Şimdi Ara

Fikir paylaşımı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben bu sene 280 bin yaptım (TM) evet pek çalışmadım etmedim gezdim tozdum babam biraz ağır ve sert bir insandı ve fikir alışverişinden çekinerek bir tercih sıralaması yaptım 18 tercih ve cidden yanlış tercih veya hatalı tercih degildi en yüksekten ortaya ortadan en kötüye yani puana göre sıraladım ve cidden puanımın tuttugu cok yer varken son tercihim cıktı evet simdi neden yazdın diye sorucaksınız acıkta kalmamak zaten gelmicek diye yazmıstım cunku 40 bin gerideydi sıralaması Çanakkale/biga uluslararası ilişkiler io geldi ve herkes şok şaşırdı bende istemedim cidden köy gibi biryer ve 4-9 arası derste olucagım yurta gidersem en fazla 1-2 saat dısarda durabilicegim ve hertürlü ızdırap yaşamak gibiydi bir senede hazırlıgı unutmayayım cünkü bölüm geregi okumak zorundayım sanırım.

Bunu babamla paylaştıgımda bana bir sene daha dene dedi 3 kardesiz ve bunu kimseye soylememisti, bundan sonra karmaşa başlıyor bunu demesinin nedeni ikinci ögretim parası yıllık 1200 lira ve bunun ev o bu sigara masrafı vardı geçim sıkıntısından dolayı dedigini dusunuyorum ikinci ogretim oldugu icin 3-9 arası normal bir insanın gezicek birşeyler yapıcak belki işe giricegi saatlerde ben derste olucagım herneyse sonra mezuna bırakmayı cidden düsünmeye başladım hem para acısından hem daha iyi bir puan yapmak açısından herşeyi kafama koymustum fakat bugun puanımın yarısının dusucegini ogrendim zaten 72 falandı ortalamam 45 puan falan geliyordu ve onun yarıya dusmesi benim kafama takıldı bunu dershane hocamla konustum ve bana 70 bin yapsan bile 170 bine atıcak dedi bunu babamla konustum git universiteye dedi biraz sövdü saydı bende o sinirle gittim e devlet sifresi alıp e- kayıt yaptım ama hala 12 eylüle kadar zamanım var.

Bunu sizle bazı kötü sözleri ve olayları anlatmadan paylaşmak istedim bana fikir vermenizi bekliyorum teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.