Şimdi Ara

Filbox hakkında sorular ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Filbox'a geçmeyi düşünüyorum Vodafone Net ile birlikte ama aklımda 1-2 soru var:

1-Filbox kutusu sadece yeterlimi ekstra bir şeye gerek var mı çanakar hariç ?
    2- Yayınlar nasıl ?
    3-Kullanışlımı ?

• tek kelime ile bulaşmaaayın
    5 aydır filbox yayınları alıyorum daha doğrusu bazen alıyorum çogu zaman sinyal yok siyah bi ekran. sinema kanalları hadi açıldı diyelim seyredecek film yok. yayın kalitesi iyi ama yayını seyredemiyoruz ki . ben pişmanım
  • quote:

Orijinalden alıntı: drohuz17

tek kelime ile bulaşmaaayın
    5 aydır filbox yayınları alıyorum daha doğrusu bazen alıyorum çogu zaman sinyal yok siyah bi ekran. sinema kanalları hadi açıldı diyelim seyredecek film yok. yayın kalitesi iyi ama yayını seyredemiyoruz ki . ben pişmanım

sinyal yok demek,sizin çanak anten,lnb,kablo üçlüsünün bir yerinde hata demek olmasın sakın.
  • Bende de sinyal sorunu yok, şu an gayet yüksek sinyal ve kalite değerleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gayet memnunum sinyal konusunda hic sikinti yasamadim. Bu fiyata kanallari da cok iyi bana kalirsa. Ozellikle belgesel kanallari icin bile alinir.
  • tv sony w905 kendinden uydu alıcısı mevcut. sitede oturuyorum. digiturk ve dsmart kullandım. hiç sorun yoktu. örneğin sinema kanalları şuan çekmiyo dekoder karmaşık durumda diyor 15 dksonra tekrar deniyorum çalışıyor. CI + kart ile kullanıyorum. fiyatı evet çok ucuz yayın kalitesi iyi .ama gerçekten yayın alamıyorum . tv yada uydu alıcı ile ilgili değil. 15 ay 120 tl verdiğim için çok umursamadım fiyat kalite oranı uygun görülüyor. beklentisi olan bulaşmasın. süren bitsin kesinlikle kullanmam .
  • noPainRocky N kullanıcısına yanıt
    Bende kullanıyorum filbox, sadece kurduktan sonra aktivasyon muhabbeti biraz bekletiyor, onun dışında sinyal ile ilgili bir sorun yok, belgesel kanalları film kanalları hd yayınlar v.b. yeteri kadar var, zaten hepsini aynı anda izleyemessin.

Sadece nedense TRT belgesel açılmıyor o neden onu bilmiyorum.

Kısaca, bir sorun yok , bende internetle kullanıyorum aylık 64TL
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.