Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6381. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 63796380638163826383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkurler fazlasıyla yardımcı oldunuz bahsettiginiz şeyler başarılı uygulanması gereken şeyler kesinlikle 👍🏻 sag analogu da kesin deneyecegim yerinde kullanıldı mı hangi oyuncuyu secmen gerektigini bildigin durumda cok etkili olucaktır eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

Hocam nasıl ayarlıyorsunuz onu ?

Girmek istedigin siteyi arkadaşina mesat at örn :www.twitch.tv sonra bas tikla acilan pencereden options tusuna bas ve yana sabitleye bas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicv3ga

Merhaba arkadaşlar. Şöyle bir kadrom var.
    2oyuncu ihtiyacım var. Bunlardan biri sag kanat digeri forvet oynayacak maç basladiktan sonra.
    95Messi& 83 Dembele
    90Bruno& 86 rashford
    Ya da ne tavsiye edersiniz. Yaklaşık 2.7m jetonum var harcayacak. Yatırım yapmak, parayi değerlendirmek gibi bir derdim yok, oyuncunun degerinin düşmesi de umrumda değil.
    ST Rashford alıp sag kanada da Best alabilirsiniz.

Messi iyi Dembele bu kadronun altinda kalır.
    Rashford iyi ama Bruno Fernandes de kanat oynamaz bence.

• Daglish deneyen var mı ?

• Sert kavisli orta nasıl yapılıyor arkadaşlar , adamlar bir orta yapıyor füze gibi. Bu ortalara forvetler hemen 5 metre ayak uzatarak ayrı bir füze hızında gol atıyorlar. Çözemedim , yardım lütfen hafta sonu wl bu yüzden cok kaybettim. Adam atamıyor sanki son çare tsubasa hesabı bunu deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

Sert kavisli orta nasıl yapılıyor arkadaşlar , adamlar bir orta yapıyor füze gibi. Bu ortalara forvetler hemen 5 metre ayak uzatarak ayrı bir füze hızında gol atıyorlar. Çözemedim , yardım lütfen hafta sonu wl bu yüzden cok kaybettim. Adam atamıyor sanki son çare tsubasa hesabı bunu deniyor.
    R1 + kare

Yeni patch ile etkisi azalacakmis ama ne kadar olur bilmiyorum. Silver maçlarında oyuncular karşı karşıya atamıyor ama böyle gelen ortalara dediğiniz gibi füze yolluyor

• Alkalen Fosfataz A kullanıcısına yanıt

4231 kanatsız oynadığımda sıkıntı yok da, 4222 oynadığımda sağ kanada (RAM) koyacağım adamım yok malesef. Şuan bahsettiğim pozisyonlarda Hagi ve özel Pepe oynuyor, 4222 oynadığım zaman Hagi'yi mecburen sağ kanada alıyorum,rakiplerde genelde Mendy oluyor,eziyor Hagi'yi

Messi& Dembele ikilisine daha sıcak bakıyorum şuanda. Dembele daha sonra değiştirilebilir

Çok enteresan ya , ben denedim oyle tam mı basmam lazım? Faso vermek için stick ile yönlendirmem lazım mı ? Saolasın bu arada. Geçen sitem etmiştim, şükür sonunda insanlar bir şeyler paylaşmaya başlamış. İnşallah herkes bilgisini paylaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasit82

Çok enteresan ya , ben denedim oyle tam mı basmam lazım? Faso vermek için stick ile yönlendirmem lazım mı ? Saolasın bu arada. Geçen sitem etmiştim, şükür sonunda insanlar bir şeyler paylaşmaya başlamış. İnşallah herkes bilgisini paylaşır.
    Controller settings'te cross'u assisted yapın öyle değilse. Kanattan koşarken içerideki forvetiniz ileri koşarken defansla ayni hizaya gelince R1 + kareye basinca tak diye ayağına gidiyor top. Ekstra bisey yapmanıza gerek yok oyun ayarlıyor o falsoyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: vicv3ga

