Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65116512651365146515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkolo88

Benim karsima 6 sag acik sol acik karisik geldi. Ileri 3 lu maximim rashford bale orta saha lucas salah neymar   rakibe yazdim delirmisin sen diye !!! Valla 7 atip gitti. Gulmekten oynayamadim.   bu oyun cidden rezillik uzerine rezillik !!! Bol bol gulun eglenin. Bence asil skintimiz cok dusunuyoruz. Millet gibi yapacaksan hic o onla uyumnicinde yok kimya yok teknik direktor. Sag bek salah mi dersin orta saha robben mi dersin adamda 7 kirmizi baglanti varken bile benden iyi. Oyunda bence cildirdi. Ea calisanlari suan evde cuma gunu acilacak fifa pointsleri dusunuyordur.

gercekten cok garip oyun

bidr sanirim yeni bug oyunda bu aksam herkes cok uzaklardan vurmaya basladi ve golde oluyor kim vurursa vursun kaleciler pozisyon hatasi cok yapmaya baslamis uzak sutlarda

ski azaldi diyoruz ama simdide stoperlerin icinden gecmeyle asmis onu ea..bir denge getiremediler skill yapmadan kosturun hizli gorveti geciyor icinden stoperin zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rakip korner kullanırken kalecimi birkaç adım hangi tuşla öne cıkartıyorum arkadaslar ? Ve ben kale vurusu kullanırken defans oyuncularmı iyice kalecime yakınlaştırmamı hangi tuş saglıyor ? Bilen varsa yardımcı olabilir mi fark ettim ki bunlara ihtiyacım var gercekten de
  • Çok istiyosan bunun için volta modu var havada parende atarken rövaşata fakei atar stepoverla vücudu döndürüp akrep vuruşuyla gol atabilirsin
    Sanki başka skill yok bütün hepsini silmişler gibi yorum yapıyorlar bir de, Stepover spammer anders bile bu kadar üzülmemiştir
  • ozan1912 O kullanıcısına yanıt

Korner sırasında kaleciyi hareket ettirmek için : R3’e basılı tutarak kaleciyi yönlendirmek istediğiniz noktaya doğru joistigi hareket ettirin.

Defansi kaleciye yaklaştırmak icin r1’e basın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Haki_Tr

Güzel bahsetmişsiniz hocam ama ayarı kaçmış gerçekten stepover denilen skill tamam önceden fazlası ile rahat yapılıp adam eksiltiliyordu lakin 10 taneden şimdi 1 tanesi geçiyor ise bi sorun vardır derim.

Bridge denilen buglu harekete bişey yapılmadı mesela denge burdada kaçıyor dediginiz gibi

Alıntıları Göster

Güncellemeyi henüz yüklemedim ancak bu bridge hareketi gerçekten bozuk.

hani youtuber agzıyla bug lı yazmayacağım ancak gerçekten bozuk.

Div 1 seviyesinde oynuyorum son zamanlarda, rakibimin bridge hareketini yapacagını anlıyorum, karşısındaki stoperimi 2 adım geriye çekiyorum, açılan topu rahatça uzaklaştırmak yada çekebilmek için, ancak rakip R1+R1 yaptıgı anda stoperim oto tackle yapıp topu ıska geçiyor.

bir türlü buna çözüm bulamadım. Ayarlar kısmından oto top kesme desteğini bile kapattım ama yine de bu oto hamleyi savunma oyuncusu yapıyor. Skill move un arızası tam olarakta bu ve bunu düzeltmedikleri sürece sıkıntı olmaya devam edecek.

bu oto tackle hatasını düzeltseler, manuel olarak savunabilmemize izin verseler, gerçekten gol yemeyeceğim bu hareketten.

ha birde ayarlardan o oto tackle ı kapattıgımda su dikkatimi çekti, bridge hareketine karşı savunmada kyle walker o oto tackle ı yapmıyor ancak gomez,varane gibi stoperler yapıyor. buda ilginç bir detay.

