Şimdi Ara

Filbox ile Teledünya karşılaştırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kullananlar, izleyenler, tecrübesi olanlar ve/veya bilenler

FİLBOX ile TELEDÜNYA yı

- kanal listesi (HD ve SD yayın sayısı) ve birinde olup diğerinde olmayan kanallar
    - yayın kalitesi (ayrı ayrı HD ve SD yayın kalitesi olarak)
    - müşteri hizmetleri ve teknik servis

olarak karşılaştırabilirmisiniz?

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 23 Ocak 2016; 17:03:44 >

• BİLEN YOK MU?
  • Filbox modul kullanicisiyim cogu kanali yeni yilla birlikte hd oldu ancak hala sinyal sorunu var en azindan bende. 15 ay 119 tl is bankasi kampanyasiyla 15 gun iade suresi var deneyin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qenosit kullanıcısına yanıt
    kampanya bitmiş sanırım
  • http://www.filbox.com.tr/filbox/kampanyalar/kampanya/i-%C5%9F-bankas%C4%B1'yla-f%C4%B1rsatla!
    31 Ocak son gün fiyatı uygun diye tercih ettim 15 gündür kullanıyorum gayet menunum
  • Aynen 31 ocağa kadar isbankası fırsatladan kodu alabilirsiniz kodu da 29 şubata kadar kullanabilirsiniz bana gelen mail o şekilde.
  • peki kanal sayısı ve görüntü kalitesi olarak teledünya ile filbox ı karşılaştırırmısınız..

mesela
    teledünya daki tüm kanallar filbox da var mı?
    ve
    yayın kalitesi ve görüntü kalitesi teledünya dan daha iyi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 28 Ocak 2016; 0:52:10 >
  • teledünya tabiki daha iyi. çanak anten takmadan kablo tv üzerinden yayını stream olarak izleyebiliyorsun. sinyal sorunu yok. ama şu var. ileride kablo tv kapanacak. teledunyası olmayan baglantı ücreti vermeyecek. teledünyaya geçerseniz kapattırmayabilirler. En iyisi teledünya çekmemek suan için. teledünyayı zorunlu tutarlarsa o zaman alırsınız
  • Garanti Bankası kampanya kodu atmış 15 aylık 119 tl diye nedir bu filbox güzel birsey mi ? Anladigim kadariyla çekme sorunu var sanırım kullanışlı bişey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yaklaşık 40 -45 gündür kullanıyorum. Öncelikle belirteyim modül olarak kullanıyorum. Televizyonum 49puk7100. Hiç sinyal kaynaklı yayın kesildiğine şahit olmadım. Genel itibariyle memnunum ancak şu belgesel kanallarını fazlalaştırsalar çok iyi olacak. Nat geo ve Bbc Earth isterük!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.