Şimdi Ara

Finansbank Enpara [ANA KONU] (444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.155
Cevap
500
Favori
1.241.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelmeden 1 gün önce falan arıyordurlar inşallah ve gelecekleri saatleri belirliyebiliyoruzdur umarım.
  • arıyorlar zaten şu gün şu saatlerde gelicez müsaitseniz diye bende salı günü başvurmuştum perşembe günü geldiler
  • İlk başvuru sırasında müsait olduğunuz gün ve saatleri belirtirseniz bunu dikkate alıyorlar ve gelmeden bir saat öncede sizi arıyorlar. Benim bu şekilde olmuştu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir arkadaşım benim referansımla başvuru yaptı. Tavsiye edenler kısmına ismimi yazmış. Bana bir hediye vs yollarlar mı dersiniz? Var mı öyle bir olayları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Bir arkadaşım benim referansımla başvuru yaptı. Tavsiye edenler kısmına ismimi yazmış. Bana bir hediye vs yollarlar mı dersiniz? Var mı öyle bir olayları

Aynı olayı bende yaşadım, 2 aydan beri tık yok

• Vadesiz hesaptan birikim hesabına para aktarmak için belli saati beklemenize gerek yok, yalnızca gece saat 23 ten sonra aktarılan paralar için aynı gün faiz vermez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamu Otobüsü kullanıcısına yanıt
    ATM ye Encard ı taktığımda iki hesap listeleniyor: Vadesiz TL hesabı ve Birikim TL hesabı. Birikim TL hesabından para çekmek istersen Vadesiz TL hesabının bakiyesi hiç önemli değil, 0 TL olabilir.

• hera09 kullanıcısına yanıt
    Millete çikolatalar kumbalar bize tık yok
  • quote:

Bir arkadaşım benim referansımla başvuru yaptı. Tavsiye edenler kısmına ismimi yazmış. Bana bir hediye vs yollarlar mı dersiniz? Var mı öyle bir olayları

3 kişiye referans oldum gelen giden yok

• Bu böyle olmaz beyler, yeni bir konu başlığı açalım, isim de belli '' Enpara hediye mağdurları ''

• faiz kısmını kullanmıyorum.

onun dışında çok ama çok memnunum bu standartlarını bozmasınlar hediyeye falan gerek yok.

birde ufak tefek eksiklikler var onu da başka bir banka ile hallediyorum . onlar da hallolduğu zaman tamam zaten :)
  • Atmnin para cekme limitini gececek para cekimlerinde nasil bir yol izliyorsunuz? Illa baska bankaya yollayip oradanmi cekiyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Atmnin para cekme limitini gececek para cekimlerinde nasil bir yol izliyorsunuz? Illa baska bankaya yollayip oradanmi cekiyorsunuz?

Müşteri hizmetlerinden arttirilabiliyor.

Max limit nedir?
    Ben genelde para ihtiyacım olduğunda 4000 TL (Max 40 banknot veriyor ATM ve 200TL verenini daha görmedim) + 1000 TL şelinde çekiyorum, ertesi gün yada 24:30 den sonra ATM bir daha gidip yeniden çekiyorum.

Bu ATM günlük çekim limiti 10Bin TL yada 20Bin TL yapılabiliyorsa gerçekten iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

Vadesiz hesaptan birikim hesabına para aktarmak için belli saati beklemenize gerek yok, yalnızca gece saat 23 ten sonra aktarılan paralar için aynı gün faiz vermez.

Getiri geldikten sonra aktarılabilir. Benim bir kere 01:50 de geldi. 3 saat kullanmıyorum parayı. 21 saat bende. Getirisi de geliyor. Birikim hesabı çok güzel bir şey. Genelde 02:30 da geliyor getirisi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elky

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

Atmnin para cekme limitini gececek para cekimlerinde nasil bir yol izliyorsunuz? Illa baska bankaya yollayip oradanmi cekiyorsunuz?

Müşteri hizmetlerinden arttirilabiliyor.

Max limit nedir?
    Ben genelde para ihtiyacım olduğunda 4000 TL (Max 40 banknot veriyor ATM ve 200TL verenini daha görmedim) + 1000 TL şelinde çekiyorum, ertesi gün yada 24:30 den sonra ATM bir daha gidip yeniden çekiyorum.

Bu ATM günlük çekim limiti 10Bin TL yada 20Bin TL yapılabiliyorsa gerçekten iyi olur.

Bilmiyorum hocam ama websitesinde çağrı merkezinden arttırılabileceği yazıyor.
    Sorun ögrenin

Müşteri hizmetlerini arayıp günlük 19000 liraya kadar yükseltebliyorsunuz çekim limitini sadece o gün için.

• Şubeden para çekebilme şansı olmadığı için atm limitleri diğer bankalara göre daha yüksek.
  • quote:

Şubeden para çekebilme şansı olmadığı için atm limitleri diğer bankalara göre daha yüksek.

15000 olabiliyor maksimum diye biliyorum ben o zaman 😝 bana öyle demişlerdi

• ilk gelen kartın çekme limiti 5000, müşteri hizmetlerini arıyarak 15.000 kadar artırılıyor.5000 çektim atmden onu net biliyorum. diğer uygulamayı yapmadım,belki anlık artırıyorlardır.
  • Çoğu bankada günlük 1500 tl.
  • Fukasaku kullanıcısına yanıt
    19000 TL yatırma limiti idi, çekme limiti max 15000 TL.

• 
Sayfa: önceki 442443444445446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.