Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 66216622662366246625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

cb'ye tam kimya if walker mı yoksa 7 kimya reece James(rb) mi

reece james(rb) > if walker

ikisini de yan yana kullanan biri olarak söylüyorum.

walker bazen ikili mücadelede zayıf kalıyor ama reece gladyatör gibi.

• Allah belasını versin böyle oyunun 2 defa 4-0 dan maç verdim. İlk yarı 4-0 bitiriyorum ikinci yarı 7 yiyorum.
  • Arkadaşlar mane yerine el sharaawy yapılır mı 82+ paketinden gelen oyuncuları kullanmayı düşünüyorum bir sbcde ayrıca resimdeki kadro ile oynuyorum. Telles gravenbech ve zaman zaman robbenin ters ayağı cok zorluyor.Zar zor 17 yapabiliyorum üstüne çıkmak bu kadro ile sanırım cok zor. Satacağım oyuncular perşembe gunki ödüller filan derken 250 300 binlik bir bütçe ve sbc ile nasıl bir düzenleme yapabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahadrkrmt

Arkadaşlar mane yerine el sharaawy yapılır mı 82+ paketinden gelen oyuncuları kullanmayı düşünüyorum bir sbcde ayrıca resimdeki kadro ile oynuyorum. Telles gravenbech ve zaman zaman robbenin ters ayağı cok zorluyor.Zar zor 17 yapabiliyorum üstüne çıkmak bu kadro ile sanırım cok zor. Satacağım oyuncular perşembe gunki ödüller filan derken 250 300 binlik bir bütçe ve sbc ile nasıl bir düzenleme yapabilirim.

en basitinden tonali görevini yapmış olsaydın, işler kolay olabilirdi.

italya liginin linkleri zor, havuzu dar ve üst düzey oyuncuları sınırlı.

el shaarawy alsan bile orta sahaya kimyalamak için bir italya ligi çekmen lazım.

fiyatlar böyle:

rulebreaker nainggolan 300k

freeze chiellini 280k

görevden duncan almışmıydın o da iş yapabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

en basitinden tonali görevini yapmış olsaydın, işler kolay olabilirdi.

italya liginin linkleri zor, havuzu dar ve üst düzey oyuncuları sınırlı.

el shaarawy alsan bile orta sahaya kimyalamak için bir italya ligi çekmen lazım.

fiyatlar böyle:

rulebreaker nainggolan 300k

freeze chiellini 280k

görevden duncan almışmıydın o da iş yapabilir?

Alıntıları Göster

Maalesef görev kartı yok elimde mecburen el sharaawy ve naiggolan değişim yapacağım o zaman, el sharaawy maneden daha fazla katkı verir sanırım hız bitiricilik konusunda manenin bir eksiği yok ama el sharaawy cok daha kıvrak bir kart gibi duruyor

• Bale 2 gol 1 asist yapmış. Büyük ihtimal IF kartı gelir. Sizce 4K'dan bale toplayıp 8K'dan filan satılabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bahadrkrmt

Maalesef görev kartı yok elimde mecburen el sharaawy ve naiggolan değişim yapacağım o zaman, el sharaawy maneden daha fazla katkı verir sanırım hız bitiricilik konusunda manenin bir eksiği yok ama el sharaawy cok daha kıvrak bir kart gibi duruyor

Alıntıları Göster

el sharaawy italya ligi neymar'ı gibi duruyor. oynamadım ama özellikleri çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 28 Şubat 2021; 19:2:6 >
  • https://www.transfermarkt.com.tr/yannick-gerhardt/profil/spieler/119277

Az önce bu oyuncunun 99 kartının olduğu prime Gullit, R9, toty Ramos'lu vs. bir kadro geldi karşıma. 2-1 mağlup oldum, baygınlık geçirten bir futbol anlayışı vardı adamın, pas pas pas...  

• ilk 81 yükseltmemde 95 c.ronaldo geldi, oyun bitti artık benim için.

• 81+ lar inanılmaz veriyor kesinlikle deneyin, 85+ larda öyle.

• bütün ödüller ve marquee match'ten gelen paketleri bekletiyordum böyle birşey geleceğini bildiğim için. ödüllerden zaten beklenti yok hiçbir zaman ve yanıltmadı. birşey atmasa da dünya adam birikti.

