Şimdi Ara

Fitness'a başlıyorum 3 ay sonra before after

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın diyetisyene gidecem bi program ve yemek hakkında sohbet etmem gerekiyor neler yiyip yememem vs bana öğün ayarı yapsın zaten o programı değişimli hale getirip sonsuza kadar kullanırım diyetisyeni seversem ayda bir tartılmaya giderim gerçi kilo verdikce etkileyici cazibeme katılıp kendisi tartısıyla gelebilir yanıma

kendimden bahsetmiyorum tam bi şaheserim zaten 3-4 ay sonra bacıları anaları saklayın
    şaka bi yana diyetisyenden genel bi program alacam ve kilo yağ oranı vs herşeyi ölçtürüp aylık kıyas yapacam
    spor salonu güzel bi yer buldum kaldığım yere 1-2km uzatka 10dk da yürüme mesafesinde kaliteli bir mekan + sabahtan gidecem salona doluluk sıkıntısı vs yaşamam arabam yok öğrenciyim günlük minimum 5-6km yürüyorum kampüs içinde ordan oraya dahada geçiyo zaten
    Fitness'den gram anlamam aletlerin ismini bile bilmem yürüyüş bandı ile eliptik bisiklet tüm cardiyo bilgim.
    Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar bana bi program yazarsa sevinirim aletleri ordaki görevliye sorar öğrenirim siz program ayarlayın yeter amacım sağlıklı bir şekilde sarkma vs olmadan kilo vermek
    1 gün cardiyo 1 gün ağırlık 1 günde boş şekilde bi program düşünüyorum cardiyoda aşırı sıkılıyorum
    Önerilerinizi alayım

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal reis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam diyetisyen erkek çıkarsa napçan bütün plan yalanmı olucak
  • oraya git antrenör varsa kanki ben kilo vermek istiyorum ne yapayım de o sana sallama bir program yazar o işini görür. oradan yürürsün. dont stop rocky do it man lets go maaan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Para is Everything

Hocam diyetisyen erkek çıkarsa napçan bütün plan yalanmı olucak
    bildigim diyetisyene gidecem bekar ve cok guzel olmayan bi kadin ama zengin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm gün kardiyo yapmak kadar mantıksız ve sıkıcı bir şey yok. Sana öyle bir akıl veren hocadan da program falan alma. Spora kardiyo ile başla 15 dakika yürü koş sonra zaten başlangıç olduğun için bi süre makinalar ile full body çalışırsın en son bitişi tekrar 15-20 dakika kardiyo ile yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSG

Tüm gün kardiyo yapmak kadar mantıksız ve sıkıcı bir şey yok. Sana öyle bir akıl veren hocadan da program falan alma. Spora kardiyo ile başla 15 dakika yürü koş sonra zaten başlangıç olduğun için bi süre makinalar ile full body çalışırsın en son bitişi tekrar 15-20 dakika kardiyo ile yap.
    iste o kardiyo yapmak 3 gun sonunda eziyete donuyo fare kapanindaki fare gibi don dur sıkıyo
    15dk yuruyus 15dk eliptik bisiklet sonra agirlika geceyim diyorum ama siskoyumda kalbime agir gelir nallari dikerim diyede korkuyorum
    spor salonu hocalari bos yapiyor sen hangi makinalari calisayim soyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackSparro131

iste o kardiyo yapmak 3 gun sonunda eziyete donuyo fare kapanindaki fare gibi don dur sıkıyo
    15dk yuruyus 15dk eliptik bisiklet sonra agirlika geceyim diyorum ama siskoyumda kalbime agir gelir nallari dikerim diyede korkuyorum
    spor salonu hocalari bos yapiyor sen hangi makinalari calisayim soyle

Alıntıları Göster
    Ben profesyonel değilim kimseye program önerecek seviyede görmüyorum kendimi bunun işin en sağlıklısını youtube'dan gym for beginners tarzı videolarla öğrenebilirsin. Hem hareketlerin doğru yapılışını öğrenir hem de kendine uygun programı yapabilirsin ama benim tavsiyem sakın sadece kardiyo odaklı bir çalışma yapma, hali hazırda olan kas miktarını eritme.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.