Şimdi Ara

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! (3906. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Falcao1905 , Falcao1905 , PearLJaM Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
174.471
Cevap
802
Favori
6.166.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 39043905390639073908
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srcn1905

Arkadaşlar Futta ilk yılım. Gün geçtikçe üst seviye oyuncular daha da pahalılaştıkça, 80-85 arası seviye oyuncular değer kaybediyor sanırım ?
    Hocam geçen senelere kıyasla bu sene insanlar çok daha fazla para kasıyor. WL, SB, DR ilk SBC'ler falan. Doğal olarak parası olan iyi oyuncuya yöneliyor. Neymar gibi Hazard gibi lig ve mevkisinde tek olan adamlar da düşmüyor doğal olarak. Çünkü bugün parayı kasıp ben Hazard istiyorum yarın sen ama daha çok para kasınca Hazard'ın yerine adam alamıyorsun. Arz talep.

Aynı şekilde millet çok rahat para kastığı ve iyi oyuncu istediği için de başlangıç ve orta seviye oyuncular çok ucuz (80-85). Ha ne zaman top seviye oyuncular düşer dersen kendilerinden daha iyi kartlar gelip çoğaldıkça talep azalacak onlara ve düşecek.

• arkadaşlar bir sorum var. aynı uyruk veya lig'den olmayan oyuncu yedekten oyuna girdiğinde kimya sorunu ortadan kalkıyor mu? dikkat ettim oynarken maç başlar başlamaz oyunu durdurup alakasız oyuncu değişikliği yapıyorlar.
  • EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Hangisi sizce beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATATURKTC -- 21 Ekim 2018; 14:45:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

28 maçta 20 win almışsın isyan ediyorsun. Neyini beğenmedin ?

Alıntıları Göster
    Kaç win yaptığın önemli değil neyi hedeflediğin önemli Gold1 yapıyorum zaten

• xraxion61 kullanıcısına yanıt
    Üstteki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, kimya oyun başlayana kadar etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Aynen hocam, kimya oyun başlayana kadar etkiliyor.
    bunu öğrendiğim iyi oldu. cuadrado denen vitaminsiz'den kurtulurum artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eee_35

15.000 coin verip online drafta giren var mı? Değer mi sizce girmeye kararsız kaldım.
    Kendini amorti etmesi için en az 3 galibiyet alman lazım, hoş 3 veya 4 galibiyet aldığında da amorti etmeyebilir paket şansı.
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam teşekkürler

• fut champıons ta potm lucas görmekten midem bulandı artık. 17 maçın 15 inde vardı. hani çok üst düzey oynasa anlayacağımda o da yok. sadece ikili mücadelelerde varane ve umtıtı yi yere yığıyor. onun dışında karşıdan gelirken çok rahat top kapılıyor.
  • Eplde o kadar ucuza en iyi kanat

• Fifa 19 için yorumum şu.

FORUM KURALLARI OLMASA.....

DEVAM 18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GnCfNrLi -- 21 Ekim 2018; 12:49:41 >
  • GnCfNrLi kullanıcısına yanıt
    😂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 19 için düzenleyeceğimiz online ligimiz de seni de aramızda görmek isteriz. Ekteki kayıt formunu doldurman, 18 takımın kıyasıya yarışacağı bir ligde olman için yeterlidir :)https://goo.gl/forms/OAkCLt74hpAU6f3i2

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Bunu ben de yapıyorum ama aslında kimse sorunun cevabını tam olarak bilmiyor çünkü oyun içinde kimya gözükmüyor. Ama maç başlamadan yedek oyunculara gelip kimyasına bakarsanız tüm yedeklerin 5 kimyası acaba oyuna alınca da mı 5 diye düşünmüyor değilim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O kadar hype ve önümüze koyulan bu fiyasko.Yani bu oyun daha tamamlanmamış ki o kadar hata var ki 5-6 gb'lik bir patch gelmesi lazım.Gerçi ea nın onu bile getireceğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Bu mesaj silindi.
    Herkes İtalyan kadrosu malum zat orada ya ondan.Birde bir ton ikon var italya
  • Piyasa düşüşe geçti sonunda firmino 10k düştü pogba da öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xraxion61 -- 21 Ekim 2018; 14:42:9 >
  • İtalya ligi şu an fiyat performans açısından en iyi lig. BPL'de fiyatlar hala çok balon.
  • 
Sayfa: önceki 39043905390639073908
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.