Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 62896290629162926293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepimizde ayni durum. Bende skldm artik !!! Dk 20 3-0 gerideyim sonra bir sey oluyor birden 7 gol falan atamiyorum. Bu hafta cok yoruldum. Gelecek hafta hic girmeyexegim. Sinirim bozuldu artik.. goz gore gore hepimize kaybettiriyor oyun. Mesela bugun bir gol yedim ciddi ciddi butun takim izleye izleye gol yiyor. Hele ki savunmada bir hatalar inanin adama mudaheleyi gectim oyuncular robota donusuyor. Ortayi bos birakip bos alanda direk gol atiyor karsi takim. Ciddi ellerim titriyordu. Kolu ortadan ikiye bolecektim. Emegimize yazik vallahi 1000 kere oynasak yenemeyecek adamlar catir catir yeniyor. Aynisi benim icinde gecerli !!! Keske her sey seasondaki gibi olsa hic olmazsa adelet olsun. Iyi olan gercekten kazansin.. tek istegim bu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkolo88 -- 1 Kasım 2020; 23:4:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16w deydim daha 5 maçım vardı. 20 zorlayabilirdim. Dedim sabahın köründe kalkıcaksın işe gidiceksin boşver 17 yap kapat. 5 maçın tamamını oynadım 16w ile bitirdim. Allah kitap böyle bir ağırlık delay hayatımda görmedim. Pazar gecesine bırakırım son 5-10 maçı keyifle oynıyım diye. Ama bilsem gündüz oynardım bukadar kötü olabilir ancak. Kesinlikle rage olmadım 14tede bırakabilirdim. Tek üzüntüm, bu oyunu gece oynayamıyorum, sabah zaten oynayamıyorum. Ne zaman oynayacağım? ve Pazar gecemi aptal wl ye ayırmış oldum 16 da kalmak için oda hafif üzdü. Ama rage olma olaylarını aşmışım onu farkettim. Gülüp kapadım sakince. buda + yanı EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• Bir de oyunda sut bloklma asiri yuksek su an. Ceza sahasi disindan 3 haftadir cok az golum var ve neredeyse gol yemedim. Yakininda adam varsa illa carpiyor.

• fenerliso kullanıcısına yanıt

Haklısınız gerçekten, teşekkür ederim yine de. Vurduğunuz gol olsun. :)

• Futbin örnek sbc lerde kadroda herhangi bir mevki için alternatif oyuncuları gösteriyordu.Bu sene yok mu o olay.bulamadım ben.Öyle olunca sbc ler çok pahalıya patlayabiliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Van aanholtla oynayan var mı hiç ? Ama cidden eğer bir sol beke 130k vereceksem değmesi lazım.

• almanlarla eşleşmekten sıkıldım artık, sanki sadece almanlar oynuyor oyunu.

• rulebreaker gimenez ve llorente ile oynayan var mı ? bu özellikleri kalıcımı ?

• Joe Gomez tam bir balon, bu hafta resmen sabote etti beni satıp ake'ye geri döndüm.Ake'nin de hız problemi var ama en azından top kapabiliyor, kaptığı topu geri servis etmiyor.Bir daha ana traiti med olan adamla oynamayacağım.Yatırımlar paraya dönünce varanenin yanına kesin icon alacam.

• quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Van aanholtla oynayan var mı hiç ? Ama cidden eğer bir sol beke 130k vereceksem değmesi lazım.

Şuan verdiğin parayı tek hakedecek sol bek Mendy, al kafan rahatlasın.Tartışmasız en iyi sol bek şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Joe Gomez tam bir balon, bu hafta resmen sabote etti beni satıp ake'ye geri döndüm.Ake'nin de hız problemi var ama en azından top kapabiliyor, kaptığı topu geri servis etmiyor.Bir daha ana traiti med olan adamla oynamayacağım.Yatırımlar paraya dönünce varanenin yanına kesin icon alacam.

ana trait med derken ?

• adjustik kullanıcısına yanıt
    Work rate'den bahsediyor galiba. M/M Gomez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkalen Fosfataz

Work rate'den bahsediyor galiba. M/M Gomez.

trait yazınca anlamadım work rate evet bende stoperin defans ratesi high seviyorum

• 5 ay önceye kadar, şu anlar WL'nin son 10 maçını oynuyordum muhtemelen. Kol fırlatmalı,bol sövmeli maçlar...EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  Valla zarar ziyan FIFA, özellikle WL günleri EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA  5 aydır WL yok, gerçekten rahatım ama çokta özletti kendini. Konuyu görünce hiç değişmemiş yine FIFA dedim.. Herkese bol şanslar arkadaşlar, umarım herkes min 14 yapar ve rahatça uyur EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA 

• christoph daum:wlde rakip alman olunca tüylerim ürperiyor

• fluox kullanıcısına yanıt
    Ben çok memnunum Gomezden mükemmel bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gece şekerleri
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• Uzaktan şut diye bişe kalmamış oyunda uzaktan şutlarda gol olmasın diye ellerinden geleni yapmışlar. 1 kere bile uzaktan gol atamadım herhalde. Uzaktan şut çekince bildiğin pas vermiş gibi oluyor top yavaşlıyor ilginç.

• fluox kullanıcısına yanıt

mendy kimyayı çok bozuyor.Şuan için sadece telles veya aanholt uyuyor

• Şu kadro ile 21 de kaldım. Goretzka ve sancho yerine birisini koyayım diyorum yok valla..diğer herkesten çok memnunum.

• 
Sayfa: önceki 62896290629162926293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.