Şimdi Ara

FLASHGET KULLANANLARIN DİKKATİNE! MUTLAKA OKUYUNUZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Vincenzo

Banner crack ile bu sorunu kökten halledebilirsiniz, normal register olduğunuzda(illegal yolla) netten kontrol ettiğinden banner tekrar geri geliyor...

Link verebilir misin?
  • Biri şu flashgeth in reklamlarını nasıl kaldırabileceğimi söylerse çok sevineceğim. Beni delirtiyor bu reklamlar
  • bende uzun yıllardır flashget kullanıyordum ama adware oluşu hakikaten insanı sıkıyor o yüzden free download manager kullanıyorum türkçe yamasıda var ve flashget den daha hızlı bence mükemmel getright çok banal ve paralı eniyisi free

• format yemiş makineye flashget kurdum pişman oldum anında reklam doldu etraf gerçekten kötü bir durum reklam dosyalarını internetten aldığı için advertisement klasörünü silseniz dahi yeniden oluşuyor.En iyisi getright herkesede tavsiye ederim...
  • geçiniz efendim ya flash get umber one program daha iyisi yok 256 bağlantı ile 26 kb ile dosya indiriyorum daha ne olsun Allahtan belamımı arıyayım
  • Alla alla bende de sürüsüne güvenlik yazılımı var hiç bişey bulmadı makinem tertemiz artı ARES+FLASHGET+BAZENDE DC++ açık oluyor yavaşlama yok.Ama yinede uyardığın için sağol bu arada gerçekten serial girdin mi bişey olmuyor.
  • Aaaa olmadı şincik.Böyle ilaçlar ulu orta konulur mu hiç?
  • Harbi kardeş ne yaptın öyle yaa yoksa bizde veririz serial'ı inşallah bişey olmaz.
  • ceza alman olasıevet serialla olayı çözüosunuz da yani vermeseydin böyle ortada
  • iyi hadi bakalım dediğiniz olsun.sildim seriali
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.