Şimdi Ara

Fire Drake Expansion (Download, Sorunlar ve çözümleri) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.145
Cevap
0
Favori
70.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler ben şimdiş launcer i açtım 1454 pahi yukluyo ayriyetten benim 206 mb lik fire drakeyi indirmeme gerek var mı yoksa bu innen fire drake mi ne
  • offfffffffff 2 güngür uğraşmaktan knight olnamak istemiyomne zaman çözüm olacak yardım plsssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

• quote:

Orjinalden alıntı: J a C K a L

beyler ben şimdiş launcer i açtım 1454 pahi yukluyo ayriyetten benim 206 mb lik fire drakeyi indirmeme gerek var mı yoksa bu innen fire drake mi ne

Önce 206 MB'lık exe'yi indirip onu install edin. Sonra Launcher'ı açtığınızda zaten kendisi yükleyecektir Patch1454'ü. Sonra Launcher'ı bir daha açıp Start'a basıp girin. Patch1454 yüklenmezse alternatif linkler de var. (Bu linkleri veren, upload eden herkese teşekkürler. )
  • reis.edda aynı sorun bende var ya allah sorunları çifter çifter vermiş
  • abiler bakın ben oyunu kopyala yapıstırla yaptım ve su reg dosyasını kurmam lazım ama bende d: surucusu yok c:ye kursak olmuomu yani
  • citizen kardeş sende oluyomu oluyorsa nasıl yaptın yav vallah kardeş kafayı yiyecem ofofoff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alper# -- 3 Ağustos 2006; 20:39:43 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReiS.Edda

quote:

Orjinalden alıntı: denyo_260

slm ben indirdim setup basıyorum böle bir yazı cıkıyo
    Knight online is not installed on your computer
    please dowland and install a full game client yardım plZZZZZZZZ help MEEEEEEEE yeter artık çalışsın bu oyun canım sıkıldı sabahtan beri

............
    bende de aynı sorun var bide böyle birşey cıkıyo kimsede böle bir sey cıkmadı heralde
     Fire Drake Expansion (Download, Sorunlar ve çözümleri)

ya arkadaslar 206 mb lık auto patch i indirdim kurulmuyor Knight online is not installed on your computer
    please dowland and install a full game client yazısı cıkıyor optiondan 1454 ü de yazdım yükledi ama resim deki cıkıyo bilgisi olan varmı benimkide değişik bi sorun

• beyler be patch i indirdim kuramadım setup diyom knightonline dowland felan öyle yazılar çıkıyo

• ............
    bende de aynı sorun var bide böyle birşey cıkıyo kimsede böle bir sey cıkmadı heralde

bendede data tables hatası veriyo datanın içinde resimde ki dosyalar yok ondan oluyo oyunu yükleyen bi arkadaşımız rapid e atıp buraya linki verirse iyi olur.
  • quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: denyo_260

slm ben indirdim setup basıyorum böle bir yazı cıkıyo
    Knight online is not installed on your computer
    please dowland and install a full game client yardım plZZZZZZZZ help MEEEEEEEE yeter artık çalışsın bu oyun canım sıkıldı sabahtan beri

............

ya arkadaslar 206 mb lık auto patch i indirdim kurulmuyor Knight online is not installed on your computer
    please dowland and install a full game client yazısı cıkıyor optiondan 1454 ü de yazdım yükledi ama resim deki cıkıyo bilgisi olan varmı benimkide değişik bi sorun

eksik kopyalanmış bende de bir ara oluyordu
    dosya EKSİK

• BU NE 21 SAATE Mİ İNCEK??
  • ewt reiss edda aynı sorun bende de war
  • quote:

Orjinalden alıntı: Süpirman

BU NE 21 SAATE Mİ İNCEK??

21 saatte dio ya
  • herkes aynı anda yüklemeye çalşıo ondan yüklenmiodur bencede

yarın ola hayrola
  • Orjinalden alıntı: m3hm3t_84

............

bendede data tables hatası veriyo datanın içinde resimde ki dosyalar yok ondan oluyo oyunu yükleyen bi arkadaşımız rapid e atıp buraya linki verirse iyi olur.

bu hata bende de çıktı ama ben bi dek update yaptım yani decompresin files dedi 1454 yukledim ama 206 mb lik dosyayı yuklemem de gerekiyo heralde sağlam bi link bulsam indiricem onu da

• quote:

Orjinalden alıntı: murtazaa

arkadaslar bu sorunsuz olanı c de knight olmayacak bu werıgım lınkten dırek tam olarak gire bilirsınız sorun olmadanftp://207.38.26.31/knight/upgrade/KnightOnlineSetup1453.exe

bundan ise sadece auto patch yuklersınızftp://207.38.124.230/AutoPatch.exe

citizen kardesım senın verdin linkte bağzı bilgisayarlada sayfa gorutunlenmıyor ama her şekilde en iyisi 1 . link onun için knight silmeniz lazım

25 saat oldu napıcam?

• güsel çalişma dilerim
  • BEYLER BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BEN AUTO PATCH İ İNDİRDİM AMA NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM BUNU NERE ATACAM NE YAPACAM BİRİSİ YARDIM EDERSE SEVİNİRİM
  • YAAAAAAAA YETER ARTIK HER AÇTIGINIZ KONUYA SORUNLARIMI DİLE GETİRDİM HİÇBİRİNİZ CEWAP ATMADINIZ BU FORUM NE İÇİN YARDIMLAŞMA DEĞİLMİ !!!!!!!
    BU TOPİCTEDE YARDIM ETMESSENİZ İNTİHAR EDİCEM ARTIK !!

BEN ŞUAN HİÇ BİRŞY YÜKLEMEDİM SIRAAYLA NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ YAZARMISINIZ ...DOWNLOAD LİNKE TIKLIYORUM 3 SAAT GÖSTERİYOR BUNUN DAHA KISA BİR YOLU YOKMU !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: murtazaa

arkadaslar bu sorunsuz olanı c de knight olmayacak bu werıgım lınkten dırek tam olarak gire bilirsınız sorun olmadanftp://207.38.26.31/knight/upgrade/KnightOnlineSetup1453.exe

bundan ise sadece auto patch yuklersınızftp://207.38.124.230/AutoPatch.exe

citizen kardesım senın verdin linkte bağzı bilgisayarlada sayfa gorutunlenmıyor ama her şekilde en iyisi 1 . link onun için knight silmeniz lazım

Dostum ilk link çalışmıyor . İkincisi ise yüklendikten sonra hata veriyor ...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.