Şimdi Ara

FiyatSeyir.com - Sıcak Fırsat Takip [Web+Android+Pro Yayında] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
99
Favori
31.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada açılış sayfasını da kişiselleştirebilir miyiz rica etsem? bu özellikte güzel olur. mesela ben hep uygulamaya girince "indirim bul" menüsüne gidiyorum. ama hep onunla açılsa çok hoş olur. illa ana ekranı görmek zorunda kalmasam
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    nasıl yapacağız dh ölücüsüne parayla deme sakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy-tr

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

quote:

quote:

geliştirme isteği 3:

indirim alarmları kısmı kesinlikle mobilde olmalı orası ayrı. talep tüm kategorilere aynı indirim oranı ve miktarı atamak isterdim. hepsine ayrı atama imkanı tabiiki olsun ama aynı anda verebilme imkanıda olsun.

Her kategori için indirim alarmlar ayrı ayrı olmalı. Mobilyada %20'lik indirim alelade bir oran iken bilgisayar kategorisinde işler değişir. İndirim alarmları bir kez kurulup bırakılıyor. Tabi kurulum ve değiştirme işlevleri mobil uygulamaya da eklenecek ama henüz yapamadım.

hocam hepsinin ayrı olmasına okeyim. sadece kolayca hepsini değiştirebileceğimiz default seçim olsa diyorum. yani toplu update yapabilmek için.

örneğin tüm kategorileri %70 veya bazılarını 50 60 70 yapmışım ama hepsini 80e çekmek istediğimde tek tek girip yapmak zorundayım. bir alan olsa da 80 girsem hepsini 80e çekse user friendly olsa diyorum.

Düşüneyim bu konuyu.

dikkate aldığın için tşk

birde uygulama içinde tüm versiyonlarda eklenen yenilikler alanı mı olsa ? play store da ki gibi değil. uygulama içi bir menü. what's new gibi.

Şu sayfaya yönlendirebilirim belki.

http://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=guncellemeler

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

nasıl yapacağız dh ölücüsüne parayla deme sakın

"da" dan sonrasını o yüzden yazmadım işte :)
  • quote:

bu arada açılış sayfasını da kişiselleştirebilir miyiz rica etsem? bu özellikte güzel olur. mesela ben hep uygulamaya girince "indirim bul" menüsüne gidiyorum. ama hep onunla açılsa çok hoş olur. illa ana ekranı görmek zorunda kalmasam

İndirim Bul'daki her ayar (sıralama hariç) anasayfada geçerli oluyor. Bu özelliği düşünmüyorum şimdilik.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

geliştirme isteği 3:

indirim alarmları kısmı kesinlikle mobilde olmalı orası ayrı. talep tüm kategorilere aynı indirim oranı ve miktarı atamak isterdim. hepsine ayrı atama imkanı tabiiki olsun ama aynı anda verebilme imkanıda olsun.

Her kategori için indirim alarmlar ayrı ayrı olmalı. Mobilyada %20'lik indirim alelade bir oran iken bilgisayar kategorisinde işler değişir. İndirim alarmları bir kez kurulup bırakılıyor. Tabi kurulum ve değiştirme işlevleri mobil uygulamaya da eklenecek ama henüz yapamadım.

hocam hepsinin ayrı olmasına okeyim. sadece kolayca hepsini değiştirebileceğimiz default seçim olsa diyorum. yani toplu update yapabilmek için.

örneğin tüm kategorileri %70 veya bazılarını 50 60 70 yapmışım ama hepsini 80e çekmek istediğimde tek tek girip yapmak zorundayım. bir alan olsa da 80 girsem hepsini 80e çekse user friendly olsa diyorum.

Düşüneyim bu konuyu.

dikkate aldığın için tşk

birde uygulama içinde tüm versiyonlarda eklenen yenilikler alanı mı olsa ? play store da ki gibi değil. uygulama içi bir menü. what's new gibi.

Şu sayfaya yönlendirebilirim belki.

http://fiyatseyir.com/index.php?sayfa=guncellemeler

uygundur

• quote:

quote:

bu arada açılış sayfasını da kişiselleştirebilir miyiz rica etsem? bu özellikte güzel olur. mesela ben hep uygulamaya girince "indirim bul" menüsüne gidiyorum. ama hep onunla açılsa çok hoş olur. illa ana ekranı görmek zorunda kalmasam

İndirim Bul'daki her ayar (sıralama hariç) anasayfada geçerli oluyor. Bu özelliği düşünmüyorum şimdilik.

o zaman sıralama özelliğini de kaydedersen kişisel açılış ekranı isteğim iptal hocam. ama o lazım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: LastFaded

Uygulama için teşekkürler. Güzel bir ilerleme kaydediliyor.

