Şimdi Ara

Fifa18 Fenerbahçe ile Ultimate Team Hedef Division 1...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
2.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fifa 18'in çıkmasıyla beraber Fifa 18 Ultimate team oynamaya devam edeceğiz.İlk hedefim Fenerbahçe kadrosu kurmak.Youtube kanalımın adı Yaşlı Kurt.Amacımız Division 1'e Burak (Kırmızı Kep Kanalı) ve Çağlar (ÇaveÇa Kanalı) Kardeşlerimden önce çıkmak.Kural olarak Fenerbahçe kadrosu dışında hiç bir oyuncuyu Alamıyoruz :D Zor olacak ama azimle pes etmeden seviyeli bir şekilde yolumuza devam edeceğiz.Acaba ben mi önce division 1'e çıkacağım yoksa Burak ve Çağlar kardeşlerimden biri mi?Olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığız umarım bizim aramızdaki çekişmeden sizde zevk alırsınız.Herkese şimdiden iyi seyirler...

Not:Eğer kapışmamızı izlerken zevk aldıysanız lütfen kanalımı beğenip abone olun.SAYGILAR...

Twitch yayını için :​https://www.twitch.tv/yasli__kurt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasli_Kurt -- 7 Ekim 2017; 21:35:36 >

• Hahahahahahaahaha bravoo Murat abiiiii :D Bana haber vermeden nasıl böyle bir şey yaparsın :D Eve gidince ilk işim seni izlemek olacak. Haydi bakalım, hodddri meydan :P
  • orontez kullanıcısına yanıt
    Ben seni uyardım tosunum sen beni dikkate almadın ahahahahaa:D
  • Başarılar abi iyi eğlenceler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: HORSESHOEBREAKER

Başarılar abi iyi eğlenceler dilerim

Saol güzel kardeşim sizinle beraber daha iyi yerlere gelecez inş. :D
  • Serimiz 4. videoyla devam ediyor,İyi seyirler...

• 6. bölüm şu an yayında iyi seyirler...

• Serinin 7. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

Not:Eğer videomu izlerken zevk aldıysanız lütfen kanalımı beğenip abone olun.SAYGILAR...

• Serimizin 9. böümü yayındadır.İyi seyirler...

• Serinin 10. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

Not:Eğer videomu izlerken zevk aldıysanız lütfen kanalımı beğenip abone olun.SAYGILAR...

• Serinin 11. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 13. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 15. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yasli_Kurt -- 2 Şubat 2015; 18:33:12 >
  • Serinin 19. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 22. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 24. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 26. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 28. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 29. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• Serinin 31. bölümü yayına girmiştir iyi seyirler...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.