Şimdi Ara

Filinta - Bin Yılın Şafağında & 2. Sezon (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
905
Cevap
10
Favori
24.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen dizi kurgu dizisinden çıkıp tarih dizisi olunca tadı kaçtı. İlk defa bu hafta heyecanla yeni bölümü beklemiyorum..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi tarih dizisine evrilince reytingleri artmaya başladı. İlk sezon da iyidi ancak bu sezon da gayet sürükleyici benim açımdan
  • Ilk sezon gercekten harikaydi,fakat ikinci sezonda ozellikle o camur gibi muziklerle baslayip birde senarist degisince baya sekteye ugradi dizi,fakat son iki bolum padisahin!olumu nedeniylemidir bilinmez baya bir ilgi cekti,durumu tarihsellige kaydiracaklarsa okul siralarinda ezberlettirilen hikayelerin disinda gercek tarihe kaydirirsalar ilk sezondan iyi sonuclar elde edebilir dizi,sahsen dirilisi hala filintayi bekledigim gibi beklemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 bölümdür iyi gidiyor. Şimdi de şehzade Mehmetin tahta çıkışını göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regardy sth. -- 24 Şubat 2016; 13:54:00 >
  • Fragmanda kadroya iki oyuncu katıdıği gözüküyor

• Şuan trt de Abdullaziz in masonlar tarafında öldürüldügünden bahsediyorlar.Masonları tartışılıyor.

• Öldürülen Padişah Abdülaziz. Ondan sonra tahta geçen Murad, akli denge sorunundan 93 gün sonra tahttan indiriliyor yerine Abdülhamid geçiyor. Şimdi fragmanda tahta geçeceği anlaşılan Şehzade Mehmet > Abdülhamit mi oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Regardy sth. -- 25 Şubat 2016; 13:37:13 >

• Leyla miloşun kızı,süreyyanın eski kocası yüce meclisin yeni başkanı mason çıktı

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız son 3 bölümdür diziye çok bağlandım. Harbiden helal olsun adamlar çok iyi bağladılar.

Bu arada bilmeyen varsa Şehzade Mehmet=Sultan 2. Abdülhamid

İnşallah Leyla iyi biri olur ya çok seviyorum o karakteri.

• sonunda #ULUHAKAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Leyla miloşun kızı,süreyyanın eski kocası yüce meclisin yeni başkanı mason çıktı

Sadece eski kocamı yoksa Sürreyya ile ilgili bişiler çıkacakmı acep merak içerisindeyim
  • Şehzade mehmet Nasıl Abdülhamit oldu ya bi anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerede ilk sezon
  • tgezer kullanıcısına yanıt
    Senarist değişikliği yüzünden. Kurgu karakterini tarihi karaktere çevirdiler.
    Abdülhamidden esinlemiş padişah Abdülaziz oldu. Mehmet adlı şehzade bir anda isim değişitrdi Abdülhamid oldu.

Filintayı hala izleyenler, diziyi izlerken 2 bölüm öncesini unutarak izleyceksiniz yoksa mantık hatalarını düşünmekten beyniniz yanar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syodej

Senarist değişikliği yüzünden. Kurgu karakterini tarihi karaktere çevirdiler.
    Abdülhamidden esinlemiş padişah Abdülaziz oldu. Mehmet adlı şehzade bir anda isim değişitrdi Abdülhamid oldu.

Filintayı hala izleyenler, diziyi izlerken 2 bölüm öncesini unutarak izleyceksiniz yoksa mantık hatalarını düşünmekten beyniniz yanar :D

Aynen dediğin gibi oldu. Fena da olmadı aslında. Ayrıca güzelim Leylayı hain yapan senaristlerin aklına acıdım valla. Ne gerek vardı.
  • Gülami 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Mustafa Leylayı sorgulamak için alır yada yaralar ise senaristler Mustafa'nın zekasıyla alay etmiş olurlar.
    Şüpheler kesinlik kazansa bile Leyla üzerinden Miloşa ulaşabileceğini iyi bilir.

Bence yine ters köşe olacak.
    Mustafa son akşam yemeğinde çorbayı kim yaptı dedi. Dadı ben dedi.
    Köpeğede çorbayı dadı götürmüştü. Bekri bu ifadeyi kullandı. Hatta Kadıya yapılacak operasyonu dadı varken söylemişti. Bu 3 şeyden hareketle dadıyı sorgulamaya alacak. Hatta kolundan vuracak. Leyla kurtulmanın rahatlığı ile hareket edecek. Yani Mustafa Leylayı bilecek ama anlayamamış numarası yapacak.
    Kadı Giyaseddinin emaneti olması,eşi olması hasebiyle öfkesini anlayabiliriz ama bu kadar badire atlatmış biri devlet menfaati için sabredip ipin ucunu takip etmeli diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuantumf

Eğer Mustafa Leylayı sorgulamak için alır yada yaralar ise senaristler Mustafa'nın zekasıyla alay etmiş olurlar.
    Şüpheler kesinlik kazansa bile Leyla üzerinden Miloşa ulaşabileceğini iyi bilir.

Bence yine ters köşe olacak.
    Mustafa son akşam yemeğinde çorbayı kim yaptı dedi. Dadı ben dedi.
    Köpeğede çorbayı dadı götürmüştü. Bekri bu ifadeyi kullandı. Hatta Kadıya yapılacak operasyonu dadı varken söylemişti. Bu 3 şeyden hareketle dadıyı sorgulamaya alacak. Hatta kolundan vuracak. Leyla kurtulmanın rahatlığı ile hareket edecek. Yani Mustafa Leylayı bilecek ama anlayamamış numarası yapacak.
    Kadı Giyaseddinin emaneti olması,eşi olması hasebiyle öfkesini anlayabiliriz ama bu kadar badire atlatmış biri devlet menfaati için sabredip ipin ucunu takip etmeli diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.