florya'ya Nasıl Gidilir? Gidilince ne yapılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
36.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Syclopse

Florya Metin Oktay tesislerine gidebilir, Sabri'den imza isteyebilirsiniz. Ayrıca Barış Özbek, Ayhan Akman ve Mustafa Sarp'a sövmenin verdiği dayanılmaz hafiflik te cabası.

Uyarı: Can güvenliğiniz açısından Sabri'nin yakınlarında pek dolanmayın.

onu tek başıma yapsam daha iyi olur kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

Şimdi haritalar ve iett saolsun yaptığım araştırmalara göre

Metrobüs florya durağında iniyoruz. Oradan yeşilköy caddesinde yürüyüp flyinn e gidiyoruz.
    Orada vakit geçirdikten sonra yeşilköy caddesinden sahile doğru devam edip florya sosyal tesislerine varıyoruz. (umarım yeri görülebilecek biryerdedir.)
    Daha sonra sahilde biraz daha yürüyüp aynı yoladn metrobüse binip dönüyoruz.

Şimdi size sorum yeşilköy caddesi rahatça yürüyebilirmiyiz? İstanbulun çoğu yerindeki gibi kaldırım kıtlığı yok değilmi

up bu yol uygunmu?

Yada florya caddesinden otobüse binip önce sosyal tesis sonra yeşilköy caddesinde metrobüse doğru yürüyüş.. ??

• quote:

quote:

Şimdi haritalar ve iett saolsun yaptığım araştırmalara göre

Metrobüs florya durağında iniyoruz. Oradan yeşilköy caddesinde yürüyüp flyinn e gidiyoruz.
    Orada vakit geçirdikten sonra yeşilköy caddesinden sahile doğru devam edip florya sosyal tesislerine varıyoruz. (umarım yeri görülebilecek biryerdedir.)
    Daha sonra sahilde biraz daha yürüyüp aynı yoladn metrobüse binip dönüyoruz.

Şimdi size sorum yeşilköy caddesi rahatça yürüyebilirmiyiz? İstanbulun çoğu yerindeki gibi kaldırım kıtlığı yok değilmi

up bu yol uygunmu?

Yada florya caddesinden otobüse binip önce sosyal tesis sonra yeşilköy caddesinde metrobüse doğru yürüyüş.. ??

Yenibosna'dan İETT durakları var ordan 73T ye bindinmi en son durak Florya Sosyal Tesisleri hocam .

• Şu tesisleri bi ben bulamadım heralde Ayrıca şu serseri olaylarına gelirsek,ben bi kaç kez gittim. Cennet'ten yeşilköy'e kadar yürüdük sahilde yazın. Karışan falan yok ve bomboş oluyo. Yeşilköy'de insanlar denize giriyor zaten dopdolu oluyor orası (yazın ). Kışın da gittim karışan falan yok,insanlar spor yapıp koşuyor. O açıdan endişen olmasın. Şu tesislere ve flyinn e bi uğramak istiyorum aslında bi ara :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.