4231 kanatsız oynadığımda sıkıntı yok da, 4222 oynadığımda sağ kanada (RAM) koyacağım adamım yok malesef. Şuan bahsettiğim pozisyonlarda Hagi ve özel Pepe oynuyor, 4222 oynadığım zaman Hagi'yi mecburen sağ kanada alıyorum,rakiplerde genelde Mendy oluyor,eziyor Hagi'yi

Messi& Dembele ikilisine daha sıcak bakıyorum şuanda. Dembele daha sonra değiştirilebilir

Messi Dembele alsaniz ikisi de düşük kimya oynayacak. Bu sizin için sorun değilse Messi'den ziyade CR7 öneririm.

https://www.futbin.com/21/squad/3977313

Gece denerim, teşekkürler bilgilendirdiğin için.
  • Beyler selam Üç gündür oynuyorum FIFA 21’i division rakiplerim sürekli fut kurucu olarak geliyor(fifia 10) ve de bayağı zor rakipler.. Normal tarihli kurulmuş rakip gelmiyor, yani son yaptığım on maçın dokuzu fut kurucu olarak gözüküyordu. Benim takımım 2016’da kuruldu division 5’teyim 1 veya 2’de değil. Başına böyle bir durum gelen oldu mu? Zaten kadrom yetersiz iyi oynama ile yenebileceğim rakipler değil sürekli Brezilyalı Ronaldo, Petit, Neymar vs geliyor.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lorenzo Von Matterhorn

Beyler selam Üç gündür oynuyorum FIFA 21’i division rakiplerim sürekli fut kurucu olarak geliyor(fifia 10) ve de bayağı zor rakipler.. Normal tarihli kurulmuş rakip gelmiyor, yani son yaptığım on maçın dokuzu fut kurucu olarak gözüküyordu. Benim takımım 2016’da kuruldu division 5’teyim 1 veya 2’de değil. Başına böyle bir durum gelen oldu mu? Zaten kadrom yetersiz iyi oynama ile yenebileceğim rakipler değil sürekli Brezilyalı Ronaldo, Petit, Neymar vs geliyor.
    Onlar doğru değil hocam, %90 öyle görünüyor bende de. Bu kadar FUT Founder olması mümkün değil zaten

• Vallahi ne bilyim gerçekten çok saçma. Yedi senedir bu modu oynuyorum İlk defa böyle eşleştirme gördüm. Hatta bunu yazdıktan sonra bir maç daha yaptım yine aynı şekilde geldi.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Immobile SBC'si gelmiş. Çok sevdiğimden daha yeni almıştım. Yapmaya değer mi ? 230K civarı coinsim var. Ortalama bir kadrom var. Yaparsam sırf sevdiğim için yapacağım. Yükselme alacak mı gruptan çıkarsa ?

• steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Dostum onu yapacagina Lautaro'yu oynat. Degmez o paraya. Yukseltme almayacak, RTTF degil TOTGS karti o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

Immobile SBC'si gelmiş. Çok sevdiğimden daha yeni almıştım. Yapmaya değer mi ? 230K civarı coinsim var. Ortalama bir kadrom var. Yaparsam sırf sevdiğim için yapacağım. Yükselme alacak mı gruptan çıkarsa ?

80k tutuyormuş. Elinizde biraz satılamaz varsa ve seviyorsanız denenebilir. Upgrade almayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: dorukhanilhan

Daglish deneyen var mı ?

Golcülük anlamında FUT modunda bu seneye kadar açık ara en fazla verim aldığım golcü oldu ama pasları inanılmaz kötü. Mid kartının biraz daha iyi pasları onu denemedim ama 87lik kartın pasları berbat. Ama golcülük anlamında bu seneye kadar en çok verim aldığım golcü oldu.

• Normalde 48-54 ms arasi alirken bugun 64 ms'in altinda alamiyorum. Sebebi ne olabilir? Modem falan resledim ama degisen bir sey yok.
  • İnternet sunucunuz ne acaba
  • 
Sayfa: önceki 63796380638163826383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.