Şimdi Ara

FİLM+BELGSEL 360 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar beni bugün digitürk aradılar.Size özel bir kampanyamız var dediler.Giriş paketi +film paketi +belgesel paketi+plus ıq kutu hd yayın 1 yıl taahhüt kredi kartına 360 dediler.9 taksit imkanida sunuyorlarmış.Alınır mı ? Digitürk olmasa tv+ alıcam kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence İPTV al, çok daha hesaplı ve çok daha fazla kanal. Ama nereden alacağını çok iyi seçmelisin.
  • promosyonda iste ornegin 4 ay dizi paketi gibi ozaman cok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem3939

Bence İPTV al, çok daha hesaplı ve çok daha fazla kanal. Ama nereden alacağını çok iyi seçmelisin.

İnternetim 75 gb kotalı.Sorun teşkil eder mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Need-For-Speed

aylık 30 liraya iyi
    sagem iq plus cihaz olmasa iyi demezdim
    iptv ye hiç bulaşmayın,çünkü kanallar gerçek değil,dvd filmin üstüne moviemax- salon logosu basıp,bilmeyenleri kandırıyorlar+kota bitirir

Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. Böyle bir şey mümkün değil. En azından benim hizmetimde.

Tabi, dediğiniz gibi dolandırıcılar da mevcuttur. Bir şey diyemem. Satın almadan önce tesst yayını isteyin. Kontro edin. Satın alacağınız zaman da linkteki şifre kısmını kendiniz belirleyin. Böylelikle kandırılmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adem3939 -- 7 Ocak 2017; 14:4:57 >
  • Gayet iyi teklif eğer evde sınırsız internetin de varsa, tak cihaza interneti dilediğin zaman uygulasından film, olsun, yerli dizi olsun istediğin zaman izle
  • Yeni üye için fiyat çok iyi, yalnız zorla belgesel paketide hediye iste

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam alabilsem sırf bu fiyattan belgesel ve plus ıq kutu için alırdım.Sinemayı zaten netflixten izleyebiliyorum.Ama kredi kartı limiti doldu.Normal banka kartı kabul etmiyorlar.Elden vereyim dedim.Yok olmaz illaha ki kredi kartı olması lazım dediler.abimden istedim.Yok bu işte bir yamuk vardır dedi.Yoksa niye kredi kartında ısrar etsinler dedi.o da vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeWeRLi

quote:

Orijinalden alıntı: Adem3939

Bence İPTV al, çok daha hesaplı ve çok daha fazla kanal. Ama nereden alacağını çok iyi seçmelisin.

İnternetim 75 gb kotalı.Sorun teşkil eder mi ?

75 GB kota az hocam. Sorun olur bence. Ama deersen ben haftada 1 maç seyrederim. Arada bakarım diye, kullanabilirsin.
  • kötü niyetli olduktan sonra şifreyi kendi belirlemesinin önemi yok ki :D

yayınını kesmem 2 saniyemi alır :D

ben bir müşteri on müşteri getirir mantığındayım.

google da baş sayfalarda çıkan iptvcilerden almasınlar da ister benden ister ahmet den alsınlar.

bu arada

yasal yayın alın kardeşim, iptv uydu yayının yerini bir beş yıl daha tutamaz.

amaç sadece filmse bana sorarsan ne iptv al nede yasal yayın, sansürlü film izlemeye para verilmez. adamlar sigara lafını bile sansürlüyor kafayı yemişler. 1 saatlik diziler 30 dakika sürüyor sansürden.

ayrıca 360 tlya biz ligtv paketi aldık teknosaya çok o fiyat. filbox al daha iyi.

75 gb internet yeterli olmayabilir ayrıca akn dolunca test etmen gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelgünler -- 7 Ocak 2017; 21:18:40 >
  • güzelgünler G kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde digitürk kullanan arkadaşımın evine gittim.Ben hadi absürt şeylere sansür vardır diye düşüyordum. ama sigaraya bile sansürkediklerini görünce vazgeçtim.Maç ta izlemeyi sevem biri değilim.2.senede hd ve plus uq ücreti alacaklarmış.Aylık 67 lira oluyor.Bu yüzden android box a kafayı taktim.Onu alıcağım büyük ihtimalle.Duymuşsunuzdur belki marttan sonra aknye düzenleme geliyor.İdare ederim 3 ay.Mi box güzel duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.