Şimdi Ara

FiiO Amfi-leri model farkı nedir ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
2
Favori
9.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

FiiO A1 almayı düşünüyorum. Sandisk Clip Jam ile spor sırasında kullanmak istiyorum. Boyutları ve hafifliği benim için ideal; ancak ses yüksekliğini ne derece etkiler, bassları ne derece güçlendirir bu konuda fikir edinmek istiyorum.

Kullanan ya da tecrübe eden arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.
  • Clip + ve Klipsh S4i ile aldığım sesi hiçbir sistemde alamadım. Maalesef kaybettim ve artık s4i üretilmiyor. Yerine gelen üründen r6i den aldım. Alakası yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

quote:

Orijinalden alıntı: Mair

Hesaudio 250tl'ye satıyor. E11k artık eski seri, bu fiionun yenilenmesinin ilk örneklerinden. Kulaklık küçük büyük farketmez. İem ile sesi açmazsınız yeter :)

hocam tekrar selam,

amfiler mikrofonlu kulaklıkta çalışmadığında mikrofonun iptal olduğu doğru mu ? ben online eğitim için kullanacağım. öneriniz var mıdır ?

Çoğu çalışmaz ama bir kaç tane çalışan görmüştüm, kendi tanıtım sayfalarında bulursunuz zaten mikrofon destekliyorsa.
  • Merhabalar,
    Iphone 6s ve Sennheiser Momentum in ear kullanıcısıyım.Bunların yanına FiiO A1 ya da FiiO K1 almayı düşünüyorum. Bunlardan hangisini almalıyım? Ve önerileriniz varsa bekliyorum.
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetumut4 -- 29 Ekim 2017; 20:10:11 >
  • mehmetumut4 M kullanıcısına yanıt
    a1 ve k1 fazla tatmin etmez ses konusunda. az daha paraya kıyıp Q1 veya A3 bakmanızı öneririm.. hatta ve hatta Q1 Mark II özellikle apple cihazlar için üretilmiştir. Q1 ve A3'e göre daha kaliteli ses verir
  • çift gönderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makale_Helvetia -- 2 Kasım 2017; 12:5:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pea.

E1 , Apple cihazlar için LineOut ses kontrolü.
    E3 en düşük seviye , pilli model.
    E5 biraz daha iyi , ses kontrollü , dahili pilli model.
    E6 , E5'in biraz daha kaliteli ve geliştirilmiş versiyonu.
    E7 , taşınabilir DAC + ortalama amfili model.
    E9 , Dock olarak kullanılabilen , masaüstü amfi.
    E9i , E9'un Apple cihaz destekli versiyonu.
    E10 , 96KHz/24Bit destekli DAC.
    E11 , taşınabilir güçlü amfi.
    E17 , taşınabilir 96K/24bit [USB] ; 192K/24bit [SPDIF] destekli DAC'a sahip , orta güçlü amfili model.

Bir de A1 varmış , o da hoparlör sürmek için.
    güncel modelleri, bu sadelikte yorumlayabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

a1 ve k1 fazla tatmin etmez ses konusunda. az daha paraya kıyıp Q1 veya A3 bakmanızı öneririm.. hatta ve hatta Q1 Mark II özellikle apple cihazlar için üretilmiştir. Q1 ve A3'e göre daha kaliteli ses verir
    Reis merhaba Fiio E6 bulursam alıcamda laptopta kullanıcam laptopum hp fv6 beats audio gerçi kulaklık çıkışı güçlü ama kulak üstü denemedim bendeki kulaklıklar yüksek hogh model kulaklıklar beslemek için fiio e6 tavsye edermisi n laptopa uyumlumudur abi..çok da amfiye para vermek istemiyorum kulaklığın sesini yükseltsin yeter zaten pc de dfx yazılım kullanıyorum canavar gibi sese etkisi var
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Ben PC’de fiio taishan d03k kullanıyorum epey memnunum. Digital sesi analog’a çeviriyor kaliteli bir dac. Yalnız hoparlör bağlamak için uygun. Kulaklığa pek önerilmiyor. Ben e6 veya q1 mark 2 derim pc de Kulaklık ile dinlemek için. E6 kullanmadım ancak kullananlar epey memnun yorumlardan görüyorum. Q1 mark 2 kullanıyorum PC’de denedim daha önce. Hemen hemen d03k performansı veriyor. Görevini yapıyor yani. Bu ikisinden birini önerebilirim ben de. Fazla paralar harcamaya gerek yok zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Ben PC’de fiio taishan d03k kullanıyorum epey memnunum. Digital sesi analog’a çeviriyor kaliteli bir dac. Yalnız hoparlör bağlamak için uygun. Kulaklığa pek önerilmiyor. Ben e6 veya q1 mark 2 derim pc de Kulaklık ile dinlemek için. E6 kullanmadım ancak kullananlar epey memnun yorumlardan görüyorum. Q1 mark 2 kullanıyorum PC’de denedim daha önce. Hemen hemen d03k performansı veriyor. Görevini yapıyor yani. Bu ikisinden birini önerebilirim ben de. Fazla paralar harcamaya gerek yok zaten
    Hocam letgoda 100 tl ye fiio a1 ilanı var e6'nın güncel versiyonu diyorlar ne diyorsunuz bayada iyi yoorumlar ve 250 ohm kafa üstü kulaklıkları beslermi acaba
    evet hemen hemen aynı özellikteler. letgo'dan alacaksanız iyice ölçüp biçip öyle alın derim. hatta buluşma imkanınız varsa o şekilde alın. daha sonra bir sıkıntı yaşamayın
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    kesinlikle hocam...fiio A1 sadece amp yani amfi bana dac lazim degil zaten laptopa aliyorum ses yukseltmek icin .gerci memnunum ama denemek istiyorum' A1 kafa üstü kulak lık besler dimi hocam
    ohm si 100 veya 250 olanlari

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    A1 yetersiz kalabilir q1 mark 2 daha uygun olur. Az biraz daha bütçe arttırmanız gerek

• S20 kullanıyorum fioo k1 almayı düşünüyorum sizce farkı hisseder miyim verdiğim paraya değer mi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.