Şimdi Ara

FireDrake'den nefret Edenler ve K.E yi özleyenler Club!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FireDrake'den nefret ediyorumFireDrake Geldi oyun resmen paralı oldu firedrake ile birlikte bir sürü bug geldi nefret ediyorum.Eski K.E 'yi özledim.Bana katılan varsa buraya yazsın.
    BUDA BANNERIMIZ!

[center][color=Grey][link=http://forum.donanimhaber.com/m_12000361/mpage_1/key_//tm.htm#12000361]FireDrake'den nefret Edenler Ve K.E'yi özleyenler Birliği[/link][/color][/center]

Fire Drake'den nefret Edenler Ve Knight Empire'ı özleyenler.
    1-)_istanbul_
    2-)DeathBodies

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _istanbul_ -- 31 Ocak 2007; 14:54:51 >

• Yokmu nefret eden bi tek benmi nefret ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _istanbul_ -- 31 Ocak 2007; 14:57:45 >
  • Fikir güzel de sorun şu ki çoğu kişi Knight Empire versiyonunu değil ilk ve asıl Knight Online'ı özlüyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _OxxO_

Fikir güzel de sorun şu ki çoğu kişi Knight Empire versiyonunu değil ilk ve asıl Knight Online'ı özlüyor..

Empire değilmiydi o?İlk çıkan adını bile unutmuşum ama çok özlüyorum
  • pff ben fd den nefret etmiyorum ama o zamanlar daha güzeldi yaa adam bana 750k verip pot almaya yollamıstı alıp götürmüstüm para arttı diye ne sevinmistim :)
  • anti k2
  • FD nın + Larıda war - Lerıde.... 4-4 lük bi surum degıl ama ne yapalım ıdare edıcez..
  • ben varım ekleyebilirsin
  • Benide Ekleyin Nefret Ediyorum FD den Buglar Pre ler bitti oyun artık
  • ben de varım
  • fire drake'den nefret nefret nefret ediyorum...

dediğin gibi eski oyunu çok özledim bea !

Örn : benim magem vardı bundan 3 sene önce SpEaDy_MaN sabahlara kadar ash kesiyoduk

oyun zordu hatta çok zor +8 item bulan paşa idi ama şuan +8 değil +10 var bea...

magem ile eslanttaki harpy spotuna bi bakıyodum 5-8 party rahat vardı

haa bide pelerin giymek çok zordu

tabi saçma gelebilir 1 spotta 5-8 party olunca daha mı güzel olur diyebilirsiniz ama ben yinede eski oyunu özlüyorum

FD =

• Bende Ardream ve Letter hariç FD'den nefret ediyorum . Hele şu rebirth olayını hiç sevemedim .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.