Şimdi Ara

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! (3024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hayalet002 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
174.474
Cevap
802
Favori
6.166.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
106 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30223023302430253026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KomsununOglu

bu ronaldo, messi falan kimlere çıkıyor ya. bizim gibi oyunculara çıkıyor mu acaba, çok merak ediyorum

Ben her sene Messi'yi kullanırım.Bu sene öldürdüler garibanı Cam kartıda baya pahalı ama alacağım sağ kanatta ölü gibi.Ronaldo zaten balon ama önceki senelere göre fiyatı uçuk Bale Neymar çok ucuz alternatifler insan almak isteyince düşünüyor değer mi diye

devamlı paket açarsan çıkar illa ama çok çok paket açman lazım.Bir kere Ronaldo veya Messi çıksın 1 ay düzgün bir şey çıkmaz ardından sen ne yaparsan yap emin ol.
  • Huylu huyundan vazgeçmedi. Yemin ederim uyuşturucu gibi şu fut packleri. Böyle bir bağımlılık olamaz ya. 500k çöpe gitti çıkan adamları satıp iki 50klık pack daha açtım yine çöp Fifa 13ten beri paketlerden 100k değerinden fazla adam çıkaramadım. Artık hastalık oldu yemin ederim zenginlik hayallerimde ev araba yat kat yok. Sınırsız fifa pointsle binlerce paket açmak var AMAN BEYLER PAKET AÇMAK PİŞMANLIKTIR. YAPMAYIN.

• quote:

Orijinalden alıntı: break complate

Ya bu appde puzzle istiyor anlamadim?

Verify yani doğrulaman lazım, senden tekrardan giriş yapmanı isteyecek. Ardında verify diyeceksin, hayvan sembolü gelecek onu ok işaretiyle düz şekilde ayarla ve onayla.
  • Son iki senedir 3. bir el tarafından piyasanın dip fiyatı belli bir çizgide tutuluyor hadi bu sene icon effect diyelim ama geçen sene de durum benzerdi. Tots'da ancak beklenen düşüş yaşandı. Eskiden toty forvet günlerinde piyasa çakılırdı adeta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetg0d

Huylu huyundan vazgeçmedi. Yemin ederim uyuşturucu gibi şu fut packleri. Böyle bir bağımlılık olamaz ya. 500k çöpe gitti çıkan adamları satıp iki 50klık pack daha açtım yine çöp Fifa 13ten beri paketlerden 100k değerinden fazla adam çıkaramadım. Artık hastalık oldu yemin ederim zenginlik hayallerimde ev araba yat kat yok. Sınırsız fifa pointsle binlerce paket açmak var AMAN BEYLER PAKET AÇMAK PİŞMANLIKTIR. YAPMAYIN.

bağımlılık yapıyor valla

• CL hary kane satıp pogba almak ne kadar mantıklı olur sizce kanenin yerini doldurabilirmiyim ?

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Kadro bu şekilde başka da bütçem yok

• adrianooo A kullanıcısına yanıt
    Peki neden o if acaba?

• Fifa'da şu ana kadar en iyi oyuncumu 50 binlik paketten çıkardım (Gerçi 2017 Nisan'dan beri oynuyorum). Ama siz yine de gaza gelip paket açmayın.

EA FC 25 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
  • 15 pake t açtım 82 bile çıkmadı..sonra toty görevini yaptım açtım veretta çıktı

• Arkadaşlar burda epey bi kişi varız bu yatıırım işini bilenler öncü olup yol gösterirse ve birlik olursak bence güzel coin kasarız niye böyle bi etkinlik yapmıyoruz anlamıyorum sonuçta böyle bi platform var elimizde
  • Ve sonunda BPL'den kurtuluş dün gece bir ara düşen fiyatlar nedensiz bir fırladı. O ara satilmazlarim hariç kadromda gümüşler kaldı sadece. Kim varsa sattım. Ve BPL benim için bitmiştir. Ortalama 1.4m coins var elimde Suarez'li Bale'li aralara Icon serpistirecegim LaLiga'ya devam edicem. BPL 'hafta sonu tvden izlenmelik zevkim olacak. " Ulan acaba Morata OTW alsamiydim atarmi " demicem. Her BPL maçında insan sırf kartlar yüzünden gerilir mi? Liverpool formamı giyer alırım mayalı içecegimi keyif yaparım.

• fiyatlar ne zaman düşer elden çıkarttığım adamların fiyatı daha da yükselmiş son gün tüm toty'lerin paketlere çıkmasını mı beklemek gerekir?
  • akşam fena patates olduk lan paketlerden kolanzinyo çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetg0d

Huylu huyundan vazgeçmedi. Yemin ederim uyuşturucu gibi şu fut packleri. Böyle bir bağımlılık olamaz ya. 500k çöpe gitti çıkan adamları satıp iki 50klık pack daha açtım yine çöp Fifa 13ten beri paketlerden 100k değerinden fazla adam çıkaramadım. Artık hastalık oldu yemin ederim zenginlik hayallerimde ev araba yat kat yok. Sınırsız fifa pointsle binlerce paket açmak var AMAN BEYLER PAKET AÇMAK PİŞMANLIKTIR. YAPMAYIN.

Kumar hocam bu. Dikkat edin kaptırmayın kendinizi çok tehlikeli birşey

• toty de olan topçu haftanın takımına seçilirse ne olacak? paketlerden ikisi de çıkabilecek mi?

• canboca kullanıcısına yanıt
    piyasayı bazı oyuncular özelinde takip ettim. akşam 9 da konulan paketlerden sonra en düşük fiyatları yakaladım ama daha da düşer diye almadım. bu akşam hem yeni promolae hem de mm var. baya paket açılacak. takipte kalırsanız istediğiniz fiyatları anlık bulursunuz.

• Nif ronaldo'dan çektiğimiz yetmiyor birde 99luk kartı ne iş tüm özellikleri 99 nasıl uğraşıcaz bunla ? Zenginle fakir arasındaki fark iyice açılmış. Ben 2.5m e kadro yapmıştım hala 2.5m crash olmadı galiba olan gene bize oldu
  • 83 overall oyuncular 1.5k bandına kadar inmiş durumda. Bu toty ile birlikte çıkacak günlük paketler veya muhtemel 81+ totw paketleri ile 83 overall fiyatlarında artış olabilir mi? Stok yapsak kar getirir mi acaba diye düşünüyorum.
  • Beyler şimdi market crash bekledik. Evet oldu ama popüler adamlar hemen hemen aynı fiyatında kaldı. Düşme yaşanır mı daha fazla yoksa kadroyu kuralım mi? Hoş bahsettiğim otuncular Bale ve Suarez. Dün akşam bale 360ları gördü alsaydım keşke. Tekrar 360'lara geriler mi yoksa şuan 390K kalır mı böyle?

• 
Sayfa: önceki 30223023302430253026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.