Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.674
Cevap
785
Favori
6.100.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 39133914391539163917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayı düşünen varsa Cyruff çok iyi harika bitirici pasör dribblingci adeta Messi'nin babası diyebilirim.Tavsiye ederim hakkını vermiş EA.91 CF kartı kullanıyorum.
  • Hafta sonu maçı hediyeleri neden perşembe günü veriliyor.

• vay be millette ne kadrolar var ya adamlara bronz paketten 98 pele çıkar bize mega paketten baki mercimek çıkar
  • hakan1913 H kullanıcısına yanıt
    Maç başlamadan bütün oyuncuların bireysel kimyası 10 olduktan sonra gerisinin önemi yok.maç içinde istersen stoperi forvete koy kimya düşmez.Fut’a yeni başladın herhalde, bu senelerdir böyledir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meryembetul54

Hafta sonu maçı hediyeleri neden perşembe günü veriliyor.

• 2 haftadır yoğunluğumdan dolayı WL'de bir türlü maçları 3 güne dengeli yayamadım ve tamamlayamadım (özellikle bu haftasonu 10 maç falan kaldı) ama işime de geldi, geçen hafta ödüllerden iyi şeyler çıktı. Şans işi de elbette ama gold 3 ödülleri için geçen sene de güzel şeyler çıktığından bahsedilirdi burada, hatta millet 40 maçta 18 galibiyette bırakırdı,valla bana da denk geldi, bakalım bu hafta ne olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 22 Ekim 2018; 19:32:0 >
  • Fut champions’da en iyisi gümüş 1 yapıp bırakmak.Gerisi zaman israfı gibi geliyor bana

• meryembetul54 M kullanıcısına yanıt
    Ea sports’a sormak lazım

• WITCHER kullanıcısına yanıt
    yanılmıyorsam R3 olması lazım kardeşim tam pas oyuncuya gelirken R3'e bas hatta hafif uzun olsun topu kaldırıyor istersen vur istersen R3'ü analog olarak sağa sola oynat rakibin üstünden aşırtıp geçiyorsun...
  • Fred'i alıp denedim ve gerçekten çok kötü bir oyuncu sadece hızlı başka bir numarası yok. Nasıl bu kadar övülmüş anlamaıdm
  • xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Wl den wl dediğin şey için rivals ta min 30 galibiyet lazım değilmi 2000 puan için , o yüzden bi yere gidemezsin 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yürüyen Hoparlör kullanıcısına yanıt
    Yapmışken gold 3 yapıp bırakmak lazım

• Üstatlar ben online kısmı çok becerebilen birisi değilim. Biraz zamanım var ve Draft yapasım geldi. Offline Draft sizce mantıklı mı? Offline ödülleri, Online Draft’a göre daha düşüktür haliyle ama değiyor mu sizce? Pek bilgim olmadığı için soruyorum. Bir de, oyna derseniz hangi zorluğu önerirsiniz? Ödüller değişiyor mu en kolay ile en zor arasında? Teşekkürler herkese.

• Wlde belli bir seviye yapınca (gold3 ten düşmedim şu ana kadar )oto katılım hakkı veriyor zaten

• wl de önceki hafta 11 galibiyet alması yetiyor
  • Kıyamet Senfonisi kullanıcısına yanıt
    Oyun tarzına bağlı birazda, defansif olarak çok iyi değil.ama sahanın her yerinde geziyor, çevik bir oyuncu

• 11 galibiyet alırsan otomatik katılım hakkı verir zaten

• Çin ligi sbcsi geldi. Ben çin liginden bek oyuncularını depolamıştım her takımdan birer tane şimdi mi satmak daha karlı olur yoksa fiyatları artar mı acaba?

• yusei kullanıcısına yanıt
    Benim hakkım varken 10 galibiyette bıraktım zaten rank atlayamayacağım diye 🤦🏽‍♂️

• 
Sayfa: önceki 39133914391539163917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.