Şimdi Ara

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn Ana Konu ve Oynayacaklar Listesi ( PS3 & PS4 & PC ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.378
Cevap
15
Favori
67.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun güzel fakat aylık ücret alan hiçbir mmorpg yi oynamam. Aylık ücret veriyorsan zamanın bol olmalı aslında mmorpg oynuyorsan bol olmalı desek daha doğru olur :) Gün içerisinde zamanının çok azını oyun oynamaya ayırıyorsan ve bu sadece tek bir oyundan ibaret değilse free2play olanlar daha karlı oluyor. Aylık 10-15 euro veriyorsan hergün bu oyunu oynuyor olmak gerekli. Benim için yüksek bir miktar onun yerine ps4 e başka oyunlar alırım :) Ayrıca aylık ücrete tabi oyunlardan birde oyunun kendisi için ücret alınması bana hep saçma gelmiştir. Bence oyunun dağıtımı digital olarak bedava olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunuda unutmamak lazım.Offline bir oyun sadece senaryo olarak oynadığınız zaman 10-15 saat arası sürüyor.Ondan sonra rafa kalkıyor.Ama bu oyunu yıllarca oynamak mümkün.Yani mantıken aylık ücret verilebilir.Ha sen vermessin ben veririm o konu zaten tartışılmaz

Bende gw2 gibi tek seferlik ücret verilmesinden yanayım.
  • 6 aylık ödeme yaptım yaklasık 200tl verdim
    Bundan once Ücretsiz ROM TR oynamıs yaklasık 6 ayda 3000Tl harcamıstım
    Bu yüzden Free oyun oynamamaya yemin ettim :D
  • Elimde FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Collector's Edition Steam Gift var Store'da fiyatı şuan 50 dolar

ben 8 dota 2 keyine satıyorum ciddi alıcılar imzamda profilim var ekleyebilirler.
  • Ben betasını indirdim en son çıkanı lakin tr den degil uspsnden. tr 'de yok. Tr hesabıyla açamadım uspsn deki id ile kayıt oldum. Update dosyasını indirdikden sonra denemedim ama keske oyle yapsaydım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

Ben betasını indirdim en son çıkanı lakin tr den degil uspsnden. tr 'de yok. Tr hesabıyla açamadım uspsn deki id ile kayıt oldum. Update dosyasını indirdikden sonra denemedim ama keske oyle yapsaydım.

benimde dün akşam bitti yaklaşık 18 saatte filan indi süper internet sayesinde sağolsun ttnet :S :/

neyse trpsn den indirdim bende şu an trpsn üzerinden oynuyorum ;)
  • ps4 betası sonlandırıldı sanırım lvl 20 demişlerdi lvl 12 deydim ugün girmeye çalıştım bitmiş :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiRa-X

ps4 betası sonlandırıldı sanırım lvl 20 demişlerdi lvl 12 deydim ugün girmeye çalıştım bitmiş :/

sanırım ps4 beta sona ermiş, ben de giremiyorum, tadı damağımızda kaldı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzerchE

quote:

Orijinalden alıntı: KiRa-X

ps4 betası sonlandırıldı sanırım lvl 20 demişlerdi lvl 12 deydim ugün girmeye çalıştım bitmiş :/

sanırım ps4 beta sona ermiş, ben de giremiyorum, tadı damağımızda kaldı...

aynen beta süreci bitiş tekra bir beta açılacakmış 3 günlük söylentilere göre de
    ama asıl merak ettiğim aylık ücret olacak mı?
    elder of scroll online aylık sabit ücrete bağladı inşallah bunda olmaz yoksa hayatta almam oyunu
    bir plus a bayılıyoruz bir de buna verirsek aylık olarak ohoo :)
  • Aynen, oyun çok güzel ancak aylık para verilmesi saçma olur zaten plus a para öderken.
  • Şu sıra mmo oyun arayışında olduğumdan dayanamadım az önce aldım bakalım heyecanla yüklenmesini bekliyorum.
  • Bir süredir Japan serverda oyunu öğrenmeye çalışıyordum. Arkadaşın isteği ile Ragnarok ' a geçtim. Karakter ismim Almora Eser

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 26 Mart 2014; 19:12:18 >
  • arkadaslar oynayanlar varmı bende bugun aldım beraber bişeyler yapalım :)
  • EU Lich'teyim oynayan varsa yardımcı olabilirim.Gerçi 38'e kadar gelip kendimi tamamen crafta verdim.Hepsini 50 yapmadan ana senaryoya dönmem sanırım
  • Oynayanları merak ediyorum lag olmadan mı oynayabiliyor musunuz gerçekten? Adamlar EU serverlarını bile Kanada'ya kurmuşlar WTFast ile bile minimum 160 ping alıyodum bıraktım.Az bilgi rica etsem durum nedir hala aynı mı?
  • Şuan oynamıyorum ama oynarken lag olmuyordu.
  • KanameSama kullanıcısına yanıt
    biraz daha iyi girip test etmen lazim @KanameSama
  • slm arkadaşlar.
    ps4 beta sürecindeydim son 2 gündür hata veriyor ekran açılamama şeklinde.
    square hesabıma girdim böyle bir hatayla karşılaştım :S
    sorun veya çözümünü bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiRa-X -- 9 Nisan 2014; 18:06:51 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.