Yakın bir zamanda Pro sürümünü de alacağım.

Başarılar.

Teşekkür ederim.
  • Yeni güncelleme ile indirim aramak daha pratik olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetfx -- 18 Şubat 2018; 22:28:54 >
    Ahmet hocam indirim alarmı kurarken en az 50 tl ye çekiliyor fiyat, bunu daha indirebilirmiyiz çünkü süper market kategorisinde indirim alarmı kurmanın anlamı olmuyor sonuçta 50 tl indirim olması zor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: forgetLove

hazırız :)

Buna yetişebildiniz mi?

Evet yetiştim ahmet hocam ancak İhtiyacım olmadigindan almadım.. Gondermeyecekleri de besbelliydi..

fs icin bir wp grubu kurmayı düşünüyor musunuz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karnivor84

Ahmet hocam indirim alarmı kurarken en az 50 tl ye çekiliyor fiyat, bunu daha indirebilirmiyiz çünkü süper market kategorisinde indirim alarmı kurmanın anlamı olmuyor sonuçta 50 tl indirim olması zor :)

50TL altına indirmeyi şimdilik düşünmüyorum. Bazı kategorilerde sıkıntı oluyor, her kategori için farklı alt limitler tanımlamam lazım altyapıda. Çünkü şu an mobilya kategorisine 50TL indirim kuran 2-3 üye var ve sistem onların bildirimleri ile boğuşuyor sürekli.
  • forgetLove kullanıcısına yanıt
    Whatsapp grubu düşünmüyorum.
  • Uygulama güncellendi.

YENİLİKLER

• İndirim Bul ve Ürün Ara ekranlarına yatay kaydırma çubukları eklendi.
    • Bildirim sesi eklendi.
    • Küçük hatalar giderildi.
    Bir ürün arandığında arama sonuçları indirime göre sıralanabilse fena olmaz aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Bir ürün arandığında arama sonuçları indirime göre sıralanabilse fena olmaz aslında.

Sitede indirimdeki ürünler arasında arama var.

Ama genel bir aramada nasıl olur bilemiyorum. Çünkü GTX 1080 diye aradığınızda %'lik indirimler bir şey ifade etmeyebilir. Bir site %60 indirim yazar ama %30 yazan siteden daha pahalı satıyor olabilir.
    Elbette işin o tarafı da var. bununla birlikte bir siteye yeni eklenmiş ürün de çok uygun fiyatlı olabilir. İllaki fiyat düşüşü gibi spesifik bişey değildi aslında demek istediğim bu eklenme tarihi de olabilir. Mesela aramaya çaydanlık yazıyorum çok spesifik bir şey değil aradıktan sonra eklenme sırasına göre bir sıralama olsa yeni eklenen uygun fiyatlı bir ürün olabilir ve ilk ben alabilirim gibi de olabilir aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

Elbette işin o tarafı da var. bununla birlikte bir siteye yeni eklenmiş ürün de çok uygun fiyatlı olabilir. İllaki fiyat düşüşü gibi spesifik bişey değildi aslında demek istediğim bu eklenme tarihi de olabilir. Mesela aramaya çaydanlık yazıyorum çok spesifik bir şey değil aradıktan sonra eklenme sırasına göre bir sıralama olsa yeni eklenen uygun fiyatlı bir ürün olabilir ve ilk ben alabilirim gibi de olabilir aslında.

Anladım, olabilir. Bir sonraki güncellemeye artık. Web'e eklerim vakit bulduğumda ama.
    Biri de benim mobilya kategorisinden sürekli bildirim geliyor oyuzden kaldırdım alarmı bir ürünün farklı renkleri de indirime girdiği için sürekli aynı ürün bildirimi geliyordu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Karnivor84

Biri de benim mobilya kategorisinden sürekli bildirim geliyor oyuzden kaldırdım alarmı bir ürünün farklı renkleri de indirime girdiği için sürekli aynı ürün bildirimi geliyordu :)

:)

Valla ben o kadar bildirime nasıl dayandınız onu merak ediyorum, bazen 1000'i buluyordu :D
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.