Şimdi Ara

FİYAT DÜŞTÜ!! SATILIK TEMİZ GARANTİLİ ÇİFT HATLI NOKİA X FULL KUTU +AKSESUAR+HAFIZA KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Nokia Modeller #Diğerleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    İlk sahibinden temiz kullanılmış, kozmetik olarak 9/10 verilebilecek dual sim kartlı telefonun kasim 2016 ya kadar garantisi vardır. Telefona ait bazı özellikler;

- DUAL sim kartlı
    - Micro Sd kart destegi ( 32 gb max)
    - 115.5 x 63 x 10.4 mm ölçülerinde
    - 128.7 gr
    - GPS Var, A-GPS uyumlu ( here maps i ücretsiz sunuyor)
    - Fm Radyo, mix radio ile müzik dinlemek daha zenginleşiyor.
    - Çeşitli mağazalardan uygulama, oyun vs indirilebiliyor( whatsapp, skype, viber, candy crush vs gibi uygulamaları rahatlıkla kurabilirsiniz)
    - Ekrana çift vurarak uyku modundan çıkması
    - Standart android işletim sistemli telefonlar gibi kasmıyor.

Telefonla ilgili daha detaylı bilgiyi NOKİA X linkinden alabilirsiniz.

Telefonla birlikte

- Şarj aleti
    - Batarya
    - Kutusu, broşür ve kullanım kılavuzu (Full paket)
    - Telefona uygun kendim aldığım 3 farklı renkteki silikon kılıf ( telefonun arka kapağı beyaz olduğu için aldım ve kir yok)
    - 16 gb class 10 micro sd kart (TEAM marka)
    - Kendi orjinal kulaklığı (hiç kullanılmadı)
    - Sıfır paketinde ekran jelatini (ekstra alınmıştı) verilecektir.

Satış için önceliğim istanbul ve elden teslimdir.Ciddi alacak arkadasların pm aracılıgıyla iletisim kurmasını bekliyorum. Keyfi ya da ürüne zarar verip ondan sonra İade talebinde bulunmak söz konusu degildir. Ürünün çizik vs ne varsa özellikle belirtiyorum. TEMİZ 2.EL ürün satıyorum başkaları ile lütfen mukayese etmeyiniz. Daha öncede sattığım ürünlerdeki referanslardan bilgi alabilirsiniz. (Ürünün faturası var. Fatura istenirse, alacak olan kişiyle satış sözleşmesi yapılacaktır.)

URUNUN FIYATI HAK EDER ETMEZ GIBI TARTISMAYA AÇIK MESAJLARINIZI YAZMAMANIZ RICA OLUNUR.

TAKAS DÜŞÜNMÜYORUM.

Fotoğraflar satılacak ürüne aittir.

FİYAT 205 TL

FİYAT DÜŞTÜ!! SATILIK TEMİZ GARANTİLİ ÇİFT HATLI NOKİA X  FULL KUTU +AKSESUAR+HAFIZA KARTI FİYAT DÜŞTÜ!! SATILIK TEMİZ GARANTİLİ ÇİFT HATLI NOKİA X  FULL KUTU +AKSESUAR+HAFIZA KARTI FİYAT DÜŞTÜ!! SATILIK TEMİZ GARANTİLİ ÇİFT HATLI NOKİA X  FULL KUTU +AKSESUAR+HAFIZA KARTI

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaabi -- 4 Mart 2016; 11:47:36 >

• Hayırlı satışlar ürün güzel Android uygulamalarını çalıştırıyor.. Standart şişen Androidlerden değil Nokia farkıyla + Here Navigasyonu ile...
    Fiyatı gayet uygun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_technosoft

Hayırlı satışlar ürün güzel Android uygulamalarını çalıştırıyor.. Standart şişen Androidlerden değil Nokia farkıyla + Here Navigasyonu ile...
    Fiyatı gayet uygun..

Teşekkür ederim belirttiginiz icin
  • takip
  • Merakımdan soruyorum,whatsapp instagram gibi uygulamalar kurulabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4.5G

Merakımdan soruyorum,whatsapp instagram gibi uygulamalar kurulabiliyor mu?

Whatsapp i kullaniyordum zaten. İnstagram i kurmadim tarayıcıdan bakiyordum. Onunda programı vardi market te ama yuklemedim.
  • p.m.
  • 4.5 g desteği varmıdır?

İstanbul neresindesiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün aylar öncesinde satılmıstır. ilginize tesekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.