Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66236624662566266627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan1912

Xbox ps4 pc marketleri neden farklı hocam ?

fiyat farkını soruyorsun diye yorumluyorum, çünkü multiplatform olmayıp pazarın ortak olması saçma olurdu.

pc'de hile var, adamlar hileyle sürekli draftta kasıp kasıp paket açıyormuş. oyuncu-coins dengesi orada bozuk olduğundan en yüksek orası.

xbox'ta price range aralığı diğer platformlardan önce güncelleniyor. psikolojik olsa da biraz etkiliyordur.

playstation'da oyuncu sayısı daha fazla olduğundan, talep artınca fiyatlarda daha pahalı oluyor xbox'a göre.

xbox'ta oyuncu az desek de, ps'ye göre az aslında yine fazla oyuncu var. hala 1 sn içinde maç buluyor. hani bunu okuyup xbox almaktan vazgeçen olur diye yazıyorum.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

mid/prime icon pick geldi hocam. millet deli gibi saldırdı.

3 günde 3 icon yaptım, benim gibi fodderları bitiren vardır burada. böyle birşeyin geleceğini bilsek beklerdik.

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt

Anlamadığım nokta Neymar, Cristiano, Mbappe... bunların fiyatı niye düşüyor?

• millet elinde ki tum adamlari satip sbc yapiyo saka gibi :)

• 10 Numara kullanıcısına yanıt

herkes harakiri yapıyor gördüğüm.

elindekini satıp son parayla icon kovalıyor.

pazartesi fiyatları aslında normal biraz düşüş olması, üstüne icon pick gelince abartı oldu.

• Arkadaşlar merhaba . Xbox için ortalama 100 K coin için fiyat nedir ? Bir de sitede nereye konu açmam gerek ?
  • 1 milyon harcayıp şu sahneyi görmek...

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • 2 senedir hicbirsey cikmiyor benm hesaba millet nasil cikartiyor anlamiyor kirmizi pick yukseltmesinden bile cikartamadim o yuzden oahali sbc leri yapmicam artik elimde fodder yoksa bu 2 parti cantasinida yaptim ise yarayan birsey cikmadi olan coisnlerime oldu
    İkon gorevleri bitmek uzere ama ne alicagima karar bile veremedim paket sansi yok swaps oyuncular yetersiz ve ilgimi ceken oyuncu yok

Bu arada oyun yine langirta dondu baglanti kotu bs diye diyordum ama bugun fena degildi baglanti ama maclar hep abdurd skorlarla bitti

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

fiyat farkını soruyorsun diye yorumluyorum, çünkü multiplatform olmayıp pazarın ortak olması saçma olurdu.

pc'de hile var, adamlar hileyle sürekli draftta kasıp kasıp paket açıyormuş. oyuncu-coins dengesi orada bozuk olduğundan en yüksek orası.

xbox'ta price range aralığı diğer platformlardan önce güncelleniyor. psikolojik olsa da biraz etkiliyordur.

playstation'da oyuncu sayısı daha fazla olduğundan, talep artınca fiyatlarda daha pahalı oluyor xbox'a göre.

xbox'ta oyuncu az desek de, ps'ye göre az aslında yine fazla oyuncu var. hala 1 sn içinde maç buluyor. hani bunu okuyup xbox almaktan vazgeçen olur diye yazıyorum.

Alıntıları Göster

pc'nin marketinin yüksek olma sebebi oyuncu ve dolayısıyla marketteki item sayısının az olması dostum yazdığın şeyle en ufak alakası yok. zaten yazdığın şey doğru olsa fiyatların ucuz olması lazım pahalı değil. playstation markette aktif item sayısı 5 milyonun altına düşmezken pc'de en aktif dönemde 500k nın üzerine çıkmıyor ki bunların da çoğu değersiz. dolayısıyla değerli kullanılabilir adamlardan arattığında ps'de 500 tane bulabileceğin adamdan pc'de 5 tane falan çıkıyor ondan pahalı oluyor.

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

4-4-2 oynuyorum, rivaldo ile neymar ve sissoko ile carlosun yeri değişiyor maç baslayınca. Mendy ve robbeni alıyorum yedeklerden. Memnunum takımdan. Tek satılabilir ikonum cantona, coinsim birikince primenı almayı planşıyorum. Tavsiyesi olan var mı. Seviyem wlde 14-17 arası

• mecekaa kullanıcısına yanıt

Dün akşam Süper Lig'deki gollerini tekrar izledim. Müthiş bir golcü gerçekten. Böyle bir yıldızı bizim ligimizde yakından izlememiz şanstı.

• Kimler yapti son icon sbc sini 1m yapmaya deger mi cok kararsiz kldim
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt
    Para harcayaksan yapma,elinde fodder varsa yap,ben yaptım 91 laudurup geldi,kısacası biraz kumar.
  • wolfbul W kullanıcısına yanıt

Ben hiç coins harcamadan elimdeki fodderların yarıdan fazlasıyla yaptım ve sonuçta tam bir hüsran... Aldığım kart mid Campbell sen düşün... diğerlerini söylemeye gerek yok... Sakın yapma...

• Elimdeki olmazsa olmaz dediğim untradeable kartlar dışındaki tüm kartları yeni çıkan icon SBC'ye yükleyince 86 ve 87 isteyen kadroları dolduruyor. Kalan 2 85 kadrosu için de kartları marketten toplayacağım. Büyük ihtimal harcadığımdan daha ucuz bir icon çıkacak karşıma ama olsundu zira Ultimate Team'de beni en çok cezbeden şey ulaşılması zor olan icon kartları.

Bence güzel bir SBC, Ronaldo, Ronaldinho, Gullit'lere ulaşamasak da ekmek bandırmanın tek yolu bu benim için.

• kursunnkalem K kullanıcısına yanıt
    Sissoko yerine Kante koyabilirsiniz hocam. Aynı şekilde Lucas yerine eksik kimya Rashford ve sağ beke rttf cancelo alınabilir.
  • RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Mid best ve mid garrincha arasında kaldım almak için sence hangisini tercih etmeliyim hocam?
  • bu oyunu bu hale getiren e spor zırvası oldu.

e spor saçmalığı bu oyuna sıçramadan önce momentum vs olsa da çok daha dengeli ve oynanabilir keyifli bir oyundu.

ne zaman e spor halini aldı oyun her türlü saçmalıkta oyuna eklendi.

işin daha saçma tarafı e spor müsabakalarında oynadıkları fifa oyunu da bu değil her şeyi daha farklı.

oyundan herkes şikayetçi ama herkes pasif agresif bu e sporcu arkadaşlar hep birlikte bir tepki gösterse twitterda birlik olsa bir şeyler yapsa belki önümüzdeki serilerde bir şeyler değişir ama onlarda ea gamesi karşılarına almaya korkuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Corleone -- 2 Mart 2021; 17:36:18 >
  • 
Sayfa: önceki 66236624662566266627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.