Şimdi Ara

Flash Site Uzerinde Edit Yapacak Babayigit Aranıyor... (emegin karsiligi odenecektir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bir template uzerinde elimden geldigince duzenleme yaptım ancak hakim olamadıgım konular nedeni ile bazı yerleri editleyemedim template bedava bir template yani asırma indirme calıntı degil bu nedenle duzenlemede bir sorun yok icerikde de bir sorun yok rahatlıkla dahil olabilirsiniz duruma

zaten bir avukatlık burosunun sitesi

isteyecegim yardımların karsılıgını makul oldugu surece verecegim

yapılacak duzenlemeler bazı unsurların template'ten kaldırılması ve bazı yerlerde font degisiklikleri gibi basit editlemeleri iceriyor zaten tasarim icerik vs hepsi yapıldı bir tek ufak tefek duzenlemeler var

yapabilecek vakit ayırabilecek arkadas var ise zipli sekilde projeyi gonderebilirim msn ve sair iletisim yollari ile etkilesimli olarak halledebiliriz

asagi yukari isteyeceginiz ucreti de yazin ki bastan bilgimiz olsun sonradan sıkıntı cıkmasın...

• para veriyoruz diye mi kimse ilgilenmiyor bedava mı yardım istememiz lazımdı??

12 kisi bakmıs bir kisi ben yaparım diyemiyor mu?
  • S.a size özel mesajla dediğiniz gibi msn adresimi gönderdim. Dilerseniz yardımcı olmak isterim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.