Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6748. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.658
Cevap
785
Favori
6.099.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67466747674867496750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sakın coinsle paket açmayın. Oyunda yapacağınız en son şey bu olsun. Yukarıda bir arkadaş kadro kurma görevlerindeki görevlerden bahsetmiş. Onları mutlaka yapın ve dediğim oyuncuları marketten alın.

• Arkadaşlar şu 15 win 18 win yaptım diyenleri görüyorum. Ne oynuyırsunuz? Nerede yapılıyor bunlar anlamadım ben?

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    O şekilde zaten hocam kanatları kapat veripde başarılı olan yoktur sanırım merkez bomboş kalıyor o şekilde. benim sorun hızlı cmlerim yok sanırım ondan kaynaklanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 10 Mayıs 2021; 14:16:9 >
  • takımı silsem ve yeni baştan başlasam neler sıfırlanıyor neler aynı kalıyor bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Paysage

takımı silsem ve yeni baştan başlasam neler sıfırlanıyor neler aynı kalıyor bilgisi olan varmı

Hiçbir şey kalmaz. Tamamen sıfırdan, 0 coin, 20 tane bronz oyuncuyla başlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakoyunn

eyv hocam ps5 den tek korkum sony nin baglanti problemleriydi ozaman o sorunda kalmamis demekki xbox ile fark yok baglanti kalitesinde. zaten sadece fifa icin gecmeyecegim ps5e, diger ozel oyunlarida denemek istiyorum, en son 3 sene once vardi ps4 bende.

Alıntıları Göster

iyi de bağlantının sony ve ya microsoft ile alakası yok ki, ea nin serverleri ile alaklalı her iki platformda da

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Hiçbir şey kalmaz. Tamamen sıfırdan, 0 coin, 20 tane bronz oyuncuyla başlarsınız.

Alıntıları Göster

peki oyunu ilk yüklediğimizde gelen hediye kutular

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Suarez için düşünceleriniz nedir? Gecen sene zayıf ayağı 3 oldugu için çok iyi değildi ama bu sene wf 4 ve statsları şahane duruyor. Şöyle bir kadro yapıcam sizlerin de düşüncelerini almak istedim. Yalnız geçen de söylemiştim. Kadrosuna uyan Agueroyu yapsın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• volkie kullanıcısına yanıt
    Bu aralar kimse sikayet etmiyor ama 2-3 sene once playstation da fifa nin baglanti kalitesi xbox a gore kotuydu.
  • 85x5ten de kounde geldi paket şansları artmış sanırım, perşembe günüde ödüllerden varane yada Messi çekip kadroyu ispanya yapabilsek bari.

• haftasonu liginden bahsediyorlar

• 1.2m ye Tots Salah ve 1m ye Manenin 93 lük kartını almayı düşünüyorum? Salah 3zayıf ayak kullanmaya alışığım

• Fifa 21 i yeni yükledim ve acemiyim. Ara ara boş vakitlerde Ps4 ten girip oynamaya çalışıyorum. Benim gibi acemi veya orta düzey varsa ekleyebilir :)

Psn ID : SpeedstarCihan

• yazarcokaydin kullanıcısına yanıt
    Defans oyuncularının arasına gir ver hocam bide öyle dene

• 85+ dan 5 tane 85 geldi

• diego_222 D kullanıcısına yanıt

salah inanılmaz, ben rashford ile de oynadım salah ile de oynadım salah hızı dönüşü vesaire özellikleri ile bana daha iyi geldi.

• Süper lig tots geldi. Adem büyük kartıda gelmiş asdasdasasdas

• Icon Moments 3 te gelmiş

• adem büyük dışında her şey ok penaltıdan attı gollerini, larini totw getireceklerine tots getirselerdi keşke.

85+ pickten llorente ve oblak açıldı. oblak vardı llorente seçtik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 10 Mayıs 2021; 20:36:49 >
  • EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • 
Sayfa: önceki 67466747674867496750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.