Şimdi Ara

Fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2013 Kasım'dan itibaren iPhone 5s 32 gb kullanıyordum Ekim gibi yenisine geçme planım vardı ama geçen gece ekran bozuldu yatay ve dikey çizgiler çıkıyor. Araştırdım üst camın değişmesi gerekiyormuş ben de bu telefona masraf yapmamaya yeni bir modele geçmeye karar verdim. 5s alırken de yorumları dikkate almıştım ama bu serilerde ki kadar zıt yorumlar yoktu ve bu yüzden kafam karıştı. Ben de sizlerin yorumlarınızı almayı istedim.

Fiyat sıkıntısı olmadan iPhone 8 - iPhone 8 plus - iPhone X hangisini önerirsiniz ve neden?

Yardımınız için teşekkürler

• Hocam büyüklüğü sorun değilse hiç düşünmeden 8 plus alın en mantıklısı bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhakan23

Hocam büyüklüğü sorun değilse hiç düşünmeden 8 plus alın en mantıklısı bence

Hocam o konuda da emin değilim bende şu an 5s olduğu için ekran büyük olsun diyorum. Ekstra'dan tablet filan kullanmıyorum ya pc ya telefon dizi film bu 2sinden takip ediyorum. Büyük olması işime gelir diye düşünüyorum ama 5s'ten geçeceğim içinde 8 plus'ı elime alınca biraz ürkmüyor değilim
  • Bence fiyat sıkıntı değilse kesinlikle X alın. Daha sonra 8 plus elinize aldığınızda çok eski modelmiş gibi geliyor. Yinede gidip seçenekleri elinize alıp deneyin derim çünkü X alıp beğenmeyende var ben kendi fikrimi belirttim.
  • -tayfun- - kullanıcısına yanıt
    Fiyat sıkıntı değil teknoloji mağazalarına gidip cihazları inceledim. Yani X'te ki çentik olayı rahatsız etmedi desem yalan olur. Bir de internette çok problem okudum X hakkında ekranla ilgili eleştiriler var mesela büyük oranda.

• Kesinlikle X Hocam.
  • Buhar Abi kullanıcısına yanıt
    Hocam neyden dolayı kesinlikle dediniz? 8 ve plus çok mu geride?

• Uplayayım. Haftasonu telefonu almam lazım

• iphone 6 sonrası 7 plusa geçtim büyüklüğü güzel olduğu kadar da sorun oluyor bir sonraki seçimim normal boyuttan yana olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.