Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (2513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
172.755
Cevap
787
Favori
6.103.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

gomisin totw gelmesi lazım değilmiydi 2 gol 1 assist vardı

Ea Beşiktaş'ı kolliy

Beşiktaş'ın EA Sports başkanına borcu var

Hala anlamıyorlar hocam, burada da yazdım iki golün birisi penaltıysa inform alma ihtimali düşüktür. Orta saha oyuncularının totw olma durumu daha yüksek forvetlerden.

• Arkadaşlar bu kadroyla oynuyorum musayı ikinci yarıda alıyorum vardy ile oynuyorum ilk yarı ama ileride etkinlik gösteremiyorum herkesin önerdiği gabriel jesus hiçbir varlık gösteremiyor ne önerirsiniz taktiği 4-1-3-2 de denedim aynı

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

gomisin totw gelmesi lazım değilmiydi 2 gol 1 assist vardı

Ea Beşiktaş'ı kolliy

Beşiktaş'ın EA Sports başkanına borcu var

diğer takımlar kötü diye inform talisca geldi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi navarro4 -- 8 Kasım 2017; 21:35:9 >

• quote:

arkdaşlar italya için cdm de marchisio var aklımda matuidi var aslında ona geçeyim mi yoksa marchi kalsın mı ?

cdm nainggolan çok iyi ama cdm ye nainggolan koyunca cm zayıfladığından ikinci tercih kesinlikle shadow matuidi olmalı

marchisio cdm bölgesinin adamı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmelburak

piyasa düşünce bu kadroyu kurmak istiyorum. iş yapar mı sizce . kimya 100 rating 86 görünüyor.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

rakipte lacazette değil ama aguero beni daha çok zorluyor , lacazette hiç etkili olamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

Arkadaşlar son güncellemelen sonra suquadda mesela altın 1 oluyorum..diğer maçlar guncellenene kadar bakıyorum gümüş 2 ye dusmusum..sizde de böyle mi yoksa bende mi bir sorun var...efsanevi de her maçı almama rağmen rutbem diğer güncelleme gelene kadar düşüyor..

2-3 dakikada 1 kere guncelleniyor. Yani sen maclari bitirdin ama millet oynamaya devam ettigi icin sira degisiyor hep

Peki hafta içi 24 saatte bir guncelliyor..bunu artırmanın bir taktığı var mı...hicbizaman elit 3 olamıyorum...kazansam bile..en fazla altin1 e cikabiliyorum

• Supernova1071 kullanıcısına yanıt
    Hemen hemen aynı kadroyla oynuyorum sadece Vardy ile başlayıp Musayı ikinci yarı oyuna alıyorum. Tek pasla tık tık forvetleri kaçırıyorum arkaya ve çok sonuç aldım. Arkaya sark dedim forvet hattına. Jesusta gayet iyi iş yapıyor. Ancak herkese gitmeyebilir Jesus. Morata falan deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: navarro4

quote:

arkdaşlar italya için cdm de marchisio var aklımda matuidi var aslında ona geçeyim mi yoksa marchi kalsın mı ?

cdm nainggolan çok iyi ama cdm ye nainggolan koyunca cm zayıfladığından ikinci tercih kesinlikle shadow matuidi olmalı

marchisio cdm bölgesinin adamı değil

naingg için malesef bütçe yetersiz hocam :)
    dediğiniz shadow matuidi deneyeceğim teşekkürler
  • Traore otw var 3 tane, satsammi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

quote:

Arkadaşlar son güncellemelen sonra suquadda mesela altın 1 oluyorum..diğer maçlar guncellenene kadar bakıyorum gümüş 2 ye dusmusum..sizde de böyle mi yoksa bende mi bir sorun var...efsanevi de her maçı almama rağmen rutbem diğer güncelleme gelene kadar düşüyor..

