Şimdi Ara

flash belleği güvenli olarak kaldırdıgımda ekran kısa süreli gidip geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • flash belleği güvenli olarak kaldırdıgımda ekran kısa süreli gidip geliyor. bunun çözümünü bulamadım bi türlü. Kullandıgım işletim sistemi Vista Home Premium. aynı flash belleği başka Vista kurulu pc de denedim bendeki gibi bi sorun olmuyor. bunun çözümü nedir acaba ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu cok buyuk sorun gibi gozukmuyor ama istersen format at
  • başka sebeplerden dolayı belki 4-5 kere format attım ama yine de sorun devam ediyor :S
  • belki biraz saçma gelecek ama farklı bir usb ile denemeler yaptınmı orneğin harici hard disk olsun yada webcam usb girisine aynı seyı yaptımı
  • tabiki onları da denedim farklı bi usb bellekte denedim hepsinde aynı sorun. pc de iki işletim sistemi kullanıorum xp ve vista . sadece sorun vista da karşıma cıkıyor
  • kardeş donanımı güvenle kaldır dedıkten sonra özellikleri tıkla ordan sürücüyü kaldır tekrar yükle bir dene bakalım
  • şimdi onuda denedim ama bi çözüm yok
  • aklıma voltajmı acaba diye bir şey geliyor ama en son ihtimal diğer usb noktalarıda aynı şey aypıyor öğlemi??
  • evet dierleride
  • ekran kartın nvidia mı? ve arka planda nvidianın hızlı ayar programı çalışıyor mu? (bazı modellerinde bu program yapıyor bunu. gf 6xxx ve 7xxx serisinde bazı modellerde yapıyor.)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.