Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.806
Cevap
787
Favori
6.104.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52735274527552765277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AvriL

Sağ ve sol bek kim aga?

Alıntıları Göster
    sol bek robertson sag bek semedo önlerinde aouar oynuyor hocam ama bunlar 2 kırmızıyı bile önlüyor kaleci fransız olsa yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

herkesin kadrosunda sabit 3 oyuncu var. sissoko,dembele,semedo. sanki hep aynı takımla oynuyormuşum hissi oluyor ve bir süre sonra sıkılıyorum maçlardan. benim orta sahamda kimsenin kullanmadığı lo celso,tielemans,torreria var. forvet arkası mesut, sağ bek auier. ve bu kadro harikalar yaratıyor. şu fifa daki sürü psikolojisini anlamıyorum. herkes sissoko oynatıyor diye ben neden sevmediğim zevk almadığım bir adam ile oynayayım ? oyunda 1000+ oyuncu var ama aktif 50 tane oyuncu kullanılıyor futta. çeşitlilik olmayınca oyun sıkıyor bir süre sonra hep aynı rakiple oynuyormuş hissi olduğundan
    bunun sebebi malesef ea hocam kullanıcılar değil, keza her sene her seride belli başlı oyuncular f/p olmuştur, ben hatırlıyorum fifa 14te herkeste benteke vardı, 15te doumbia musa vardı, 16da 17de hep belli başlı oyuncular öne çıkıyodu, bu senede öyle malesef.

oyunda eşitlik yok, son yıllarda cidden pay to win olmuş ama bu bir kesin çünkü önceden kalite farkı bu kadar hissedilmezdi, silver bronz kadrolarla bile kafa tutardın div1 de oyunculara şimdi malesef oyunculuk eşit olunca kadron yetersizse gerçekten şansın da olmazsa o maç poşet oluyosun adamın her vurduğu giriyor kaliteden dolayı

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    kesinlikle hocam butrageno dalglish gelirse karşıya geçmiş olsun o maç istediğini yap olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mane nin st kartını deneyen var mı bu ara baya düşmüş sanki ?

• Future stars kartları bu cuma gelir mi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Evet @ismailbbyigit’in yorumlarına katılıyorum. Sene başı ben de çok eleştirdim hep aynı kadro diye ama kazanmak amaçlı oynandığı için bu tarz meta oyuncuları takip etmek şart bu oyunda. Maalesef tekel olunca adamlar sadece kart dizaynıyla ve kazancağı parayla ilgilenir oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Future stars kartları bu cuma gelir mi sizce
    ea bir sürpriz yapmazsa programda gözükmüyor hocam

• 16.390 xp lazım hikaye oyuncuları için , rivalsda maç yapmak dışında xp kazandığım bir şey yok.

En yüksek nelerden kasabilirim bu oyuncuları alabilmek için.

Hangi görevler daha çok xp getirir ?
  • dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    3. hafta bronz/altın/gümüş görevlerini yapabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

bunun sebebi malesef ea hocam kullanıcılar değil, keza her sene her seride belli başlı oyuncular f/p olmuştur, ben hatırlıyorum fifa 14te herkeste benteke vardı, 15te doumbia musa vardı, 16da 17de hep belli başlı oyuncular öne çıkıyodu, bu senede öyle malesef.

oyunda eşitlik yok, son yıllarda cidden pay to win olmuş ama bu bir kesin çünkü önceden kalite farkı bu kadar hissedilmezdi, silver bronz kadrolarla bile kafa tutardın div1 de oyunculara şimdi malesef oyunculuk eşit olunca kadron yetersizse gerçekten şansın da olmazsa o maç poşet oluyosun adamın her vurduğu giriyor kaliteden dolayı

Alıntıları Göster
    Siz burda konusuyordunuz fut oynamadigim icin bu kadarda olurmu diyordum ..ama karsiya hakikaten buyuk butceli takim geldimi oyun garip hale burunuyor ..tamam cok yendigimde oluyor o kadrolari sonucta yetenek sans vs ..ama bazi maclar oluyor oyun izin vermiyor kazanmaniza ..