2-3 dakikada 1 kere guncelleniyor. Yani sen maclari bitirdin ama millet oynamaya devam ettigi icin sira degisiyor hep

Peki hafta içi 24 saatte bir guncelliyor..bunu artırmanın bir taktığı var mı...hicbizaman elit 3 olamıyorum...kazansam bile..en fazla altin1 e cikabiliyorum

Hafta sonlari 8 saatte bir oluyor. Cumartesi pazar hepsini oynayip professional bile oynasan elite 3 garanti nasil altini gecemiyorsun mac yapmadigin icin mi ?

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Maç yapıyorum..gece üçte çıkıyor namussuz onu bile oynuyorum..bendeki problem var anlamadımki

• quote:

Orijinalden alıntı: atabrkk

Hemen hemen aynı kadroyla oynuyorum sadece Vardy ile başlayıp Musayı ikinci yarı oyuna alıyorum. Tek pasla tık tık forvetleri kaçırıyorum arkaya ve çok sonuç aldım. Arkaya sark dedim forvet hattına. Jesusta gayet iyi iş yapıyor. Ancak herkese gitmeyebilir Jesus. Morata falan deneyebilirsiniz.

Morata kullandım olmadı giroud kullandım iyiydi onu sattım jesus aldım ama verim alamadım

Bende zaten musayı ikinci yarı veya 60 dan sonra koyuyorum kadro ayarlarında arkaya koşu yap seçili ama koşmuyorlar

• Normalde her sene İtalya kadrosu kurarım bu sene henüz kurmadım şöyle bir şey düşünüyorum tavsiyeniz var mı ?

Yedek oyuncu da önerirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provezza. -- 8 Kasım 2017; 22:25:48 >
    Savunma da sakho oldukça çok gol yersin.
  • quote:

Maç yapıyorum..gece üçte çıkıyor namussuz onu bile oynuyorum..bendeki problem var anlamadımki

Şimdi şöyle bir şey var:

Gece 3 te yenileniyor ama onu gün boyu oynayabilirsiniz. Mesela pazartesi gece 3 te yenilendi. Siz bu maçı Çarşamba gece 3 e kadar oynayabilirsiniz.

Yani 1. güncelleme oldu siz biraz maç yaptınız 2.güncelleme geldiğinde o maçlara geçmek zorunda değilsiniz. Hafta içi önceki günün maçını da yapabilirsiniz.

Hafta sonu ise gece 3 te güncelleme geldi diyelim 11 de tekrar güncelleme geliyor siz akşam 7 ye kadar oynayabilirsiniz. Oynamazsanız güncellenen maçlar kaybolur .

1 Haftada 45 maç yapıyoruz siz kaçırmadan oynarsanız semi proda bile elit olabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

Savunma da sakho oldukça çok gol yersin.

Satılamaz sakho o paketten çıktı onun yerine kimi alayim ?

bende satılamaz kompany var bazen çokta iyi işler yapıyor ama pace düşük oldun mu illa ki arkaya adam kaçırıyorsun.

Oraya Baily tavsiye ederim. Ona paran yetmezse smalling ile idare et bi süre. Shadow basılı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gal Gadot Askım

bende satılamaz kompany var bazen çokta iyi işler yapıyor ama pace düşük oldun mu illa ki arkaya adam kaçırıyorsun.

Oraya Baily tavsiye ederim. Ona paran yetmezse smalling ile idare et bi süre. Shadow basılı olsun.

Tamamdır :) sağol smalling alıyorum

• S.a beyler bi sorum olcak bu 24 kasmdaki kara cuma dedikleri gunde kac k lik paketler gelcek bilgisi olan varsa yazablrmi teşekkürler

Herrera'nın yerine de Wijnaldum denemeni tavsiye ederim herrera'dan daha seri ve daha golcü. fiyatı 5-6k bişey zaten. Bi maçta 5 gol atmışlığı var bende :) Eskiden bende herrera kullanırdım Wijnaldum dan sonra vazgeçtim ondan.
  • 
Sayfa: önceki 25112512251325142515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.