• izmir1914 İ kullanıcısına yanıt

Önceden şut tuşuna basıp hemen L2-R2 yapıldığında (şut iptali) savunma oyuncusu otomatik hareketle yere yatıyordu. Bu şekilde adamı geçip gol atmak çok kolaydı. Son güncellemeyle bunu düzelttiler.

Bridge hareketi için de ileride düzeltme gelecektir. Gerçek futbolda bu hareketi bir kere yersin, ikincisinde topla adam arasına girersin, veya adama omuz vurursun, çekersin engellersin. Bu oyunda her defasında yiyor.

Bir de sadece bu hareketle pozisyon arayanlar oluyor. Bu çok sinir bozucu. Açığı bulmuş maç içinde 750 kere kullanıyor, pozisyon da buluyor.

• çok güzel oldu bu güncelleme öncelikle İtalyanların kırmızı top sevdasından kurtulduk resmen işkenceye dönüyordu oyun , skillciler ağlıyor sebebi oyundan anlamayan çoluk çocuk ne varsa biraz döküldü sonunda zaten oyunu bilen futboldan anlayan adam yerinde skill yaparak ekarte ediyor zaten savunmayı o yüzden bilen adam için pek oyununu etkilemez bu güncelleme

• geçen hafta ea sports un twitch yayınını izleyenlere token geldi mi? normalde 1-2 gün içinde geliyordu ama bana hala gelmedi. o kadar da yayına girip pc yi açık bıraktık. şu ana kadar 4 kart oldu bende bu gelenle 5 olur jumbo nadir oyuncu paketi açarım toty çıkartırız diyordum  

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Önceden şut tuşuna basıp hemen L2-R2 yapıldığında (şut iptali) savunma oyuncusu otomatik hareketle yere yatıyordu. Bu şekilde adamı geçip gol atmak çok kolaydı. Son güncellemeyle bunu düzelttiler.

Bridge hareketi için de ileride düzeltme gelecektir. Gerçek futbolda bu hareketi bir kere yersin, ikincisinde topla adam arasına girersin, veya adama omuz vurursun, çekersin engellersin. Bu oyunda her defasında yiyor.

Bir de sadece bu hareketle pozisyon arayanlar oluyor. Bu çok sinir bozucu. Açığı bulmuş maç içinde 750 kere kullanıyor, pozisyon da buluyor.

Ya yapsın, benim isyanım ona değil. Bende forvetimi koşturtup, çapraza çekip 3 bar üçgen taktiğini hep kullanıyorum.

bunlar taktik. tabi ki de rakibim bunu bir hücum stratejisi olarak kullansın.

ancak benim savunma taktiğimi elimden alıp, rakibim bridge skill hareketini yaptıgında, AI oto tackle yapmasın.

bu gerçekten yazılımsal bir hata.

• Fut 19 kulüp ismi degistirme hakki olup kullanmayacak olan varsa gonderebilirmi?

yan hesaptan seviye 20 deki hakkı bir arkadaşa al ile gondermedi,bu õge mevcut diyor,farkli bir oyun sahibinden mi gelmesi mi lazim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 20 Ocak 2021; 11:30:58 >
  • Selamlar herkese,

Bu Headliner 87 Ben Yedder'in bu hafta if alması KESİN mi?

900k iken almadım TOTY zamanı DÜŞER diye, geçen hafta 2 gol atmış Cuma günü birisi penaltıdan, kaçırdık ince ayrıntıyı..

Bu hafta da Monaco evinde Marsilya ile oynuyor yenerlerse +1 daha alma imkanı varmış kartın, sanırım ondan yaklaşık 500k arttı kartın fiyatı ama bence benim bildiğim EA SPORTS bir haftada 2 güncelleme getirmez bir oyuncuya   (Ya ifi hiç ederler ya da Monaco yenemez gibime geliyor.)