23 tane 81+ yaptım. tek walkout kevin de bruyne geldi. 1 tane de, adını hatırlamadığım man of the match avrupa ligi oyuncusu geldi.

peşine gittim 85+ yaptım. ter stegen, ramos, di maria ve 2 85 geldi.

hesaba çektiğim en iyi şey hala 3 ay önce çektiğim mid cannavaro(500k civarına satmıştım)

inanılmaz gerçekten ya dünya kadar sbc yap, liglerden bazılarını bitir geri dön falan.

ödülleri sırf fazla paket veriyor diye satılamaz alıyorum.(satılamazdan daha iyi atıyor diyorlar üstelik)

100k üzeri çöp inform bile çekemez mi bir hesap ya?

• 81+ akıyor yine

• RobinvanPersie kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu paket olayına kızıp 700 oyuncumu sattım:) son kalan 20-30 tane ile 2 sbc yaptım şansa ronaldo geldi. Az önce 3 defa 81+ yaptım 2 tane 82 lik 1 de alisson geldi. Özellikle wl de 30-0 yapıp bişey çıkmayanları görünce artık sbc yapasım gelmiyor. Anlamadığım az önce bir maçta rakipte 6 toty 1 eusebio prime vardı. Artık şans mı para mı çözemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydnksvl -- 28 Şubat 2021; 22:32:41 >
  • Elite imkani kalmayinca muthis baglanti ile oynadim resmen. Pazar aksami saat 7 ama baglanti gece 3 ten daha akiciydi. Gold 1 bitirdik yine yeniden

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Hocam ben bu paket olayına kızıp 700 oyuncumu sattım:) son kalan 20-30 tane ile 2 sbc yaptım şansa ronaldo geldi. Az önce 3 defa 81+ yaptım 2 tane 82 lik 1 de alisson geldi. Özellikle wl de 30-0 yapıp bişey çıkmayanları görünce artık sbc yapasım gelmiyor. Anlamadığım az önce bir maçta rakipte 6 toty 1 eusebio prime vardı. Artık şans mı para mı çözemiyorum.

hani milyon tane şu oyunu oynayan olmasa, bana bilerek yapıyorlar diyeceğim.

hesap şansı tamamda, bir yere kadar yani moku çıktı artık işin.

icon yaptığım zamanda rezalet yani overmars, raul, rivaldo, van der sar hangisi iyi?

adamlar ikon yapmış "zayıf ayağı 2" böyle birşey olabilir mi ya?

yan hesap kasıp coins aktarmasam hala forvette malen, sağ kanatta robben falan oynuyordum.

yan hesap yaptığım için adil değil diyecek belki bazıları haklıdır ama sürekli bu kadar kötü kart atması da adil değil.

markete bağımlıyım sürekli, allahtan xbox marketi ucuzda bir nebze ucuza alıyoruz adamları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RobinvanPersie -- 28 Şubat 2021; 22:49:31 >

• 12 tane 81+ yaptım gelenler bunlar. Allah belasını versin böyle oyunun millete deli gibi dağıtıyor bize gelenlere bak ya. Oyun başında beri böyle bıktım ya.

• Arkadaşlar slk mane 4-4-2 de slk>slf yapıp 2 li santraforun solunda oynatsam kimyasında bi sıkıntı olmaz sanırım degil mi ?

Birde fut championsta oynadigimiz rakipler kaça kaç gidiyor vs vs bilgilerini gorebiliyor muyuz onların ?
  • 81+ paketlerin şansını düşürdüler sanırım ben ilk 15 dakikada 20 paket yapmıştım eldeki oyuncularla ve acayip oyuncular verdi ama şu an kim yapsa kötü çıkıyor gördüğüm kadarı ile.

• Üstüne 85x5 yaptım zaten elimde olan satılamaz Van Dijk geldi Quick sell yapmayayım mid icon yapayım dedim Vieri geldi yani ne diyeyim bilmiyorum yıldım artık. Sene başından beri yüzlerce paketten bir tane mi oyuncu çıkmaz. Toty de 130 paket açtım 2 tane walkout gelmedi bu nasıl iştir ben anlamıyorum niye oynuyorum ben bu oyunu
  • 
Sayfa: önceki 66216622662366246625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.