Şimdi Ara

Fikret Orman Bunu Konuşalım Programında (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Imaginations

Helal olsun Fikret başkan Hesap sorucaklar sorusuna çok iyi cevap verdi

Ne dedi ? İzleyemiyorum çok merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsun baskana yine çok iyi konusuyor. gelsin artık şu pazar
  • ferdi kesin kalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Röntgen

quote:

Hocam murat aksunun ''Hesap sormayanlardan hesap soracağız'' sorusu yöneltildi. Neyimden hesap soracaklar diye bir başladı lafa. Kulüp kayyuma gidiyor diyip kaçtıklarında ben aday olduğum için mi soracaklar ? Borçları azalttığım için mi soracaklar? Eğer hesap sorabilecek birisi varsa elinden geleni ardına koymasın bizim alnımız açık diye bitirdi lafı. Tabii ben aklımda kalanları yazdım daha uzun konuştu ama yapılması gereken bir konuşmaydı

• Önder Hoca neler diyecek acaba?Toplantı yapması iyi oldu.Belki yeni hocayı açıklarlar.
  • Uzun vadede başarı forza Orman.
  • Adalı'yı destekleyenler bu saatlerde ne internet ne de televizyon başında herhalde..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bora T.

Hani Demirören Orman'ı destekliyordu?Adalı öyle diyordu.Orman gereken cevabı yine verdi.

Y.D,F.O ve Platini birleşmiş Serdar Adalı'ya komplo kuruyor.

Demirören kimi destekliyor diye sorulduğunda,sen gazetecisin biraz araştırsan öğrenirsin kime destek verdiğini deyip mesajı verdi Fikret Başkan,kimi destekleyecek zamanında yönetimlerinde yer alan Serdal Adalı ve Murat Aksu dururken,zamanında bitirilmesi talimatını verdiği Fikret Orman'ı destekleyecek değil.O senin dediğin iddiayı ortaya insanlar da beyin yerine 2 lobu olan başka bir organlarını kullandıkları için bu basit mantık olayını da anlayamazlar tabi.

• Fikret Orman kalırsa 3-4 yıl içinde avrupa da kupa kaldırırız.Düşünceler ve projeler çok doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Adalı'yı destekleyenler bu saatlerde ne internet ne de televizyon başında herhalde..

onlar Quaresma nöbetinde,Eto'o nöbetindedir
  • adam kral ya bu adam adayken serdal beyi desteklemek akıl işi değil.

• @Bora T. Aynen ben gerekli takviyeler yapılırsa bu yıl bile bir sürpriz çıkabilir diyorum, finale kadar olan rakipleri görüyoruz, takımımızın kalitesi ortada niye olmasın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rq7_burak

quote:

quote:

Hani Demirören Orman'ı destekliyordu?Adalı öyle diyordu.Orman gereken cevabı yine verdi.

Demirören kimi destekliyor diye sorulduğunda,sen gazetecisin biraz araştırsan öğrenirsin kime destek verdiğini deyip mesajı verdi Fikret Başkan,kimi destekleyecek zamanında yönetimlerinde yer alan Serdal Adalı ve Murat Aksu dururken,zamanında bitirilmesi talimatını verdiği Fikret Orman'ı destekleyecek değil.O senin dediğin iddiayı ortaya insanlar da beyin yerine 2 lobu olan başka bir organlarını kullandıkları için bu basit mantık olayını da anlayamazlar tabi.

Tam komedi ya Haber1903'te ki yorumlar. Adalı için en uç noktalaradan F.O'ya atıp tutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kayhan66bjk

adam kral ya bu adam adayken serdal beyi desteklemek akıl işi değil.

Haber1903 sitesindeki yorumları oku anirarak gulersin.

• quote:

Önder Hoca neler diyecek acaba?Toplantı yapması iyi oldu.Belki yeni hocayı açıklarlar.

Toplantı 17 Haziranda yani seçimin ertesi günü,Fikret Ormanın kazanması durumunda göreve geldiği günden itibaren yaptığı çalışmalarla ilgili,gündemdeki konularla ilgili oldukça geniş bir toplantı olacaktır,hoca da büyük ihtimal açıklanır diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam murat aksunun ''Hesap sormayanlardan hesap soracağız'' sorusu yöneltildi. Neyimden hesap soracaklar diye bir başladı lafa. Kulüp kayyuma gidiyor diyip kaçtıklarında ben aday olduğum için mi soracaklar ? Borçları azalttığım için mi soracaklar? Eğer hesap sorabilecek birisi varsa elinden geleni ardına koymasın bizim alnımız açık diye bitirdi lafı. Tabii ben aklımda kalanları yazdım daha uzun konuştu ama yapılması gereken bir konuşmaydı

Teşekkür ederim.

• Orman en çok futbola karışmayacağım diyor yani sallamasyon transfer devri kapandı .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rq7_burak

quote:

quote:

Tam komedi ya Haber1903'te ki yorumlar. Adalı için en uç noktalaradan F.O'ya atıp tutuyorlar.

Bugün itibariyle o yaptıkları yancılığın uç doruklarında olan haber dolayısıyla artık küfür edip bıraktım o siteye girmeyi,zaten ne zaman girsem o beyinsizlerin yazdıklarını okuyup okuyup sinir oluyodum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

@Bora T. Aynen ben gerekli takviyeler yapılırsa bu yıl bile bir sürpriz çıkabilir diyorum, finale kadar olan rakipleri görüyoruz, takımımızın kalitesi ortada niye olmasın ?

Kura şansı yanımızda olursa neden olmasın?
  • evet okuyorum ama aldırmıyorum gerçekten hangi akla mantığa öyle yorumlar yapılıyor anlamıyorum, sadece gülüp geçiyorum :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.