Şimdi Ara

Fırat üniversitesi hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben Fırat üniversitesi nde yazılım okumayı planlıyorum. Bazı sorularım var.
    1-) Teknoloji ve mühendislik fakültesi diye ikiye ayrılıyor. Aralarındaki farklar neler?
    2-) Fırat üniversitesi hakkında düşünceleriniz neler? (Benim için eğitim önemli )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• //guncel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elazığa gelmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir fark yok kardeşim mühendislik mezunu oluyosun imza yetkinde var . Elazığ iyi duydum eğitim konusunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kadro olarak yazılım konusunda en iyisi kardesim.Küçük sehir cok bir ortam bekleme ah bi İzmir,İstanbula gitseydim dersin ortam istiyorsan ama eğitimi iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sessizadam23 S kullanıcısına yanıt
    Teknoloji uygulamaya dayalı mühendislik teoriye. Mesela bir ders var teknolojide 3 saat teorik 1 saat uygulama ama ayni ders mühendislikte 3 teorik sadece uygulaması yok. Arasındaki tek fark bu. Çan eğrisi var öğrenci kapasitesi ortanın biraz altında. Hocanin anlattiklarinin üstüne kendin de calisman pratik yapman lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) Fırat Üniversitesi'nin teknoloji ve mühendislik fakültelerini karşılaştırdığımız zaman teknoloji fakültesi, sadece yazılım mühendisliği ile mühendislik fakültesinden iyidir. Yazılım mühendisliği teknoloji fakültesinde daha eski ve daha oturmuş bir sisteme sahiptir.
    2) Daha iyi seçenekler ile değerlendirmek gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.