Şimdi Ara

FİNLUX 55FUA8060 55 inç 4K SMART UHD LED TV SATILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Vestel' in avrupaya ihraç ettiği ülkemizde satılmayan özel olarak ürettiği üst düzey bir cihaz dır izmir ici elden diğer illere önce eft sonra kargo şeklinde gönderi yapılır.
    Fiyat: 2200TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boranfirat -- 12 Ağustos 2017; 13:24:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantilimi bozukmu calintimi kutusu varmi yokmu. Keske az aciklayici ilanlar acsanizda bizde urun almaya niyetlendigimizde alabilsek

• Merhaba birincisi çalıntı değil bir yakınımdan hediye geldi bana ürünü nakit ihtiyacımdan dolayı satmak istedim bir haftadır ürün bende herhangi bir kusuru yok fatura garanti belgesi yok full kutusu jelatinleri üzerinde duruyor lakin Vestel servisi tüm sorunlarda bu televizyona bakar onların ürettiği bir cihaz çünkü bilginiz olsun.

• 48" 3 yil garantili var 2000lira fiyatli ve karta taksitle. Fiyatya ciddi indirim yaparsan ilgilenirim

• Önce eft sonra kargo he iyiymiş böbrekler de bizden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

Önce eft sonra kargo he iyiymiş böbrekler de bizden

Kardeşim forum da önce EFT sonra kargo dışında bir ürün aldın mı yaşın müsait mı bilmiyorum ben 2000 yılından beridir bu forumu kullanıyorum sayısız ürün sattim ve aldim hem bu şekilde karşılıklı güven oldukça sorun olmaz ilanimı baltalamak la eline geçen nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: boranfirat

quote:

Orijinalden alıntı: Erich Fromm

Önce eft sonra kargo he iyiymiş böbrekler de bizden

Kardeşim forum da önce EFT sonra kargo dışında bir ürün aldın mı yaşın müsait mı bilmiyorum ben 2000 yılından beridir bu forumu kullanıyorum sayısız ürün sattim ve aldim hem bu şekilde karşılıklı güven oldukça sorun olmaz ilanimı baltalamak la eline geçen nedir ?

Amacım ilanı baltalamak değil. Öyle yapana kadar sahibinden vs. kullanarak alım-satım yapsan daha güvenli olmaz mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.