Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (3290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
172.654
Cevap
785
Favori
6.099.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
17. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 32883289329032913292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Market copluk oldu resmen 3 gun once fiyatlar yukselcek diyen arkadaslar nerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden ne oldu bu fiyatlara Bi kaç zaman önce Agüero almak için en az 100 bin lazımdı şimdi rahat alaibliyorum, bide elimdeki oyunculardan satayım dedim bazıları iyi fiyata gitti çöp dediğim bi kaç topçudan 55k kazanmışım
  • Bu oyun ea denen beş para etmez şirket tarafından net bi şekilde manipüle ediliyor. Bu manipüle matchmakingde yani rakip eşleşmede oluyor net bi şekilde. Pc için konuşuyorum önceden web appten rakiplerimizin profillerine istatistiklerine oynadığı lige bütün istatistiklerine bakabiliyorduk, bunu kaldırdılar baya oldu artık muamma bakamıyorsunuz rakibiniz neymiş neciymiş. 5. Seviyede hilecilerle karşılaşıyorum zaten hileci muhabbetini biliyorsanız 5. Seviyede bi hileci olamayacağını bilirsiniz. Bırakın 5i 2. Ligde bile göremezsiniz normalde tabi eğer gerçekten 5. Ligden rakip veriyorsa. Veya 5 yıldır fut oynayan biri olarak hangi rakibin hangi seviyede olduğunu az çok anlayabiliyorsunuz, 5.seviyede oynadığınız 10 maçın da 1. lig seviyesi oyunculara karşı olduğunu anlarsınız. Bunun tek açıklaması var o da sistem kaybetmenizi istediği için win streaki yüksek bi rakip arıyor ve bulabildiği en iyi rakip de %100e yakın win oranıyla hileciler oluyor ve 5. ligde bulabildiğiniz tek rakipler hileciler oluyor. Yani anlayacağınız momentum olayının en başında bu manipüle edilen matchmaking yatıyor, size kaybettirmek isteniyorsa win streaki yüksek rakipler veriliyor, kazandırmak isteniyorsa ise tam tersi.

• Hazır fiyatlar düşmüşken 90'lık Bergkamp mı alayım? Yoksa haftasonu Squad Battle ödüllerini bekleyip, biraz daha coins katarak 90'lık Del Piero mu alayım? Ne önerirsiniz arkadaşlar?
  • 11 tane 80 üzeri adam verdim, 84lük Marquinhos çıktı. Hiç de hazmetmem bu heriften. 84-87 yükseltmesini yaptım, 84lük verdi yine dipten :)

International SBC’sinden de 84’lük De Vrij çıktı. Yatıp uyumak en temizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Hazır fiyatlar düşmüşken 90'lık Bergkamp mı alayım? Yoksa haftasonu Squad Battle ödüllerini bekleyip, biraz daha coins katarak 90'lık Del Piero mu alayım? Ne önerirsiniz arkadaşlar?

Del Piero

• EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Ortalık iyice karışacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmak için gelip pc açtım. Ortalık karışacak vaziyet alın...
  • Yüksek ratingleri yarım saat önceki fiyata bulabilirseniz mutlaka alın %1000 kar edeceksiniz.

88-34k 89-43k
  • Bu nedir yav taş mı yicez biz hep

• Ikon sbc diye koymuş millet 84 niflere 10k basıyor yazık.Sanki herkese baby ronaldo vieira matthaus çıkacak.Ucuza up almış 84 kovalayıp okutabilirsiniz iyi kar bırakıyor.

• bobadilla kullanıcısına yanıt
    Bugün böyleyse yarın Fut Birthday kartları gelince ne olacak bu piyasa merak ediyorum...
  • Arkadaslar bu kadar dert etmeyin. Coins satmiyorsaniz sizi etkileyen bir sey yok.

Kadronuz deger kaybetmis degeri artmis ne olacak ki ? İcon kadro olunca daha cok sinirleniyorsunuz tecrube ile sabit

Keyfinize bakin

• MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlardan sbc falan yapılmaz valla şimdi insanlar ilk heves saldırıyor 84-85 kartlara bi kaç gün sonra daha düşecektir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCooL_

Bugün böyleyse yarın Fut Birthday kartları gelince ne olacak bu piyasa merak ediyorum...

büyük ihtimal bu hafta gelmez dostum.Twitter da paylaşım olmuş ama en iyi ihtimal haftaya gelir.
  • İcon görevini yalnızca 1 kez yaptım ve desaily çıktı.

PC de piyasasi 800 k 350 k ya kapattım ve işin güzeli almak istediğim bir oyuncuydu.

Asla sıkılıp satma şansım yok çünkü defansın belkemiği oldu bile.

• beyler fifa point karşılığı beni günlük eleme turnuvasını oynayıp hafta sonu ligine sokacak babayiğit var mı ? varsa pm lütfen platform ps4
  • Haftasonu Ligi'nde 25 de 21 yaptım ve kaybettigim 4 maçın 3 ünü aynı adamla oynadım.

Adam hem aylık hem haftalık listede 4. Sıradaydı ve bu adamla beni 3 kez maç yaptırdı 3 ünü de yenildim.

1 inde bile başkası ile oynasam topliste girecektim.

Haftasonu ligi henüz tamamlanmamisken top 40 daydim ve maç gecmisime baktığımda maşallah hiç kolay rakip vermemiş. Nerede full galibiyet giden varsa karşıma çıkarmış oyun.

Eşleştirme çok sakat gerçekten.

• emrecyln kullanıcısına yanıt
    Sif young

• Bu gözler hunter kdb nin 100kya gittigini de gordu ya otesi yok

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• 
Sayfa: önceki 32883289329032913292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.