Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: predator79 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.655
Cevap
785
Favori
6.099.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman-iac

O değilde iyice suyu çıktı ps4'te hile olayının.. binlerce üyesi olan bir FIFA grubunda 15 yaşında bir ergenin videosu dolaşıyor. Videonun altına bu kadar mı acizsiniz yazıyorum gülüyor geri zekalı. Ve ardından onlarcası ben de yaptım bir şey olmuyor ceza yok falan filan diyorlar. Karı gibi hile yapmayıp adam gibi oynayan herkese geçmiş olsun..

Video nedir hocam bakalım izleyelim.

Bana bugün o hileyi yapmaya çalıştılar hep, oyunu kandıramadılar win'i bana verdi hep oyun. Düzeltildi sanırım bu açık artık.

yok digital oyunda olmuyor galiba yorumlar o yönde, kutulu olanlar yapıyor hala.. sende deneyenler digital salaklardır..
    Umarım weekend'de denk gelmez diğcem de bayağı arttı yapan sayısı.

Ea banlanacağının sözünü verdi. Bana denk geleni,salak gibi videosunu paylaşanı, sağda solda gördüğüm herkesin psn'ini kanıtlarıyla şikayet ediyorum oturduğum yerde. Her seferinde kesinlikle ban verileceği söyleniyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

O değilde iyice suyu çıktı ps4'te hile olayının.. binlerce üyesi olan bir FIFA grubunda 15 yaşında bir ergenin videosu dolaşıyor. Videonun altına bu kadar mı acizsiniz yazıyorum gülüyor geri zekalı. Ve ardından onlarcası ben de yaptım bir şey olmuyor ceza yok falan filan diyorlar. Karı gibi hile yapmayıp adam gibi oynayan herkese geçmiş olsun..

Video nedir hocam bakalım izleyelim.

Bana bugün o hileyi yapmaya çalıştılar hep, oyunu kandıramadılar win'i bana verdi hep oyun. Düzeltildi sanırım bu açık artık.

yok digital oyunda olmuyor galiba yorumlar o yönde, kutulu olanlar yapıyor hala.. sende deneyenler digital salaklardır..
    Umarım weekend'de denk gelmez diğcem de bayağı arttı yapan sayısı.

Ea banlanacağının sözünü verdi. Bana denk geleni,salak gibi videosunu paylaşanı, sağda solda gördüğüm herkesin psn'ini kanıtlarıyla şikayet ediyorum oturduğum yerde. Her seferinde kesinlikle ban verileceği söyleniyor..

Banlanacağının teminatını da göremedim hiçbir yerde EA'den. Yav hiçbir şeyden haberim olamıyor gelişmeleri bir takip edebilsek

EA'in en kısa sürede, bu gece Weekend League başlamadan bu durumu düzeltmesi gerek eğer devam ediyorsa.

Bana geçen hafta Weekend League'den sonra bu durum denk gelmedi, yapmaya çalıştılar ama yemedi yani oyun umarım böyle devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 28 Ekim 2016; 17:8:58 >

• Online drafta giriyorum sürekli ilk gölü atıp çıkıyorlar rakiple bağlantı kesildi diyor.Nedir acaba bu bir hile mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korkmayın weekend league'de işe yaramaz o lanet hile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyükbudak

Online drafta giriyorum sürekli ilk gölü atıp çıkıyorlar rakiple bağlantı kesildi diyor.Nedir acaba bu bir hile mi var ?

Hile sonucu bağlantı kesiliyor işte. sana mağlubiyet yansımaz ama karşı taraf galibiyet alır.. eğer gol atıp hileyi yaparsa
  • Ceza sahası yayının oralara gelip L2 ye basarak topu saklayıp sırtını kaleye dönerek oynayanlardan nefret ediyorum. Sanki oyun oynadığını sanıyor.

• furkantstrc F kullanıcısına yanıt
    kadir gecesi mi doğdun
  • İki tane 50k paket açtım biri çöp diğerinde if hakan çalhanoğlu kurtardı ortalama 25k zarar 2 pakette yine ucuz yırttım 😀
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: yavuzzayim

İki tane 50k paket açtım biri çöp diğerinde if hakan çalhanoğlu kurtardı ortalama 25k zarar 2 pakette yine ucuz yırttım &#128512;
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Geçen gün halloween paket açtım hiçbirşey çıkmadı. Ardından 5k lık gold paket açtım Halloween Hakan Çalhanoğlu çıktı. Bir daha asla premium kart açmam =)

• Arkadaslar az once gordum rare player pack varmis 50 bin e veya 1000 fifa point. 1 saat 15 dakka kalmis. Birkactane acsammi ne yapsam? Fifa point sadece ps4 icindenmi aliniyor? Suan yoldayim. Fifa 17 app sen alma yeri yok

• Iki tane gold aldim parayla simdi 5000 lik bir cacik cikmadi.

• Az önce günlük elemwleri geçip hafta sonu ligine katılamaya hak kazandım. Fakat şöyle birşey diyor. Galiba premier lig kadrom la bu lige giremiyorum.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Fitness kartı stokladım. 1000 coinse bile satılmıyor. Haftasonu yaklaştı bu nasıl iş kimse oynamıyor mu bu oyunu kartlar elimizde patladı

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Az önce günlük elemwleri geçip hafta sonu ligine katılamaya hak kazandım. Fakat şöyle birşey diyor. Galiba premier lig kadrom la bu lige giremiyorum.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Kadronda en fazla 5 farklı ülkeden oyuncu olması gerekir..
    Para varsa fransa ağırlıklı kadro tavsiye ederim

Lloris-kosienly-varane-sagna-evra-kante vs

• Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kadroyla giremem değilmi lige ?

• Elemeleri geçtik lige katıldık. Uyruk muyruk diyor bunla mı uğraşacaz ne saçma iş ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Hocam bu kadroyla giremem değilmi lige ?

Yok hocam 8 farklı uyruk var sende şuan

Sola martial
    Sağa sterling
    Orta sahaya kante ve bi fransız daha alırsan girersin

Edit: dedim ama 172 coins varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ottoman-iac -- 28 Ekim 2016; 19:41:28 >

• 3. Ligde 4 kez gol atınca bağlantı koparma olayıyla karşılaştım. Bu nedir yahu, ps de de hileci mi kovalacağız.

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

3. Ligde 4 kez gol atınca bağlantı koparma olayıyla karşılaştım. Bu nedir yahu, ps de de hileci mi kovalacağız.

Banlanıyolar yavaş yavaş hocam..

• Ottoman-iac O kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam o kadroyu kuramam şuan :)

• 
Sayfa: önceki 957958959960961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.