Şimdi Ara

BİTTİ SATIŞ KAPALI SAMSUNG TAB PRO 10.1 İNÇ 2K EKRAN >>> (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
12
Favori
2.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Samsung Kapasite #16 GB #WIFI
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir tane de ben aldım. Kargo ile gönderilen tablet bir günde elime geçti. Çok güzel bir tablet. Almak isteyenler ama güven sorunu duyanlar çekinmeden satın alabilirler. Güvenilir bir arkadaş.
  • Eğer 8.4 olanı yeniden gelirse almayı düşünüyorum. Geldiği zaman etkiletlersen haberleşiriz inş. 10.1 benim için çok büyük.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende linkini attığım model var, üzerine ne kadar istersiniz? Tab3'ten farklı olarak en belirgin özelliği 1.5 GB ram oluşu, ürün TTNET'ten alınma, şarj aletini kaybettik, TTEC var onu kullanıyorum, kutusu duruyor, çocuk kullanıyor diye alındığında ön ekrana koruma filmi çekildi, hala da duruyor üzerinde, temiz ürün, isterseniz resmini paylaşabilirim.

https://www.epey.com/tablet/samsung-galaxy-tab-4-70.html#rtab7411
  • türksystem kullanıcısına yanıt
    Maalesef ztn çok tablet var:) tablet veya telefon takasına girmiyorum.Teşekkürler
  • Arkadaştan güvenle ürün alabilirsiniz kendisinden 6-7 ay önce Tab s 8.4 model tablet aldım en ufak sıkıntı vermedi. Ekranı olsun bataryası olsun zaten sıfır cihazdı çizik ezik vs durumlarına çok fazla takan birisi olmama rağmen hiç hata bulamadım.

Kısaca dürüst güvenilir bir kardeşimiz hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.