Geçen sene 88'lik POTM'uyla, bu sene as kadroda 86'lık ifiyle , yedekten de golduyla çok iş yaptım; tam benlik bir kart ama fiyatı aşırı arttı sizce bu fiyatlardan alınmalı mı veya ne zaman alınmalı bu kart veya geçti borun pazarı mı?  

• quote:

Orijinalden alıntı: The Eintabian

Selamlar herkese,

Bu Headliner 87 Ben Yedder'in bu hafta if alması KESİN mi?

900k iken almadım TOTY zamanı DÜŞER diye, geçen hafta 2 gol atmış Cuma günü birisi penaltıdan, kaçırdık ince ayrıntıyı..

Bu hafta da Monaco evinde Marsilya ile oynuyor yenerlerse +1 daha alma imkanı varmış kartın, sanırım ondan yaklaşık 500k arttı kartın fiyatı ama bence benim bildiğim EA SPORTS bir haftada 2 güncelleme getirmez bir oyuncuya   (Ya ifi hiç ederler ya da Monaco yenemez gibime geliyor.)

Geçen sene 88'lik POTM'uyla, bu sene as kadroda 86'lık ifiyle , yedekten de golduyla çok iş yaptım; tam benlik bir kart ama fiyatı aşırı arttı sizce bu fiyatlardan alınmalı mı veya ne zaman alınmalı bu kart veya geçti borun pazarı mı?  

bugün sif alırsa hl kartı marsilya maçına kadar daha da yükselir.Ondan sonrası kumar,puan kaybı olursa kartın değeri 20-25% düşer.Hype treni kaçmış bundan sonrası tamamen risk :)

• izmir1914 İ kullanıcısına yanıt
    Sen ne kadar geri çekersen çek hocam stoper anlamsızca animasyon hatası yapiyor adam geçip gidiyor
  • habbitt kullanıcısına yanıt
    valla evet biraz aglıyoruz hocam futboldan anlamıyorduk 2 skill ögrenip domine ediyorduk oyunu
  • muten_roshi kullanıcısına yanıt

geçen haftaki event token vermiyodu dostum beşinci bu haftasonu verilecek.

• Oyun yavaşlamasıyla fifa 20 ye mi benzemiş sanki biraz. Benim hoşuma gitti güncelleme zevkli geldi. Sizce Messi daha çok iş yapar mı bu güncellemeyle top çevirme oyununda vs

• Bugün 6-7 maç yaptım, güncellemeden sonra oyun çok zevkli geldi. Sürekli teampress açan tiplerden kurtulduk çok şükür :D

Bridge hareketini de bir güncelleme gelirse tamamdır.

• diego_222 D kullanıcısına yanıt

Bende aynısını düşündüm. Artık messi alma zamanı sanki.  

• BAna gelen rakipkerin cogu italyan ve 5 li savunma yapip sadece skill kovalayip gok arayanlar bumu istediginiz sey,skill bu kadar rahat olmasa adam mecburen atak yapmaya calisicaj bizd ebiliyoruz skilk yapmayi vs illa kullanmak gereken yerler oluyor ama oyun boyle kazandanda kaybetsen langirt gibi geliyor gerci guncellemeden sinrada uzaktan pkase kuvvetlenmis deneyin ne demek istedigimi anlicaksinz dun inanilmaz goller yedim cok uzaklardan

• quote:

Orijinalden alıntı: diego_222

Oyun yavaşlamasıyla fifa 20 ye mi benzemiş sanki biraz. Benim hoşuma gitti güncelleme zevkli geldi. Sizce Messi daha çok iş yapar mı bu güncellemeyle top çevirme oyununda vs

aynen hocam oyuna zevk geldi paslaşma ve sabreden kazanıyor pas adamlarını alma vakti geldi sonunda

• 
Sayfa: önceki 65116512651365146515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.