Şimdi Ara

FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tamehliyetsiz , CCaaNN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü6 Mobil
5 sn
126.900
Cevap
582
Favori
4.303.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3656
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 591
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 341
  • Favoriye Eklediklerim 585
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • TheCaliph_ (3085 mesaj) WITCHER (2727 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2358 mesaj) Alkalen Fosfataz (1895 mesaj) navarro4 (1655 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (56797 mesaj) Mobil (50407 mesaj) Tablet (4344 mesaj) (12 mesaj) Mini (5307 mesaj) Uygulama (7571 mesaj)
  • @
20 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> FIFA Ultimate Team (FUT) [PS ANA KONU] #Coin satışı yasaktır!
Giriş
    907 Mesaj
    Biraz ara verdikten sonra bu hafta bir oynuyım dedim çok rahat 24 yaptım , 2-3 tane pro oyuncuyu yendim. Oyun biraz değişmiş geldi bana. Biraz zorlasam 26 ya çıkabilirmşim.

İdolumsun kanka

Lewa çektim arkadaşlar atsan atılmaz oynatsan oynatilmaz naapsam bilemedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    dorukhanilhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    231 Mesaj

Bende de var. Bu hafta için gelecek moments sbcsi kesin 89-90 rating ister. Anca oralara basılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    josrdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

NFS Heat Türkçe Rehber ve İnceleme | Fifa Serisi Kariyer Modu Transfer Açığı
  • Binbaşı
    1925 Mesaj

Kanka şans verilmez mi vahim mi

|
    |
    victoribarbo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1614 Mesaj
    Fifa tarihinde Süper Lig'deki en yüksek overalla sahip oyuncuları merak ettim araştırdım. Gözümden kaçan varsa ilave edebilir misiniz?

07'de Alex ve 13'de Sneijder 86 Rating. 14'te Drogba ve 19'da Visca 84 Rating. (Oyuncuların başka kulüplerdeki ratingleri değil Türk kulüplerindeyken ratingleri sadece)

2006 Model ÜyeFantastik/Bilim Kurgu Edebiyat

Steam Link - PSN : KalduinTR
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Fifa tarihinde Süper Lig'deki en yüksek overalla sahip oyuncuları merak ettim araştırdım. Gözümden kaçan varsa ilave edebilir misiniz?

07'de Alex ve 13'de Sneijder 86 Rating. 14'te Drogba ve 19'da Visca 84 Rating. (Oyuncuların başka kulüplerdeki ratingleri değil Türk kulüplerindeyken ratingleri sadece)
    Quaresma 84, Pepe 85 di geçen sene yanlış hatırlamıyorsam
    |
    |
    |
    |

Anca bundesliga kadrosunda oynar. Ben yedekten bile sokmuyorum oyuna. Çok ağır geliyor. Oynayana da bağlı tabi

|
    |
    josrdr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU: Ryzen 5 2600x Anakart: Gigabyte B450M S2H Ram: 2x8 Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 GPU:Gigabyte GeForce GTX 1660 Super 6GB GDDR6 192Bit SSD: Samsung 860 Evo MZ-N6E500BW 500 GB M.2 SSD PSU: FSP 500-60AHBC Kasa: GamePower Horizon Gaming 4*120mm RGB Fan Mesh Kasa Klavye: Logitech G213 Prodigy RGB Klavye Fare: Steelseries Rival 110 Gaming Kulaklık: Anker Soundcore Strike 3 7.1 Surround Monitör: Philips 242V8A 23.8" 4ms 75 Hz

• Yarbay
    2001 Mesaj
    Bizim yayıncılar neler yapıyorlar diye gece bakayım dedim. Serhan, Top 100 yapmış 29 galibiyet ile. Sonra çok izleniyor diye Ege'nin yayınına baktım, o da 29-0 gidiyordu. Son maça girdi, tam girerken birisi sohbette "birazdan bağlantın kopacak" gibisinden bir yazı yazdı. Gerçekten maçın 10.dakikası gibi EA ile bağlantısı gitti ve maçı yenik saydı. 29-1 ile Top 100'e giremedi. Sohbettekiler, yorumu yazan adam saldırı yaptı vs. yazıyordu ama nasıl mümkün olabilir bilemedim. Üzüldüm cidden.

Konsolda bu hafta mı yükseldi win yüzdeleri yoksa hala 30-0 lar mı giriyor listeye

|
    |
    Finn Balor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2001 Mesaj

Gece 5 gibi baktığımda 30-0 yapan sayısı çok yoktu, ilk 30 civarıydı. 29 ile giren çok vardı. Son 5 saatte ne değişmiştir bilemiyorum. Yayıncılar hariç, ortalama üstü oynayanlar bıraktı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 10 Ağustos 2020; 11:25:8 >
    |
    |
    iso.gomez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    ALEXUS#2893
  • Yarbay
    2549 Mesaj
    Hatırlarsanız en son 86+ paketten Toty Mbappe çıkarmıştım. Şansımın bittiğini sanmıştım ama 89+ için şansım hala bitmemiş

|
    |

Elite kaçtı gitti ellerimden. :)
    |
    |

Psn: Orcuncetin7 Steam: orcuncetin77
  • Yarbay
    2027 Mesaj

Bir öncekinde aynısı bana çıkmıştı, dün ise Telles totts geldi. Gene boşa gitti adamlar.
    |
    |
    GnCfNrLi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Psn: Orcuncetin7 Steam: orcuncetin77
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GnCfNrLi

sen diyim Allah belani versin EA
    banada oblak ve kane geldi. ilkinden hiç değilse bir tots çıkmıştı. bu sefer iyi kazık attı ea sports..
    |
    |

• Yüzbaşı
    534 Mesaj
    Selamlar, fifa points fiyatları x2 zamlanacakmış geçen senelerde eski oyunda fp alınıp yeni oyuna aktarılıyordu, bu sene de aynısı olur mu, resmi bilgi yok şu anda alıp patlama ihtimali nedir yoksa yine her sene olduğu gibi aktarım olur mu sorunsuz?
  • Teğmen
    231 Mesaj

pointsler aktarılıyor
    |
    |
    The Eintabian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
    2672 Mesaj
    FUT Modu:https://www.ea.com/en-gb/games/fifa/pitch-notes/news/pitch-notes-fifa-21-ultimate-team-deep-dive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Ağustos 2020; 18:2:1 >

Reklamlar
Sohbet
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.