Şimdi Ara

Final Cut Pro + Motion ve Compressor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Final Cut Pro + Motion ve Compressor

Final Cut Pro yanında Motion ve Compressor uygulamalarının da aktivasyon kodlarını vereceğim.

Fiyat 3500 TL

Uygun fiyat olmasının sebebi :

Eğitim paketi almıştım, içinden sadece logic pro kullandığım için diğerlerinin aktivasyon kodlarına ihtiyacım yok. Direkt oranlayarak kar etmeden satıyorum, normalde Final Cut Pro fiyatı 10.000 TL, Motion 2.000 TL, Compressor 2.000 TL. Hepsi için toplamda 3.500TL istiyorum. Her biri için ayrı aktivasyon kodu vereceğim tek kullanımlık. Final Cut tek başına satmıyorum diğerlerini ekstra olarak düşünebilirsiniz. İstanbul anadolu yakası için buluşup kodu birlikte aktif edebiliriz.

incelemek isterseniz eğitim paketinin linki, içinde bahsettiğim 3 uygulama var(video düzenleme uygulamaları) + logic ve mainstage var(müzik uygulamaları) fiyatı 6.000TL;

eğitim - apple (tr)
    Eğitim için Profesyonel Uygulama Paketini satın alın
    https://www.apple.com/tr-edu/shop/product/BMGE2ZM/A/e%C4%9Fitim-i%C3%A7in-profesyonel-uygulama-paketi

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 3500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.