Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (5344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cacaron41 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
172.644
Cevap
784
Favori
6.099.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 53425343534453455346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu meşhur açılamayan 60 rare paketi açabilen var mı :D
  • Açabilen yoksa muhtemelen EA paketin içeriğini ve yüksek ratingli oyuncu çıkma olasılığını düşürüyordur :)

EA bu, o paketi 60 rare kontrat paketi haline bile getirebilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

Açabilen yoksa muhtemelen EA paketin içeriğini ve yüksek ratingli oyuncu çıkma olasılığını düşürüyordur :)

EA bu, o paketi 60 rare kontrat paketi haline bile getirebilir :)
    hepten geri alacaklar diye düşünüyorum ama umarım yanılırım
  • o 60 öge içeren paketin veriliş amacı neydi ki? bana da gelmiş açılmıyor zalımın paketi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan şu EA ya bak ya. Hala daha Squad ödüllerinde ki sorunu güncellemedi ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Bayağıdır hep kıyısında dolanıyordum, ancak dün ilk kez Elite olmayı başardım
    2 maçı panaltılarla kaybettim, diğer maçlarda da en fazla 1 farkla yenildim. Rakipler son dklarda zaman geçirmek zorunda kaldılar.
    Rakiplerin en az yarısı Alman'dı. TR deki bağlantı şartlarını ve server adaletsizliğini düşününce, şu anki dereceden memnun olmak lazım sanırım. Ama 25 de olması içten değildi.
    Bundan sonraki hedef o olacak zaten. Bakalım o da ne zaman gelir :)

Hocam tebrikler

Kadronu atabilir misin

• İlk defa 19 win yaptım, 14 hedefinden 19'a sıçramak güzel oldu, hayatımda ilk defa 20'de FUT'a başladım, kadroyu sonunda oturtabildim. Yılan gibi 4-4-2 oynuyor bu kadro Mane-Son forvet çok delici Vardy-Lenglet' e bir değişiklik yapmak lazım ama şimdilik idare ediyoruz. Courtois acayip bufflu bu arada, yapmayanlar mutlaka yapsın, bozulana kadar 3-4 hafta daha böyle gider.

• ArkadŞlar overload ball side dıye bır secenek var izledığım streamlerde d-pad ayarlarında
    Bende ise hug sideline??

Neden böyle acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

İlk defa 19 win yaptım, 14 hedefinden 19'a sıçramak güzel oldu, hayatımda ilk defa 20'de FUT'a başladım, kadroyu sonunda oturtabildim. Yılan gibi 4-4-2 oynuyor bu kadro Mane-Son forvet çok delici Vardy-Lenglet' e bir değişiklik yapmak lazım ama şimdilik idare ediyoruz. Courtois acayip bufflu bu arada, yapmayanlar mutlaka yapsın, bozulana kadar 3-4 hafta daha böyle gider.

ronaldo?

• Reis oynadım, forvette çok iyiydi, ama kimya konusu biraz sıkıntıydı,mertensle falan denedim takım oynamıyordu sattım, SIF Mane çok daha iyi bence forvette(Fizik ve kafa topu hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASAP1910

Reis oynadım, forvette çok iyiydi, ama kimya konusu biraz sıkıntıydı,mertensle falan denedim takım oynamıyordu sattım, SIF Mane çok daha iyi bence forvette(Fizik ve kafa topu hariç)
    ronaldo baba bu ihaneti haketmedi

tebrikler reis
  • İkon takas görevlerinde ilk 11 arjantili takımla oyna var ya arkadaşlar sonradan ingiliz falan alsam görev yine de tamamlanır mı

• KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    Valla 14’den 19’a sıçramak müthiş iş olmuş tebrikler hocam. Courtois o kadar iyi mi ya? Bedavaya yaparım gibi Ter’i satmaya değer mi acep?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL

Hl abrahamdan bahsediyorsun sanırım hocam cam olarak mı oynatıyorsun yoksa st mi?

Alıntıları Göster
    ST dostum cam begenmedim ama bu hafta degisti kart bariz sekilde sutlari inanilmaz iyi kadeo uzdaysa sans verin en azindan rivalsta ..
    Costa karti ilginc sinradan girince 10 kimya oldugu halinden daha iyi oynuyor
    Courtois ise bir arkds yazmis o konuda hakli bazi maclarda inanilmaz oynadi sanirim ya momentum yada karti duzelttiler zaten yan toplarin hepsini topluyor ama bazen cok kolay goller yiyor bazen kesin yedim diye birakiyorsun kurtariyor suan sanirim futmas de gea ve courtois en iyi kaleciler

• bladell B kullanıcısına yanıt
    Olur

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Valla ben sattım hocam terden 3 kat iyi kaleci, buff var ama şu an çok belli, buff bitince duruma göre ter Stegen ya da Van der sar a dönebilirim

• Para kasiyim ilk iş tekrar alıcam reisi :D

• KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam iyi bir SBC gelmezse yaparım belki ben de. Teşekkür ettim.

• Dun attigim gol

https://streamable.com/bm7sk

• Xbox hesap satan varsa PM atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 53425343534453455346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.