• Ben de buna katılıyorum hocam. Tabii herkes alsın en iyi oyuncuları ama kendi adıma eziyet oluyor. Artık maç başında rakiplerin kadrolarının gösterildiği ekrana bakmıyorum bile çünkü biliyorum ki MBappe, Neymar veya Messi üçlüsünden en az ikisi mutlaka var. 30 rakibin 28'i böyle. Sanki 28 maçı da aynı kişiyle oynamışım gibi oluyor. Bu da oyunu sıkıcı hale getiriyor maalesef. Paketten satılamaz olarak gelmedikçe, oyun sonuna kadar kullanmayı düşünmüyorum bu oyuncuları. Sevdiğim oyunculardan, zevk alabileceğim kadroları kurmak istiyorum ama EA maalesef sürekli aynı oyunculara zorluyor.
  • Orsic görevlerini yapmayan varsa yapsın oynaması çok keyifli bir oyuncu. Kent ve Adama'dan daha çok beğendim bunu.

Bağlantı felaket kötü gerçi ağırlık olunca hiç oynayası gelmiyor insanın
  • Arkadaşlar valbuenayı super sub olarak mı kullanayım yoksa nif ben yedder yerine forvete mı koyayım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • freak7 F kullanıcısına yanıt
    aynen orsic harika olmuş ancak kimlerle kimyalanabilir bilemiyorum. siz kimyalayabildiniz mi

• corinthians_134 kullanıcısına yanıt
    valbu nun bitiriciligi kötü, ben yedderin yerini tutamaz maalesef

• Dun ilk defa bariz hileye maruz kaldim basina gelen oldu mu xboxta yada ps de?

Oncelikle belirteyim Romanya dayim asla sizlerin yasadigi lag donma vs sorunlari yasamiyorum. Evet Fifa da bile.

Dun rus bir rakip geldi. Normal guclu kadrosu var sorun degil yeneriz yeniliriz sinirleniriz gecer. Adam macin 20. dakikasinda bisey yapti. Oyun donmuyor ama benim tuslar kilitlendi aga. 3-4 kere basinca ise yariyor ama oyun normal hizinde devam ediyor. Hayatimda boyle bisey gormedim. Yani dusunun ki kol aktif disi olmus ama oyun pause olup uyari vermemis.

Oyundan bilerek cikmadim yenilmeyi fln gectim merak ettim duzelcek mi vs diye bu nasil istir. 12-1 yenildim sonra gecmedi. Adam bunu bilerek yapti cunku normalde hamle yapacagini bilirsin yakin defansin fln ona gore pas calim vs ne gerekiyorsa yaparsin adam hizli kosmaya bile basmadan calimsiz fln dumduz gol atiyor. Sansa bitane bende attim sonra 4-5 kere suta basinca calisiyor bitanesi girdi. Adam iyi flnda degildi konu o degil zaten.

Ilk defa basima geldi bu yayginlasirsa bidaha ciddi soyluyorum fifayi birakirim artik. Konsolda basina boyle bisey gelen var mi?

• unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    İkon ve Hırvatistan oyuncuları dışında kimyalanmaz malesef. Ben ikinci yarı alıyorum

• freak7 F kullanıcısına yanıt
    Ben çok beğenmedim orsici. Kent falan çok daha iyi geldi bana. Kent gibi akıcı dribbling yapmıyor

• unnamed13 U kullanıcısına yanıt
    Bende yaptım valbu yu. Pek beğenmedim. Cam da dembele çok daha verimli

• Bu drafti kazanmak haram mi acaba? Finale kadar sorunsuz fark atarak geliyorum,finalde momentumun kralini yiyorum

• 
Sayfa: önceki 52735274527552765277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.