Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (6187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
172.641
Cevap
784
Favori
6.099.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 61856186618761886189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hocam sağolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Parca parca yaziyorum kusura bakmayin mac yaptikca gozlemliyorum.

Cok kolay sari kart yeniyor oyun su an neredeyse fifa 18i hatirlatti bana. Hizli adamlar omuzla devrilmiyor ve hakemler cok kolay kart veriyor. 70 sutu olan adam bile koselere cok rahat vuruyor ve kalecilerin hepsi kolsuz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim daha yaklasik 8 saat denemem var
    Xbox series xim gelince next gen versiyonunda kullanirim bu saatleri artik
    Eger orda da ayni cöp cikarsa oyun ucuzlayana kadar bulasmam
    Nasil olsa simdi 100k degerinde olan adamlarin degeri de her gecen hafta düsecek
    Bir aksilik olmazsa ilk gün konsol elime gececektir orada hemen denerim

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hocam bu şekilde problem çözüldü. Çok teşekkür ederim
  • berkolo88 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Son bir soru daha sormak istiyorum.

Ea Play aldım, oyunu da almıştım dün toplam 47GB indi oyuna girdim Ea hesabım ile oyuna tanımlattım Fut'a girip ana menüye kadar geldim.

Fakat Fut Web App giremiyorum, daha önce Pc ile oynarken girebilmiştim.

Aldığım hatanın görselini gönderiyorum.

Oyunu aldım fakat böyle uyarı veriyor.

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Daha önce ps üzerinden oynadığınız için bu kadroyu kurabildiniz sanırım hediye paketlerle doğru mudur?
    ben pc den geçtiğim için şampiyonlar sürümü almama rağmen hediye vs olmadığı için saçma sapan adamlar ile oynamak durumundayım. :)
    Var mı öneri?
    Yaptım ana olmadı. Hala atma sorunum devam ediyor :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Elensar77

Daha önce ps üzerinden oynadığınız için bu kadroyu kurabildiniz sanırım hediye paketlerle doğru mudur?
    ben pc den geçtiğim için şampiyonlar sürümü almama rağmen hediye vs olmadığı için saçma sapan adamlar ile oynamak durumundayım. :)
    Var mı öneri?

Oyunun verdigi paketlerle silver gold karmasi yaptim 6 mac squad battles oynadim coins boost vardi 2 k falan geldi mac basi bir de milliyeti ve ligi kotu olanlari quick sell yaptim. 15 K falan tuttu bu kadro.

Bende de paketten bir sey cikmadi yani. Dandik alman if vardi o 10 k quick sell ama kadroyu yapabilirsiniz cer cop quick sell yapin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 2 Ekim 2020; 14:40:39 >
  • Elensar77 kullanıcısına yanıt

selamlar,

konsolunuzdan tekrar baslatip tekrar fifa 21e girin. Sonra oyundan cikis yapin. Daha sonra bilgisayardan tekrar girmeyi deneyin. Acilacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkolo88

selamlar,

konsolunuzdan tekrar baslatip tekrar fifa 21e girin. Sonra oyundan cikis yapin. Daha sonra bilgisayardan tekrar girmeyi deneyin. Acilacaktir.

Yaptım ama akşam tekrar denerim artık. Teşekkürler.
  • Atma sorunu yuzunden 5 maçı da kaybettim. Şaka gibi . Bir de, elimde Sergio Ramos, Paulinho, Jordi Alba, Rodrigo, Thiago Silva gibi fena para etmeyen adamlar var. Sizce bunları saklayım mı? Yoksa satıp daha iyi bir yatırım oyuncusu mu alayım? Takım olarak çok kötü oynuyorum, defans hattının iyi olmasının dışında hücumda tek Rodrigo iyi. Yani her halükarda, oyunun tam sürüm çıkınca ramos alba vs satacağım. Sizce oyun çıkınca düşer mi artar mı fiyatları?
  • Bir SB maçı yaptım. Oyun çok mu ağır yoksa benim ps4ten mi kaynaklı acaba gündüz vakti wl girmiş gibi ağır hissettirdi resmen offline maç

• Elensar77 kullanıcısına yanıt
    açılmıyor kesinlikle ea chat ile konuştum full sürüm çıkmasını bekleyin dedi.
  • arkadaslar eski hesabimda sadece 2 adam 70k ediyor..
    ancak o hesabimi kullanmayacagim bu sene..

yeni hesabimda ise market acikken su an kapandi cogu kiside oldugu gibi

bu 70 k yi yeni hesaba aktarsam ban yer miyim :( veya onerisi olan var mi..
  • allah bereket versin
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olcaysson -- 2 Ekim 2020; 16:23:48 >
  • Gecen sene 12k ile paket acmistim 250 k zor cikmisti. Bu sene de yayinlar baktim millet board goremiyor.

Bu sene 6 sinda draft yapicam o da korkutuyor butun ac kurtlar orada Almani Hollandalisi :)

• Ana hesabımın trial 1 saat kaldı denemediğim glitch kalmadı sanırım bir açık yok bu sene. Yan hesaba EA play alsam yan hesaptan bir 10 saatim daha olur dimi dostlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

Ana hesabımın trial 1 saat kaldı denemediğim glitch kalmadı sanırım bir açık yok bu sene. Yan hesaba EA play alsam yan hesaptan bir 10 saatim daha olur dimi dostlar ?

FUT dostluk maçi.glitchi olmadimi?

• ilkerarici1110 İ kullanıcısına yanıt
    O nasıl hocam bilmiyorum ki

• quote:

Orijinalden alıntı: YesugeiKhan

O nasıl hocam bilmiyorum ki

Başka hesap acip ea play aliyosun sonra FUT'a girip asil oynamak istesiğin suresi bitmis hesabina arkadaşlik yolluyosun sonra FUT dostluk maci teklifi yolluyosun gerisini unuttum

• 
Sayfa: önceki 61856186618761886189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.