Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61916192619361946195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Henüz gelişmiş sbcleri yapmadım herkes çok pahalı olduğunu zarar ettiğini söylüyor şuan mı yapmam mantıklı olur oyun çıkınca mı ?

• mhasal kullanıcısına yanıt

Aksamdan beri 3-4 dakikda bir atiyo oyundan. Uc kere mesaj yazdim ama kimsenin bilgisi yok. Sorunda sanirim 10 kisiden 1 kiside var. Online oynamicaz yapacak bisey yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REC30 R kullanıcısına yanıt

Nedenini asla cozemedim ama her sene dediginiz seyler oluyor. Bizim gruptafa yasayan cok oluyordu. Hatta en sonunda bir hafta birakip bekleyelim demistik. Duzelmisti. Oyun baslarinda sanirim serverla alakali klasik sikintilar. Daha bir de herkes baglanmadi. Gelecek hafta kim bilir nasil olacak ?

• Şöyle bir bakınıyorum nete, yabancılar yine başlamışlar ağlamalara defans yapmak çok zor atak yapmak çok zor yakında değişir gameplay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yımah kullanıcısına yanıt

Defans yapmak kanattan gelenlere bencede zor atak yapmak da bi o kadar kolay daha toplam 5 gol altı maçım olmadı

• alisson max price artar mı sizce ?

• Oyunda aslinda ufak dokunuslar mevcut ozellikle kafaya cikis animasyonlari, vole tarzi paslar gecen seneye gore daha gercekci olmus. Ozellikle kayma hissi cok guzel gidip sari kart yiyorum bilerek :) Bu demek degil ki bu oyun 60 euro hakediyor. Gecen seneyi guncelleseler bu sene oyun parasi almasalar herkes fp yuklenir oyun ici satistan para kazanirlardi. Hos yine kazaniyorlar.

Ben bu nesilde hatta gelecek neslin bile 2. veya 3. senesine kdar yenilik beklemiyorum.

• bykutluay kullanıcısına yanıt
    Oyunun başı herkesin elinde 90 pace defanslar yok kaçırdın mı yakalamak zor yani. kartlar çoğalıp yaygınlaşana kadar kontrollü oynayıp duruma alışmak lazım

• dostluk maçlarındaki aşağıdaki görev için bir arkadaş arıyorum karşılıklı görevi yapabiliriz.

• REC30 R kullanıcısına yanıt

Modemin adaptörünü değiştirip bi dener misin

• Market kapalı olmadı çok kötü
    İşte, trafikte habire coin kasıodum
    Şimdi olmuyor
    Market açılmazsa tam rezillik olur

• Klubunuzde bulunan silver ve bronz oyunculari, teknik direktorleri ve takim formalarini kontrol edip fiyatlarina bakin suan cok yuksekten gidiyorlar.

SBCleri en gec ilk WL ye kadar tamamlayin suan cikan dusuk reytingli oyuncular ciddi paralara gidiyor ilk WL de dibi gorecek bunlar simdiden cikartip satip yukselise gececek meta oyunculara yonelin (Dembele, Bale, Lenglet, Mendy, Martial gibi.) dusuk reytingli yuksek fiyata giden oyuncular en gec ilk WL sonrasi cokuse gecer elinizden cikartin. (Llorente, Laimer, Richarlison gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 3 Ekim 2020; 18:13:50 >
  • ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Nasıl?

• dorukhanilhan kullanıcısına yanıt
    Fake shot ile yapılan glitch

• Başlangıç olarak iyi mi arkadaşlar sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: yımah

Fake shot ile yapılan glitch

Ooo yimaaah FİFA da eze eze konu sahibi olmuş helal bee seviloyosun   

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah :)

• hayalet002 H kullanıcısına yanıt

Daha ne olsun  

• Serie B'de Brezilyalı kaleci Gabriel
    Hollanda liginden Arjantinli defans Senesi
    La liga Savic
    Marsilyalı Alvaro

Kulüpte varmış, iyi paralara attım.

Paketten de Richarlison çıkmıştı. 49k'dan gitti. (Platform: Bilgisayar)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 3 Ekim 2020; 20:47:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardan beri kullandığım hesaba Martial çıktı ama marketi açık diye bakıyordum buna. Fifa oynayacağım hesap bu değil ama olsun bir şekilde aktarıcaz :)

• 
Sayfa: önceki 61916192619361946195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.